Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    maša25

    Lora ja sam nesto probavala , ali nisam bila trudna pa mi nije bas uspjevalo :P mozda da jesam bi se bilo zapjenilo . Kad budem trudna cu probat hahaha
    Ancio ovaj metal u ustima mi jakoo dobro zvuci 😍🤞🤞🤞🤞


    Cek jel se treba zapjenit ili ne?🤔

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lora27621

    maša25

    Lora ja sam nesto probavala , ali nisam bila trudna pa mi nije bas uspjevalo :P mozda da jesam bi se bilo zapjenilo . Kad budem trudna cu probat hahaha
    Ancio ovaj metal u ustima mi jakoo dobro zvuci 😍🤞🤞🤞🤞

    Cek jel se treba zapjenit ili ne?🤔


    Kad ces ti radit test? 🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Znam Ancioo ali nemaš šta. Još malo pričekaj i test napravi i kako bude bude. Nadamo se najboljem ♥️ nemoj ga raditi prerano da se ne zbediras. Pričekaj dan prije M ili ako možeš na dan M najranije. 

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Hahahhha Lora , mislim da se treba zapjenit ali neznam bas koliko je to pouzdano 😂😂😂 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    anci000

    Hvala drage moje ali strah me, bas me strah, bio mi je okus bas čudan skroz, ali opet me strah da si umišljam sve jer zaista meni zna bit tako loše, dole bolove ne mogu definirati kao da me nešto peče s lijeve strane a onda kasnije kao da ću dobit 🤷🏽‍♀️
    Cekat ćemo još, nisam pametna 😅 i osjećam se kao prehlađeno, ako vještica dođe vise nijedan simptom neću analizirat 🤭🤭
    Danas je dan za uživanje i odmaranje ☕️☕️


    Jutro curke, slažem se sa Ancioo, od previše analiziranja svašta umislimo, a na kraju ipak M dođe. Ja sam odlučila napraviti test jedino ako M bude kasnila. 
    Jučer sam me cijeli dan probadalo u trbuhu i jajnicima kao da ću svaki čas dobiti, grudi jako bole, nemogu ni grudnjak obući. Temperatura jutros malo porasla ali to pripisujem toplini u krevetu. Sad neznam dali to ima veze sa bazalnom? Mjerim bazalnu svako jutro u 6 i ovaj ciklus poslije O je bila 36.9, jutros 37.1.pošto san još u krevetu jer danas ne radim, a dragi je sprašio na posao, mjerila sam opet prije pola sata i bila je 37.3.s tim da se nisam ustajala

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Clio35

    anci000

    Hvala drage moje ali strah me, bas me strah, bio mi je okus bas čudan skroz, ali opet me strah da si umišljam sve jer zaista meni zna bit tako loše, dole bolove ne mogu definirati kao da me nešto peče s lijeve strane a onda kasnije kao da ću dobit 🤷🏽‍♀️
    Cekat ćemo još, nisam pametna 😅 i osjećam se kao prehlađeno, ako vještica dođe vise nijedan simptom neću analizirat 🤭🤭
    Danas je dan za uživanje i odmaranje ☕️☕️

    Jutro curke, slažem se sa Ancioo, od previše analiziranja svašta umislimo, a na kraju ipak M dođe. Ja sam odlučila napraviti test jedino ako M bude kasnila.
    Jučer sam me cijeli dan probadalo u trbuhu i jajnicima kao da ću svaki čas dobiti, grudi jako bole, nemogu ni grudnjak obući. Temperatura jutros malo porasla ali to pripisujem toplini u krevetu. Sad neznam dali to ima veze sa bazalnom? Mjerim bazalnu svako jutro u 6 i ovaj ciklus poslije O je bila 36.9, jutros 37.1.pošto san još u krevetu jer danas ne radim, a dragi je sprašio na posao, mjerila sam opet prije pola sata i bila je 37.3.s tim da se nisam ustajala


    Ovo zvuci super obecavajce, jedva cekam tvoj test ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Lora27621

    maša25

    Lora ja sam nesto probavala , ali nisam bila trudna pa mi nije bas uspjevalo :P mozda da jesam bi se bilo zapjenilo . Kad budem trudna cu probat hahaha
    Ancio ovaj metal u ustima mi jakoo dobro zvuci 😍🤞🤞🤞🤞

    Cek jel se treba zapjenit ili ne?🤔

    Kad ces ti radit test? 🤞🤞🤞


    Stomak me poceo bas jako boliti, mislin da cu dobiti 🤦‍♀️ tako da cu se strpiti jos koji dan…

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Ja po bazalnoj tocno znam dali je bila O ali nemogu znati kad ce M jer mi temp. padne tek kad dobijem. Iskreno baš se nešto i ne nadam jer su mo simptomi baš kao da ću dobiti. Probadanje u jajnicima i ponekad doslovno osjetim trzaje kroz vaginu. Uopce neznam opisati taj osječaj, kao da mi se mišići malp trzaju u području malih usana, klitorisa. Oprostite na, opisu🤭🤭🤐

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    anci000

    Jutro trudilice 🥰
    Ja kad vidim ovu listu mene strah kak se približava datum kad trebam Ne dobit
    Branca bas mi je zao sto si to prošla 😢
    Divna sad hrabro samo 💪🏻
    Dame kojima je glupača dobila, bas mi je zao 🥺 ali glavu gore 🧡
    Idući ciklus je dobitan!
    Meni inače tlak bude u komi kad se približava vještica ili O, dakle jučer mi je cijeli dan loše bilo
    Navečer mi je bas pozlilo, ružan osjećaj skroz i metal u ustima, prepisat ću to svom tlaku jer se ne želim još nadati
    Budemo još malo čekali 😍😍


    U obje trudnoce mi se na pocetku pojavio taj metalni okus u ustima. Tako da, ovo zvuci vrlo vrlo obecavajuce! 😁😁😁 🤞

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Traveller

    Jutro cure, trebam pomoć, možda je netko imao isto iskustvo. Imala sam spontani prije 10 dana, potvrđeno na uzv da je sve otišlo prirodno. Krvarenje je stalo prije tjedan dana. Jučer sam imala malo roze sukrvice s iscjetkom, a jutros na papiru baš svijetlo roza krv, nije puno ali ne znam što je to sad.
    Simptome menge nemam, sumnjam da mi je tako rano krenuo novi ciklus.

    Ima netko možda isto iskustvo, nemam pojma šta je to sad

    Hvala


    Mozda je ovulacijsko krvarenje?
    Ako se nastavi odi ti na pregled u pon za svaku sigurnost 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.