Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    LazyO

    Lovely i Sunshine, pa baš strašne priče, evo ne mogu ni zamisliti situaciju. I Lovely baš to, ne znaš jel ti bolje ići kroz sve u neznanju ili ovako pripremljen pa da znaš paziti na signale (ali onda nestaje opuštenosti i la la la, sve što ovdje tupimo da nas često sputava). Hvala Bogu pa ste sada tu, bebe će doći ❤
    .
    Ja sam preko vikenda jedva stigla pročitati i kratko vam se javiti, cijele dane smo imali program pa sam se umorila, ali i psihički napunila baterije. Na poslu mi je ludnica pa teško da ću biti aktivna ovih dana, ali čitam vas, žao mi je zbog minusića/vještica, veselim se piškilicama i držite se. Posebno ti Stella. Želim ti snage i bit će to ok, javi nam što kaže ginekolog. 💔


    Ja sam bas u totalnom neznanju bila, nisam znala sta me snašlo. Kao sa sam pala sa marsa  😂😂

    Evo slika mog ogromnooog  minusa 

    https://ibb.co/X3kqcSh [ibb.co]

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Ma ne bi rekla da mi je još pik, kad je, onda bude preko 2, kao u ovom prošlom ciklusu, i crtica bude tamnija od ove sinoć:
    https://ibb.co/YW0X244 [ibb.co]
    Napraviti ću trakicu kad dođem s posla, jutros sam uzela samo digitalni sa sobom. 

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Monstera

    Ma ne bi rekla da mi je još pik, kad je, onda bude preko 2, kao u ovom prošlom ciklusu, i crtica bude tamnija od ove sinoć:
    https://ibb.co/YW0X244 [ibb.co]
    Napraviti ću trakicu kad dođem s posla, jutros sam uzela samo digitalni sa sobom.


    Ako mislis da nece jos pik 
    Onda sutra hopsanje 👍🏻

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    lindsay

    Mia jeste ti i muz ikada istrazivali ima li razloga njegovom losijem spermiogramu? Hormone, uzv testisa, urolog?


    Lindsay, razlog je nepoznat. Radio je dva spermiograma, vadio hormone i bio na pregledu kod androloga…sve je uredu. Pitala sam njegovu mamu da li je u djetinjstvu imao zausnjake ili nesto slicno sto bi moglo utjecati i rekla je da nije. Zaista ne znamo zasto je tako. Evo godinu dana kupujemo vodu u staklenim bocama, alkohol jaaako rijetko konzumira, ne nosi usko donje rublje, krece se, ne drzi mobitel u dzepovima hlaca i pije fertilup vec 5 mjeseci, ali do sada nije nista pomoglo.
    Jeste vi radili jos kakve kontrole u medjuvremenu?

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Bok cure, čitam vas, pratim vas. Žao mi je zbog minusa i samo naprijed u nove cikluse 
    Kod mene 3dpo, hopsali smo, ne znam dal će se uhvatiti, nadam se da hoće  još uvijek osjetim taj desni jajnik, svako malo se javi, ne znam dal se nešto događa, nadam se da nije nešto ozbiljno jer me nikad tako ne boli nakon ovulacije. 
    Naručila sam se na vađenje progesterona ovaj tjedan da i to analiziram pa da sam na miru. 
    Sretno svima s pikovima! 

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🐰

    Monstera

    Ma ne bi rekla da mi je još pik, kad je, onda bude preko 2, kao u ovom prošlom ciklusu, i crtica bude tamnija od ove sinoć:
    https://ibb.co/YW0X244 [ibb.co]
    Napraviti ću trakicu kad dođem s posla, jutros sam uzela samo digitalni sa sobom.

    Ako mislis da nece jos pik
    Onda sutra hopsanje 👍🏻


    Ne bi trebao… Ali biti ću pametnija nakon posla 😊

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Mia333

    lindsay

    Mia jeste ti i muz ikada istrazivali ima li razloga njegovom losijem spermiogramu? Hormone, uzv testisa, urolog?

    Lindsay, razlog je nepoznat. Radio je dva spermiograma, vadio hormone i bio na pregledu kod androloga…sve je uredu. Pitala sam njegovu mamu da li je u djetinjstvu imao zausnjake ili nesto slicno sto bi moglo utjecati i rekla je da nije. Zaista ne znamo zasto je tako. Evo godinu dana kupujemo vodu u staklenim bocama, alkohol jaaako rijetko konzumira, ne nosi usko donje rublje, krece se, ne drzi mobitel u dzepovima hlaca i pije fertilup vec 5 mjeseci, ali do sada nije nista pomoglo.
    Jeste vi radili jos kakve kontrole u medjuvremenu?


    Dobili smo nalaz njegovih hormona gdje je prolaktin tristo posto uvecan od ref. vrijednosti. sve ostalo ok. danas ide endokrinologu pa cemo vidjeti. to je za muskarce dosta neistrazena bolest, postoji oralna terpaija koja snizava prolaktin i predpostavka je da smanjuje broj spermija odnosno njihovo stvaranje. Mada moze i ne mora biti uzrok, ali zasto ne bi pokusali. Odnosno i za njegovo opce zdravlje ga valja sniziti tako da cemo sad vidjeti sta nam je ciniti. vjerojatno magnet hipofize pa na dalje…

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    I predpostavka je da prolaktin smanjuje stvaranje spermija ****
    A ne oralna terapija za snizavanje istog ( kao što je ispalo)

  • Avatar ZARAUS

    ZARAUS

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Pepita2109

    Sanjarka88 🐰

    Pepita2109


    Jesi piskila koji drugi test?
    Meni ovo izgleda kao evaporacijska 🤷‍♀️

    Noup otkad sam startala znači prije 5god i više koristim ove testove… Nikad se nije pojavilo osim dva puta kad sam bila trudna…


    ja ne vjerujem u lažne sjene, pogotovo ove tvoje koje nisu sjene, je si radila koji drugi brend testa?

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ZARAUS

    Pepita2109

    Sanjarka88 🐰

    Pepita2109


    Jesi piskila koji drugi test?
    Meni ovo izgleda kao evaporacijska 🤷‍♀️

    Noup otkad sam startala znači prije 5god i više koristim ove testove… Nikad se nije pojavilo osim dva puta kad sam bila trudna…

    ja ne vjerujem u lažne sjene, pogotovo ove tvoje koje nisu sjene, je si radila koji drugi brend testa?


    Zasto ne vjerujes u lazne sjene?
    Imali smo na temi itekakve lazne sjene a beta 0

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.