Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beban

    Beban

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Zoeeuzoee, ja te se secam od ranije, nadam se da ce nam obema biti treca sreca!
    Meni je beta bila 1800 u utorak, danas 4.500, evo cekam kod ginekologa zato sto 
    Maki imam rozi sekret kad se obrosem vise od deset dana, na gacicama izgleda braon mrljica, retko i malo ali svakodnevno, danas jos uvek nije bilo ali eto dosla sam da pitam

    👩‍💼38 🤵‍♂️38
    28.05. poslednji ciklus i + treca sreca!

  • Avatar Beban

    Beban

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Drage zenice, bila sam kod ginekologa, uradila je UZ preko stomaka, mrsava sam pa moze, tako je rekla, videla je u materici pravilan mesak, jajnici savrseno sve, grlic zatvoren, ona ne vidi nikakvu tecnost… tako da mi nije ni dala nikakvu terapiju… jos me je napala sta se pravim pametna, nije ona duzna da meni odgovara na pitanja… ako ovako nastavim zamolice me da nadjem drugog lekara… boli me glava od posete…

    👩‍💼38 🤵‍♂️38
    28.05. poslednji ciklus i + treca sreca!

  • Avatar Beban

    Beban

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Sekret roze boje ipak imam i dalje, sad kad sam dosla kuci sam videla opet…

    👩‍💼38 🤵‍♂️38
    28.05. poslednji ciklus i + treca sreca!

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Beban

    Drage zenice, bila sam kod ginekologa, uradila je UZ preko stomaka, mrsava sam pa moze, tako je rekla, videla je u materici pravilan mesak, jajnici savrseno sve, grlic zatvoren, ona ne vidi nikakvu tecnost… tako da mi nije ni dala nikakvu terapiju… jos me je napala sta se pravim pametna, nije ona duzna da meni odgovara na pitanja… ako ovako nastavim zamolice me da nadjem drugog lekara… boli me glava od posete…


    Jooj, što znaju biti grozni..😕 bez komentara sam.
    Imaš li mogućnost otići kod nekog drugog možda?
    Ne razumijem se najbolje, ali žene za koje sam ja čula da su imale bilo kakva krvarenja ( pa čak i najmanja) dobile su nešto dodatno za očuvanje trudnoće (za prestanak krvarenja jel..) 
    A ti se nemoj brinuti, sve će biti u redu. Znaš da i previše stresa škodi bebici, opusti se i možda potraži drugo mišljenje 🥰 šaljem zagrljaj.

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • maki657

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Siri 🐾

    maki657

    Siri 🐾

    maki657

    Pozdrav drage zene, ja sam se javljala prije tjedan dana da imam lagano krvarenje, jedva jedan dnevni ulozak dnevno. I da se ono javilo 3 dana nakon pozitivne lh trakice i odnosa. Smedi iscjedak se nastavio skoro vec 8 dana, i jucer sam napravila test na trudnocu. Druga crtica se pojavila al bila je jako blijeda, danas je vec malo vise vidljiva. Sto vi mislite?https://postimg.cc/BPxnch5r [postimg.cc]
    Pijem Duphaston vec drugi ciklus i danas bi trebala popiti zadnje tablete. Ukoliko sam trudna i smedi se iscjedak nastavi, mislite li da trebam nastaviti i piti Duphaston? Svakako sutra jos mislim ponoviti test i otici kod ginekologa.

    Ovo nije malo vidljivo ovo je jako pozitivan test i lijepa beta. Čestitaaaam 🥳🥳🥳🥳

    🙈🙈 sutra cu izvaditi betu i otic do ginekologa, nadam se da ce sve biti u redu, u subotu planiramo more 🙈

    Javi vrijednosti ali preko 100 je ona već otišla meni se čini po testu. I obavezno nakon kupanja svaki,ali svaki put mijenjati kupaći da ne navučeš neku beštiju 🤭


    Hvala ti, javit cu. Javila sam se svom ginekologu mailom pa mi je napisao da je to pocetna trudnoca od 2 tj (ovulacija je bila 18.06)  i za uzv bi trebao biti barem 6 tj pa da se javim 25.7 za pregled ako ce test biti pozitivan.
    Brine me vise smedi iscjedak koji imam tu i tamo, pa ne znam jel bi sad pustila i prestala s duphastonom ili da sutra nakon jutarnjeg testa odem po drugo misljenje svom privatnom ginekologu? 

