Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Clio35

    Sanjarka88 🦋

    watson009

    Ancioo ti i tvoj muz ste bas super par, smijesni i vjeruj biti ce i vas plusic uskoro! Mozda ces vec za 3 dana skakati do plafona od srece ♥😉
    Traveller ajme koja situacija zeno! Drzim palceve da je nova T u pitanju i da je sve u redu!
    Lindsay meni je gin rekao da za briseve nije vazno koji si dan ciklusa, nadam se da ti nece bas danas doci vjestica…ajme 😩
    Sanjarka kako si ? ♥

    ❤️
    A nemam pojma. Nervozno malo
    Digli su mi cijenu vrtica malom i sad se moram mislit sta cu, kud cu i di cu s njim
    Da ne kazem da je to najbolji vrtic na svijetu i da smo i ja i on jako vezani za njega 😔
    Eto to mi usralo dan jucer, da prostite
    Drugo, slala opet mail gin. Ni a ni b, sad opet moram zivkat pa ono ili mi se nitko nece javit ili ce mi rec da me imaju na umu. A ranit cu se ako mi nakon ovoliko cekanja kazu da me ovaj dr ipak ne moze primiti
    Mislim da me puca pms. Zanemarite
    Kako si ti? 🤗

    Mislim da je sad najgore vrime za raditi pretrage a mi moramo to obaviti, ali sto je najgore nas nitko ne pita. Ja se vec mjesecima mucim da napravim test za tronbofiliju ali nikako. Kad sam uspila doc do lab. kazu da vade 2 put mjesecno i to ako je bas bas hitno. Na kraju mi istekla upitnica a soc. gin. nemogu dobit radi korone, ima nekakav drugaciji sistem rada.
    Ma užas sto su nam napravili.
    Jutros me toliko sad probada u jajniku i maternici da sam, stavila uložak jer mislim da ipak stiže M. Jutros dok smo hopsali ništa i tek kad sam se ustala pocelo boliti.
    Lutealna otkad pratim je 15-16 dana. A temp. bas padne na dan M. Tako je bilo zadnja 3 ciklusa


    Ma bas to. Totalno je sve naopako
    Racunam privatno ce ic brze Al i privatno šteka izgleda 
    Ja ti ipak drzim fige da bolovi nisu znak m, jer cesto nisu 😉🤞🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/Bg9C3vg [ibb.co]
    https://ibb.co/QjWhj14 [ibb.co]
    Sad sam u dilemi,koji dan je bila ovulacija..Kad stavim da je watery bilo jos jedan dan pomjeri mo ovulaciju za kasnije.Nikad nije bila ovako kasno a cudno mi da u prvom dijelu temp bude dva dana 36.7.Ima li neko kakvo obiqsnjenje…Bojim se da nismo ofulali a hopsanje,jer amo imali odnos samo tri puta 🙄

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    watson009

    Lindsay da,da uzeti cu uputnicu svakako.
    Hormoni stitnjace su mi savrseni,vadila sam prije 2 tjedna…
    Bella ako imas testic radije pisni, placati ces betu a mozda testic pokaze tocno.
    Od srca ti zelim trudnocu ovaj ciklus♥ vrijeme je za dobre vijesti!!!
    Sanjarka razumijem te, ludilo totalno oko nas…pa ja bi poludila da nemam s kime ovako tipkati na ovu temu koja me muci. Saljem ti zagrljaj, skuhaj si kavu i predaj sve u Bozje ruke,bude se to poslozilo!
    Szo se tice ginekologa oprosti to nije normalno, da ih danima zivkas ,molis,pises i nista!!! Pa ja bi im vec dar mar tamo napravila! Znam da si rekla da ces ici privatno ali brate mili pa za koga placamo ovo zdravstveno onda ?!?!?!?


    Ma vjecni problem. Placam ga za nedaj Bože hospitalizacije. A drugo
    Pa sve zivp radim privatno 
    Mislim, jednom sam trebala snimit vratnu kraljeznicu
    I kao aj idem po uputnicu, kad ono termin u bolnici za godinu dana 
    Pa tko je tu lud?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anabelaaaa

    https://ibb.co/Bg9C3vg [ibb.co]
    https://ibb.co/QjWhj14 [ibb.co]
    Sad sam u dilemi,koji dan je bila ovulacija..Kad stavim da je watery bilo jos jedan dan pomjeri mo ovulaciju za kasnije.Nikad nije bila ovako kasno a cudno mi da u prvom dijelu temp bude dva dana 36.7.Ima li neko kakvo obiqsnjenje…Bojim se da nismo ofulali a hopsanje,jer amo imali odnos samo tri puta 🙄


    Ja bi rekla 9 ili 11dc
    Ne znam jel ti 36. 4 normalna temp za prvu fazu ciklusa ili ne, ako da onda bi 99% rekla 11dc

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Pa jasno je i meni da je dobar i da mu može biti 
    I uvjerena sam da nije do njega nego da sestre mu nisu ažurne pa tko zna jel su me jos i spomenile me 🙄
    A jbg! Strpljen spasen nadam se urodit ce plodom ovaj put 🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Andela , i ja sam imala krvarenje na O ovaj mjesec i pozitivnu trakicu ja sam mislila da je to dobra stvar 😂😂😂

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Gin mi je rekla da je to sve normalno ? Hm neznam jos uvijek dali je bilo mozda od upale mjehura . Ma neznam moj zivot ti je cijeli zbunjen naci meni se nemoze desit da sve bude normalno 😂

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Sanjarko imaš potpuno pravo biti ljuta jer ovakve stvari su stvarno katastrofalne. Bas to sto kažete, plaćaš i onda ovakvu uslugu dobiješ a k tome brdo toga privatno odradis još uz to. Zovi i budi dosadna dok te ne primi. Tako ja rješavam kad mi prekipi, a prije toga sam i strpljiva i pristojna. 
    Andela bas sam išla pogledati u svoju aplikaciju mjesec kad sam ostala trudna. I ja sam imala krvarenje-spotting prije i oko O. A bio je dobitni mjesec. I inače imam takav spotting pa su mi O bila potvrđene i 2 mjeseca prije trudnoće jer sam išla na folikulometriju. Tako da to što si imala krvarenje ne mora nužno značiti da nije bilo O.
    Ancioo daaa.  Kolektivno pisanje na test nam treba😁😂 odgovarala sam sa mokosh za 31.10. Pa ću tad ako ne uranom koji dan😂

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Ako ništa ovaj ciklus Andela ,sa klomifenom bi trebalo biti super tako da🤞🤞❤❤

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    dali znate gdje bih mogla kupit neke jeftine trakice za ovulaciju? Probala bi napravit par trakica danas sam 7DPO a nemam ih vise doma, a ako narucim doc ce mi tek sljedeci tjedan :/ 
    Probala bi onako kao mallala ja mislim svaki dan radit O trakicu bas da vidim sta se desava :) 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.