Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Amy_94

    🔜🤰🏼anci000 🔜🤱🏼👩🏼‍🍼

    Amy_94

    Pozz cure evo ja 7DPO…
    Danas neka mučnina diže mi se želudac na sve.. Al mislim da je rano da ima veze sa t.. 🤔

    pratimo se pratimo, evo ja kukala kako nema nista sad osjetim dole laganu bol, molim se Bogu da se dogada implantacija :D : D

    I meni sad kao lagani grčevi, 🤣🤞


    Cure meni su ti grčevi stalno bili 8,9,10 Dpo konstantno cjela ta tri dana tako da držim vam fige da je to to 🥰 meni je to stvarno bio najbolji simptom i onaj sunčani iscjedak kako kažu, drugo ništa cice tek kasnije ❤❤❤❤ očekujem sretne vjesti od vas 🥰

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, da vam se malo javim:)
    Zao mi je zbog svih minusa i vjestica.
    Nemam vam nista za prijavit - ovaj mjesec sam bez trakica, vitamina, velikih razmisljanja, plakanja…
    Moram vam rec samo da se osjecam jako pozitivno i jedva cekam napravit test pa sta bude.
    Cure koje osjecaju simptome 🤞🤞🤞 nadam se da je to to🎉🎉

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    🔜🤰🏼anci000 🔜🤱🏼👩🏼‍🍼

    Amy_94

    Pozz cure evo ja 7DPO…
    Danas neka mučnina diže mi se želudac na sve.. Al mislim da je rano da ima veze sa t.. 🤔

    pratimo se pratimo, evo ja kukala kako nema nista sad osjetim dole laganu bol, molim se Bogu da se dogada implantacija :D : D

    I meni sad kao lagani grčevi, 🤣🤞

    Cure meni su ti grčevi stalno bili 8,9,10 Dpo konstantno cjela ta tri dana tako da držim vam fige da je to to 🥰 meni je to stvarno bio najbolji simptom i onaj sunčani iscjedak kako kažu, drugo ništa cice tek kasnije ❤❤❤❤ očekujem sretne vjesti od vas 🥰


    Ja sam sad isla na wc i malo mi je smeđkasti iscjedak možda se šta dešava jooj

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Amy_94

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    🔜🤰🏼anci000 🔜🤱🏼👩🏼‍🍼

    Amy_94

    Pozz cure evo ja 7DPO…
    Danas neka mučnina diže mi se želudac na sve.. Al mislim da je rano da ima veze sa t.. 🤔

    pratimo se pratimo, evo ja kukala kako nema nista sad osjetim dole laganu bol, molim se Bogu da se dogada implantacija :D : D

    I meni sad kao lagani grčevi, 🤣🤞

    Cure meni su ti grčevi stalno bili 8,9,10 Dpo konstantno cjela ta tri dana tako da držim vam fige da je to to 🥰 meni je to stvarno bio najbolji simptom i onaj sunčani iscjedak kako kažu, drugo ništa cice tek kasnije ❤❤❤❤ očekujem sretne vjesti od vas 🥰

    Ja sam sad isla na wc i malo mi je smeđkasti iscjedak možda se šta dešava jooj


    Uuuu i to mi je bilo na 7dpo… baš sam uzbuđena zbog vas 😀 možeš pišat za dva dana 😍

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    🔜🤰🏼anci000 🔜🤱🏼👩🏼‍🍼

    Amy_94

    Pozz cure evo ja 7DPO…
    Danas neka mučnina diže mi se želudac na sve.. Al mislim da je rano da ima veze sa t.. 🤔

    pratimo se pratimo, evo ja kukala kako nema nista sad osjetim dole laganu bol, molim se Bogu da se dogada implantacija :D : D

    I meni sad kao lagani grčevi, 🤣🤞

    Cure meni su ti grčevi stalno bili 8,9,10 Dpo konstantno cjela ta tri dana tako da držim vam fige da je to to 🥰 meni je to stvarno bio najbolji simptom i onaj sunčani iscjedak kako kažu, drugo ništa cice tek kasnije ❤❤❤❤ očekujem sretne vjesti od vas 🥰

    Ja sam sad isla na wc i malo mi je smeđkasti iscjedak možda se šta dešava jooj

    Uuuu i to mi je bilo na 7dpo… baš sam uzbuđena zbog vas 😀 možeš pišat za dva dana 😍


    Joooj ko ce docekaat… Taman poklon za Valentinovooo

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Lisa kad si ti piškila? 