    Termin: 06.03.2023.
    29.06. blaga sjena ➕
    01.07. (Beta 53,93)
    04.07. (Beta 296,2)

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam danas trebala dobiti, i uvjerena sam bila da i hoću, apsolutno svi simptomi za M su bili tu… https://ibb.co/FxLFT2v [ibb.co]
    Reko reda radi da napravim pa da u miru čekam M… 
    😳😳

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • maki657

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Siri 🐾

    maki657

    Siri 🐾

    maki657

    Siri 🐾

    maki657

    Pozdrav drage zene, ja sam se javljala prije tjedan dana da imam lagano krvarenje, jedva jedan dnevni ulozak dnevno. I da se ono javilo 3 dana nakon pozitivne lh trakice i odnosa. Smedi iscjedak se nastavio skoro vec 8 dana, i jucer sam napravila test na trudnocu. Druga crtica se pojavila al bila je jako blijeda, danas je vec malo vise vidljiva. Sto vi mislite?https://postimg.cc/BPxnch5r [postimg.cc]
    Pijem Duphaston vec drugi ciklus i danas bi trebala popiti zadnje tablete. Ukoliko sam trudna i smedi se iscjedak nastavi, mislite li da trebam nastaviti i piti Duphaston? Svakako sutra jos mislim ponoviti test i otici kod ginekologa.

    Ovo nije malo vidljivo ovo je jako pozitivan test i lijepa beta. Čestitaaaam 🥳🥳🥳🥳

    🙈🙈 sutra cu izvaditi betu i otic do ginekologa, nadam se da ce sve biti u redu, u subotu planiramo more 🙈

    Javi vrijednosti ali preko 100 je ona već otišla meni se čini po testu. I obavezno nakon kupanja svaki,ali svaki put mijenjati kupaći da ne navučeš neku beštiju 🤭

    Hvala ti, javit cu. Javila sam se svom ginekologu mailom pa mi je napisao da je to pocetna trudnoca od 2 tj (ovulacija je bila 18.06) i za uzv bi trebao biti barem 6 tj pa da se javim 25.7 za pregled ako ce test biti pozitivan.
    Brine me vise smedi iscjedak koji imam tu i tamo, pa ne znam jel bi sad pustila i prestala s duphastonom ili da sutra nakon jutarnjeg testa odem po drugo misljenje svom privatnom ginekologu?

    Pa pij ti duphastone dok imaš. Vidi,on je podrška plodu dok se be formira posteljica i može spriječiti nedaj Bože kemijsku trudnoću koja bi možda ovako bila uredna. Ako nisu upute doktora da staneš s duphastonom onda ga samo nastavi piti po uputi. Logično je da je rekao 25.7 jer beta mora biti barem oko 1500 da bi se nešto vidjelo na UZV a već kad ti ideš bi trebalo biti neke srčane akcije pa razumijem zašto si onda naručena. Ovaj smedi iscjedak nije opasan dok nema grčeva i bolova,to je zaostala krv od implantacije koja traje punih 12 tjedana tako da,ono što je za uzbunu je svježa boja krvi pogotovo ako ima i nekih bolova i grčeva


    Hvala ti puno :) bas me ovakve stvari smire.. napravila sam ponovo sad test, crtica se odmah pojavila i jos se vise vidi…

    Termin: 06.03.2023.
    29.06. blaga sjena ➕
    01.07. (Beta 53,93)
    04.07. (Beta 296,2)

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Rose 🌹

    Cure, ja sam danas trebala dobiti, i uvjerena sam bila da i hoću, apsolutno svi simptomi za M su bili tu…https://ibb.co/FxLFT2v [ibb.co]
    Reko reda radi da napravim pa da u miru čekam M…
    😳😳


    Rose,wooow,koja crtica! čestitke 👍💪🥰

  • maki657

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Rose 🌹

    Cure, ja sam danas trebala dobiti, i uvjerena sam bila da i hoću, apsolutno svi simptomi za M su bili tu…https://ibb.co/FxLFT2v [ibb.co]
    Reko reda radi da napravim pa da u miru čekam M…
    😳😳


    Cestitkeee!! Ista linija i kod mene, svaki dan tamnija! 😍

    Termin: 06.03.2023.
    29.06. blaga sjena ➕
    01.07. (Beta 53,93)
    04.07. (Beta 296,2)

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    Ninach, hvala ti, iskreno sam malo u brizi s obzirom na prve dvi T i mučnine i prije nego sam vidila plusic, do sad ovoga di je cisti PMS, na kraju ovakvo stanje, samo se nadam da će sve bit dobro bez obzira na “PMS” bolove. 🧐

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.