Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anci009

    Olimpija glavu gore, nema odustajanja, malo ces klinuti al moras se dignuti, jaka si i mozes sve!
    Bella uuu drzim fige da dobro sve prode i da se bacis puno parom na hopsanje
    Watsoon znaci zavidim ti jer si karakter i uspjela si kupit ruz a ne test, ja ko poludila stoji pred policom testova pa se vtrim, kruzim kao necu i na kraju kupim
    Lindsay umirala sam jucer s tvojim komentarima kada si trakicu napravila
    Sanjarka kako si nam ti danas? jel prosla M


    Prosla prosla 💪
    2 dana ful obilna, 2 dana nesto bzvz
    Skroz ok za prvu mengu nakon spontanog 👍
    Sretno s plodnim danima 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar INA 🧸

    INA 🧸

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    Hvala ❤️🙏
    Nego kad piskis ti inana?
    Watson kako si ti?
    Uf,nakon ovoliko emocija jutros nadam se da ce sve proci u redu. Radila sam test 4 dana ranije, za vikend ne bih trebala dobit.
    Nadam se da ce brzo netko sa mnom u ljetne trudnice 🤞🤞🤞🤞


    Za vikend cu pisnuti, danas mi je 11dpo :) 
    Bas se lijepo vidi obzirom da si radila 4 dana ranije. Jesi rekla dragom?

    [tickerfactory.com]

    🧔31 👩30 🧒4 👶1

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Jutro drage moje, prvo čestitam od srca Miriam, neka bude uredna i školska.
    Nisam ništa pisala jer nisam imala što pametno, ali vas naravno svaki dan čitam. 
    Pik sam uhvatila opet u subotu 04.10 na 21DC. Pokrili smo dan prije, a u subotu smo bili cijeli dan na izletu i navecer sam napravila trakice CB i bio smajlić.ali on zaspao ko top prije nego je taknuo krevet. Ali smo zato pokrili nedelju i ponedjeljak. Jucer nismo stigli jer smo oboje bili dugo na poslu.Jutros je bazalna potvrdila O.
    Ja bi na listu za ne dobiti ako može 22.10😄

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    Tjeralo me na wc u 5 i reko il cu piskit sada ili sutra. Al tko ce docekat sutra. Molim vas recite da i vi vidite nesto 🙈🙈🙈🙏🙏🙏
    https://ibb.co/3SJYzbS [ibb.co]
    https://ibb.co/T2W0ShV [ibb.co]


    Vidi se ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Andela111

    Em mi je ranije dosla O, ali srecom pokrili smo par sati prije taman, em sad opet ta sukrvica fuj i lagana bol kao da imam samo manje boli.


    https://imgbb.com/ [imgbb.com]

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Jutrooo. Želim puno sreće svima koji piš piš ove dane 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Pozdravljam vas još uvijek iz bolnice. Nemam još neke novosti, primam terapiju i sretna sam što me ne boli. 
    Ljubim vas 😘😘😘

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Pupa mila i mi tebi saljemo pozdrave, jesu ti radili UZV? Ne mogu vjerovati da to toliko traje 😱 drzi se, biti ce sve u redu,vidjeti ces !!!! 
    Andela evo bas cudno to za krvarenje za vrijeme O, ja to nisam nikada imala ali sam cula da zene znaju krvariti na dan O.
    Clio nadam se da ste ulovili pik i da se lijepo primilo ♥
    Bella simptomi menga-klasika, bolne cicke, probadanja u jajnicima i prozirno-bijeli jakooo obilni iscjedak….
    Ancioo ma jok, nisam ja karakter nego sam razmislila da bolje da imam novi ruz i budem lijepa nego da opet ugledam minus a ostanem bez ruza 😂😂😂😂😂👆

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mirjam simptome na sunce 😉♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Ja sam danas kao ancioo jucer… u depri… naravno zbog nalaza…. :( zna li netko koliko traje od prvog papira sto se mora pribaviti za mpo do samog postupka ako je sve idealno, ne mora se nijedna od pretraga zbog bakterija ponavljati? Traje li to sve duze od 2,3 mjeseca? Samo da bi se obavio postupak?

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    lindsay

    Ja sam danas kao ancioo jucer… u depri… naravno zbog nalaza…. :( zna li netko koliko traje od prvog papira sto se mora pribaviti za mpo do samog postupka ako je sve idealno, ne mora se nijedna od pretraga zbog bakterija ponavljati? Traje li to sve duze od 2,3 mjeseca? Samo da bi se obavio postupak?


    Draga moja, nemoj biti u bedu radi slampavog nalaza…treba ih tuziti za te boli 😱
    Ostani pozitivna♥
    Ako ides privatno racunaj svakako 2-3 mjeseca,mada su sada i privatnici krcati! 
    Ja idem krajem mjeseca na konzultacije u jednu privatnu polikl.pa cu vidjeti sto sve treba skupiti od papira, ne zelim gubiti vrijeme ako nas nesto koci sto se moze ustanoviti pregledima.

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.