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    lindsay

    Mia333

    lindsay

    Moj je bio na brisevima - uredni, na urinokulturi- uredna, na bakterioloskom pregledu ejalukata- uredno, uzv testisa - uredan, androloški pregled - uredan. Evo zapeli smo na 1 hormonu. Poslat cu ti nalaz u iducoj poruci samo da se dočepam mobitela.
    Vidim da je vama testosteron smanjen to mozete rijesavati pa ga malo dici i probati a mozete i paralelno uz mpo cisto ako vas zanima je li to uzrok. sve je na vama i vasoj volji, naravno.
    Moj m ima 75 posto brzo progresivnih od tih malo sto ih uopce ima. Dakle mi imamo 0-5 mil/ml spermija ali eto odlicni su, piče okolo s normalnim glavama i repovima

    Mislis da bi do snizenog testosterona moglo biti?
    Je li tvom muzu pregledana prostata?
    Dakle zaista ne znaci visok postotak pokretnih, ako je ukupni broj nizak. Joj da bar postoji mogucnost da se otkrije uzrok i da terapija. Najgore mi je kad procitam da odredjeno polje jos nije dovoljno istrazeno…

    Mia, i kazu da te astenoo verzije spermiograma znaju uzrokovati bakterije. Da su plivaci “bezrepi” “bezglavi” “mrtvi” “grbavi”
    Je li tvoj muz bio na brisevima uretre i na bakterioloskoj obradi ejakulata?
    Mi nemamo asteno, imamo samo oligoo ali nemamo ni bakterija nigdje


    Nije isao raditi posebno bakterioloski nalaz, nit su ga slali gdje dalje. U ovom pise da nista ne upucuje na infekcije i upale sto bi znacilo, ili da su ga radili i da je uredu ili da nisu jer nisu imali razloga… Ne znam, nadam se da znaju sto rade…

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Amy_94

    Lisa kad si ti piškila?


    Ja sam ti vec 8DPO piskila 😃 i bila je sjenica na onim trakicama 10mlu iz Futuranature, ali bas svjetla sjena imaš negdje tu u prošlim porukama, sa mobitela sam izbrisala.

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    Lisa kad si ti piškila?

    Ja sam ti vec 8DPO piskila 😃 i bila je sjenica na onim trakicama 10mlu iz Futuranature, ali bas svjetla sjena imaš negdje tu u prošlim porukama, sa mobitela sam izbrisala.


    Joj ja sam si obecala da necu dok ne zakasni mozda mi donese srecu.. A kako si imala tempicu? 

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    lindsay

    Mia333

    lindsay

    Moj je bio na brisevima - uredni, na urinokulturi- uredna, na bakterioloskom pregledu ejalukata- uredno, uzv testisa - uredan, androloški pregled - uredan. Evo zapeli smo na 1 hormonu. Poslat cu ti nalaz u iducoj poruci samo da se dočepam mobitela.
    Vidim da je vama testosteron smanjen to mozete rijesavati pa ga malo dici i probati a mozete i paralelno uz mpo cisto ako vas zanima je li to uzrok. sve je na vama i vasoj volji, naravno.
    Moj m ima 75 posto brzo progresivnih od tih malo sto ih uopce ima. Dakle mi imamo 0-5 mil/ml spermija ali eto odlicni su, piče okolo s normalnim glavama i repovima

    Mislis da bi do snizenog testosterona moglo biti?
    Je li tvom muzu pregledana prostata?
    Dakle zaista ne znaci visok postotak pokretnih, ako je ukupni broj nizak. Joj da bar postoji mogucnost da se otkrije uzrok i da terapija. Najgore mi je kad procitam da odredjeno polje jos nije dovoljno istrazeno…

    Ovo sto kazes odredjeno polje nije dovoljno istrazeno… Moj m ako mu daju dijagnozu za prolaktin ce biti 2. ili 3. osoba u hrv (muškog spola) s tom dijagnozom. Ni lijecnici jednostavno ne znaju sve …. Ostaje na nama da se gombamo kako znamo… Internet, svjetska populacija itd.


    Ajmeee, ako je to u pitanju moras stvarno biti te (ne)srece da budes jedan od ta dva ili tri muskarca…zivot stvarno nekad nije fer…ali eto…mozemo se samo truditi napraviti najbolje od njega…
    Kako se on nosi s tim svim? Otprilike koliko % papirologije ste uspjeli rijesiti za mpo?

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.