Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Ja danas vadila opet betu da vidim jel raste. Bome raste…danas je 22 DPO i beta je 5522🥰
    Na pregled ipak idemo u ponedjeljak pa sad cekamo da vidimo malisu 🤗

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    kk1109

    Ja danas vadila opet betu da vidim jel raste. Bome raste…danas je 22 DPO i beta je 5522🥰
    Na pregled ipak idemo u ponedjeljak pa sad cekamo da vidimo malisu 🤗


    Odlično! Čestitam od srca❤ javi nam se nakon pregleda 🥰

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Malenileptirić

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Iiii evo moje crtice 
    https://ibb.co/dfHFGTT [ibb.co]

    Ipak…kako sam jutros dobila menzis, riječ je o drugoj po redu biokemijskoj trenutno….
    Dakle  jutros menzis, ali sam test radila sad samo da potvrdim…
    Nema veze, idem na preglede, imam već spremnu uputnicu, zadovoljna sam jer sam nekako mirna, prošli mjesec nisam sebi cijeli dan mogla doći…Nadam se da će pregledati dati odgovore i upute za dalje.

    Ja: 36
    On:38
    10.12.2022. ET, blastocista
    21.12.2022. beta 373,7
    05.01.2023. 6+1 srce kuca :)
    08.02.2023. 10+4, Veritas test uredan, dolazi nam cura 💗

  • Avatar Beban

    Beban

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Kk1109, lepo raste, lakse ces cekati pregled

    👩‍💼38 🤵‍♂️38
    28.05. poslednji ciklus i + treca sreca!

  • Malenileptirić

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    kk1109

    Ja danas vadila opet betu da vidim jel raste. Bome raste…danas je 22 DPO i beta je 5522🥰
    Na pregled ipak idemo u ponedjeljak pa sad cekamo da vidimo malisu 🤗


    Čestitke, ovo je zaista vrhunski nalaz. Želim mirnu trudnoću 🙂

    Ja: 36
    On:38
    10.12.2022. ET, blastocista
    21.12.2022. beta 373,7
    05.01.2023. 6+1 srce kuca :)
    08.02.2023. 10+4, Veritas test uredan, dolazi nam cura 💗

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno cure❤️

    Malenileptirić

    Iiii evo moje crtice
    https://ibb.co/dfHFGTT [ibb.co]

    Ipak…kako sam jutros dobila menzis, riječ je o drugoj po redu biokemijskoj trenutno….
    Dakle jutros menzis, ali sam test radila sad samo da potvrdim…
    Nema veze, idem na preglede, imam već spremnu uputnicu, zadovoljna sam jer sam nekako mirna, prošli mjesec nisam sebi cijeli dan mogla doći…Nadam se da će pregledati dati odgovore i upute za dalje.


    Jako mi je zao :((
    Iskreno drzim fige da se pretragama otkrije razlog i da ce se to sredit.
    Ajde ako nista drugo mozes ostat trudna i to nek te veseli, a bebica ce doc, ne brini ….samo se prekontrolirajte i ti i dragi i onda ste mirni. Puno srece vam zelim ❤️

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Malenileptirić

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Siri 🐾

    Malenileptirić

    Iiii evo moje crtice
    https://ibb.co/dfHFGTT [ibb.co]

    Ipak…kako sam jutros dobila menzis, riječ je o drugoj po redu biokemijskoj trenutno….
    Dakle jutros menzis, ali sam test radila sad samo da potvrdim…
    Nema veze, idem na preglede, imam već spremnu uputnicu, zadovoljna sam jer sam nekako mirna, prošli mjesec nisam sebi cijeli dan mogla doći…Nadam se da će pregledati dati odgovore i upute za dalje.

    Nemoj tako negativno. Možda je samo riječ o hematomu nastalom prilikom implantacije. Ja sam imala dosta sličan slučaj. Imam čak prijateljicu koja je 3 mjeseca uredni dobivala M da bi otišla na rutinsku kontrolu i trudnoća bila pri kraju 11 tjedana. Pogotovo ako ti je nešto drugačije od obilnosti,boje,bolova,sve to može i ne mora biti M pri ovakvom testu. Ja držim fige da je “samo” hematomčić neki


