Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malenileptirić

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    kk1109

    Rose 🌹

    kk1109

    Rose 🌹

    Kk1109, hvala! 🥰
    Kako si ti? Jesu počeli simptomi kakvi? Daj me podsjeti koliko dana ti kasni sad M?
    Evo dobroo :) evo sad 6 dana kasni. Poceli simptomi puno ranije nego sta sam mislila da ce pocet, u prosloj t u ovo vrijeme nisam ni znala da sam trudna 😅
    Uzasno sam iscrpljena i umorna, pocela sam povracat, cice me pikaju, placljiva sam i gladna stalnoooo. Prije sam mogla komotno s jednim obrokom dnevno, a sad sam svakih par sati bas bas gladnaa🤣
    Bas mi je drago da je ovaj mjesec tolko plusicaaa, bit ce bebica u 3 mjesecu 🤗🤗

    A joj, veselo ti je onda, sve čari trudnoće su tu 😛
    Neka prode sto blaže i bezbolnije😍

    Ja se nadaaam, prisli put nije bil oovako rano al prepisat cu to jaakooo velikoj beti pa ocito hormoni rade svoje 😅😅

    Malenileptirić

    Jutro svima. Dakle, kako mi je ovo već dosta dug ciklus, bez osjetljivih grudi, bez ikakvih bolova…računam da je to radi biokemijske prošli mjesec…očekivala sam da ću dobiti u srijedu po nekim svojim izračunima (zato sam pitala ovdje u forumu za trajanje lutealne faze). Uglavnom jučer u jutro sam radila test, čisto jer eto, ne dolazi, One step obični, ništa nije pokazivalo, nisam ni istrazivala taj test, reko to je to, otiša na posao. Medjutim, na poslu krenula bockanja dolje, zatim bockanja i štipanja u grudima, i definitivno su grudi postale osjetljivije. Isto kao i prošli mjesec. Dakle, do četvrtka apsolutno sam bila ko curica. Četvrtak, definitivno promjena. Gledam jučer popodne taj test koji sam ignorirala u jutro - vidi se sjena!!!!! Danas mi je 35.dan ciklusa, zadnji odnos, kada mislim da je bila ovul. bio je 18.06., danas je onda oko 16.dpo. Raditi cu test opet kroz koji dan da vidim tamni li….stvarno se nadam da će ovo biti moja treća sreća 😍
    To je malo predug period i svaki testic skoro ti dobi crticu kad dugo stoji. Moj savjet je da napravis novi i i da vidis jel tu crticaa jer ovo bas i nije relevantno.
    Drzim figeee i nadam se lijepim vjestimaa 🤗🤗🤞🍀


    Hvala :) Naravno da ću napraviti novi, sutra u jutro. Nagledala sam se bijelih testova, ne mogu se potpuno sloziti da svaki pokaze sjenu nakon nekog vremena…ali zato sam i rekla, nadam se svim srcem da je ovo moja treća sreća. 

    Ja: 36
    On:38
    10.12.2022. ET, blastocista
    21.12.2022. beta 373,7
    05.01.2023. 6+1 srce kuca :)
    08.02.2023. 10+4, Veritas test uredan, dolazi nam cura 💗

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Malenileptirić

    kk1109

    Rose 🌹

    kk1109

    Rose 🌹

    Kk1109, hvala! 🥰
    Kako si ti? Jesu počeli simptomi kakvi? Daj me podsjeti koliko dana ti kasni sad M?
    Evo dobroo :) evo sad 6 dana kasni. Poceli simptomi puno ranije nego sta sam mislila da ce pocet, u prosloj t u ovo vrijeme nisam ni znala da sam trudna 😅
    Uzasno sam iscrpljena i umorna, pocela sam povracat, cice me pikaju, placljiva sam i gladna stalnoooo. Prije sam mogla komotno s jednim obrokom dnevno, a sad sam svakih par sati bas bas gladnaa🤣
    Bas mi je drago da je ovaj mjesec tolko plusicaaa, bit ce bebica u 3 mjesecu 🤗🤗

    A joj, veselo ti je onda, sve čari trudnoće su tu 😛
    Neka prode sto blaže i bezbolnije😍

    Ja se nadaaam, prisli put nije bil oovako rano al prepisat cu to jaakooo velikoj beti pa ocito hormoni rade svoje 😅😅