    Hvala ti od srca :) čitala sam danas puno o krvarenjima na početku trudnoće i raznim iskustvima, ali ovi bolovi jutros u donjem dijelu i leđima, prestanak osjetljivosti u grudima…znala sam da dolazi, to je onaj poznati osjećaj. Identično je bilo i prošli mjesec.  I eto, sat vremena nakon bolova je stigla. Za danas je sasvim normalno, kakav mi i inače bude prvi dan, umjeren. Sutra će biti žešće. Popila sam tabletu protiv bolova jer me bol podsjeti na neuspjeh, tako da se ok osjećam. Drago mi je što smo odmah nakon prošle biokem., probali ponovno i što se ovo sve danas tako dogodilo. Sada znam da sigurno postoji problem i idem ga riješavati 💪💪💪💪 

    Ja: 36
    On:38
    10.12.2022. ET, blastocista
    21.12.2022. beta 373,7
    05.01.2023. 6+1 srce kuca :)
    08.02.2023. 10+4, Veritas test uredan, dolazi nam cura 💗

  • Malenileptirić

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    kk1109

    Hvala vam puno cure❤️

    Malenileptirić

    Iiii evo moje crtice
    https://ibb.co/dfHFGTT [ibb.co]

    Ipak…kako sam jutros dobila menzis, riječ je o drugoj po redu biokemijskoj trenutno….
    Dakle jutros menzis, ali sam test radila sad samo da potvrdim…
    Nema veze, idem na preglede, imam već spremnu uputnicu, zadovoljna sam jer sam nekako mirna, prošli mjesec nisam sebi cijeli dan mogla doći…Nadam se da će pregledati dati odgovore i upute za dalje.

    Jako mi je zao :((
    Iskreno drzim fige da se pretragama otkrije razlog i da ce se to sredit.
    Ajde ako nista drugo mozes ostat trudna i to nek te veseli, a bebica ce doc, ne brini ….samo se prekontrolirajte i ti i dragi i onda ste mirni. Puno srece vam zelim ❤️


    Hvala puno :)

    Ja: 36
    On:38
    10.12.2022. ET, blastocista
    21.12.2022. beta 373,7
    05.01.2023. 6+1 srce kuca :)
    08.02.2023. 10+4, Veritas test uredan, dolazi nam cura 💗

  • Avatar Beban

    Beban

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Maleni Leptiricu, zao mi je sto se ponovilo… slazem se pocni polako raditi nalaze ali budi svesna da je prosecnom mladom paru mesecna verovatnoca zaceca 25% vama uspe za redom, nije svaka ovulacija kvalitetna, nije ni svaki spermatozoid, sreca zavrsilo se ovako i to moze i ne mora nista da znaci, moji kompletni nalazi kazu da sam kao dren zdrava, bicu im pod vecim nadzorom, ukljucice se i hemostaziolog… ali nije postavljena apsolutno nikakva dijagnoza, a uradjeni su svi moguci nalazi, za mnoge gubitke se nazalost ne sazna uzrok, zato treba teziti cilju, pocni da radis nalaze, ali nemojte propustati ovulaciju ni sledeci ciklus… 

    👩‍💼38 🤵‍♂️38
    28.05. poslednji ciklus i + treca sreca!

  • Malenileptirić

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Beban

    Maleni Leptiricu, zao mi je sto se ponovilo… slazem se pocni polako raditi nalaze ali budi svesna da je prosecnom mladom paru mesecna verovatnoca zaceca 25% vama uspe za redom, nije svaka ovulacija kvalitetna, nije ni svaki spermatozoid, sreca zavrsilo se ovako i to moze i ne mora nista da znaci, moji kompletni nalazi kazu da sam kao dren zdrava, bicu im pod vecim nadzorom, ukljucice se i hemostaziolog… ali nije postavljena apsolutno nikakva dijagnoza, a uradjeni su svi moguci nalazi, za mnoge gubitke se nazalost ne sazna uzrok, zato treba teziti cilju, pocni da radis nalaze, ali nemojte propustati ovulaciju ni sledeci ciklus…


    Draga Beban, ajme hvala puno na ovim riječima i na ovom stat. podatku :)  svakako ćemo se truditi nastaviti. Jedvačekam već sljedeću ovulaciju, iako smo u to vrijeme poprilično opterećeni, i ti odnosi nisu kao prije, ali trudit ćemo se odraditi zadatak 💪💪💪

    Ja: 36
    On:38
    10.12.2022. ET, blastocista
    21.12.2022. beta 373,7
    05.01.2023. 6+1 srce kuca :)
    08.02.2023. 10+4, Veritas test uredan, dolazi nam cura 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.