    Malenileptirić

    Jutro svima. Dakle, kako mi je ovo već dosta dug ciklus, bez osjetljivih grudi, bez ikakvih bolova…računam da je to radi biokemijske prošli mjesec…očekivala sam da ću dobiti u srijedu po nekim svojim izračunima (zato sam pitala ovdje u forumu za trajanje lutealne faze). Uglavnom jučer u jutro sam radila test, čisto jer eto, ne dolazi, One step obični, ništa nije pokazivalo, nisam ni istrazivala taj test, reko to je to, otiša na posao. Medjutim, na poslu krenula bockanja dolje, zatim bockanja i štipanja u grudima, i definitivno su grudi postale osjetljivije. Isto kao i prošli mjesec. Dakle, do četvrtka apsolutno sam bila ko curica. Četvrtak, definitivno promjena. Gledam jučer popodne taj test koji sam ignorirala u jutro - vidi se sjena!!!!! Danas mi je 35.dan ciklusa, zadnji odnos, kada mislim da je bila ovul. bio je 18.06., danas je onda oko 16.dpo. Raditi cu test opet kroz koji dan da vidim tamni li….stvarno se nadam da će ovo biti moja treća sreća 😍
    To je malo predug period i svaki testic skoro ti dobi crticu kad dugo stoji. Moj savjet je da napravis novi i i da vidis jel tu crticaa jer ovo bas i nije relevantno.
    Drzim figeee i nadam se lijepim vjestimaa 🤗🤗🤞🍀

    Hvala :) Naravno da ću napraviti novi, sutra u jutro. Nagledala sam se bijelih testova, ne mogu se potpuno sloziti da svaki pokaze sjenu nakon nekog vremena…ali zato sam i rekla, nadam se svim srcem da je ovo moja treća sreća.


    I ja istoooo i nadam se da ces nam se ubrzo pohvalit sa svojim testiceeeeem 🤗🤗🤗🌈

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • maki657

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Rose 🌹

    Pa iskreno nisam planirala, nisam ni u prve dvi T🤔
    Zvat ću ovih dana narucit se za pregled za nekih 3 tj… ne znam jel potrebno za betom, vidjet cu kako će se situacija razvijat s testicima. Ideš ti?
    I da, zbilja, pitanje ta cure koje piju terapiju za štitnjaču, jel trebam zvati endokrinologa sad ili da samo spomenem gin. na pregledu da sam na eutiroxu?


    Evo ja sam danas izvadila betu, danas mi je 13 dan od ovulacije i beta je pokazala 53,93 IU/L. Kako vam se to cini? 

    Termin: 06.03.2023.
    29.06. blaga sjena ➕
    01.07. (Beta 53,93)
    04.07. (Beta 296,2)

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Maki, ja se zbilja ne razumijem u betu i njene vrijednosti, ali koliko sam popratila po forumu, bitno je to duplanje svakih 48h, po ovome mislim da je ova vrijednost dobra za taj dpo(neka me neko ispravi ako nije točno) , i da bi dobro bilo da izvadiš još jednom za dva dana kad bi otprilike trebao biti broj udvostručen. 
    🥰

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    maki657

    Rose 🌹

    Pa iskreno nisam planirala, nisam ni u prve dvi T🤔
    Zvat ću ovih dana narucit se za pregled za nekih 3 tj… ne znam jel potrebno za betom, vidjet cu kako će se situacija razvijat s testicima. Ideš ti?
    I da, zbilja, pitanje ta cure koje piju terapiju za štitnjaču, jel trebam zvati endokrinologa sad ili da samo spomenem gin. na pregledu da sam na eutiroxu?

    Evo ja sam danas izvadila betu, danas mi je 13 dan od ovulacije i beta je pokazala 53,93 IU/L. Kako vam se to cini?


    Mislim da je prosječna vrijednost 14dpo-cca 48.
    Po tome, beta je odlična 🥳🤩

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Kod mene prisutna baš tuga,mi jučer nismo pokrili ništa,muž morao na poslovni put hitno nego smo samo prekjučer i to neće bit dovoljno,poučna prijašnjim iskustvima.Sad je temp već 37.5 i ovulacija  je prošla. Ovaj mj se ne nadam baš ničemu,šteta. Ali,čestitke svima na plusićima❤️

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Ninnach

    Kod mene prisutna baš tuga,mi jučer nismo pokrili ništa,muž morao na poslovni put hitno nego smo samo prekjučer i to neće bit dovoljno,poučna prijašnjim iskustvima.Sad je temp već 37.5 i ovulacija je prošla. Ovaj mj se ne nadam baš ničemu,šteta. Ali,čestitke svima na plusićima❤️


    Nema tuge.. uvijek samo pozitivne misli ☺️
    I znaš da se često svasta dogodi kad misliš da je nemoguće i najmanje očekuješ🤪

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Ninach i ovaj od prekjučer može biti dovoljan, nemoj gubiti nadu, neka te iznenadi za 10-15 dana + 🥰

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Hvala vam na riječima utjehe. Pa da,nikad se ne zna ,možda bude nešto a ako ne opet u nove pobjede ❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ninach,

    Ja sam dosla do zakljucka kad hoce hoce, kad nece nece. Nebitno koliko je puta.
    Kako nalazite snagu za nove pokušaje?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.