Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    🔜🤰🏼anci000 🔜🤱🏼👩🏼‍🍼

    Amy_94

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    Lisa kad si ti piškila?

    Ja sam ti vec 8DPO piskila 😃 i bila je sjenica na onim trakicama 10mlu iz Futuranature, ali bas svjetla sjena imaš negdje tu u prošlim porukama, sa mobitela sam izbrisala.

    Joj ja sam si obecala da necu dok ne zakasni mozda mi donese srecu.. A kako si imala tempicu?

    zenooo ma kod tebe se nesto lijepo sprema!
    ja imam pojacani iscjedak, ali vidjet cemo bas :)


    Joj nadam
    Da nakon 7 ciklusa pokušavanja uspije… Vec se brinem da nije sta ok..
    Sad bi trebala porast tempica samo ili? 

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Amy_94

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    Lisa kad si ti piškila?

    Ja sam ti vec 8DPO piskila 😃 i bila je sjenica na onim trakicama 10mlu iz Futuranature, ali bas svjetla sjena imaš negdje tu u prošlim porukama, sa mobitela sam izbrisala.

    Joj ja sam si obecala da necu dok ne zakasni mozda mi donese srecu.. A kako si imala tempicu?


    Stalno je išla gore dole haha a na 6dpo je bio bas veliki pad možeš pogledat moj graf 🙂 samo kliknes na moj Ff tracker u potpisu i otvori ti se sve

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    🔜🤰🏼anci000 🔜🤱🏼👩🏼‍🍼

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    Lisa kad si ti piškila?

    Ja sam ti vec 8DPO piskila 😃 i bila je sjenica na onim trakicama 10mlu iz Futuranature, ali bas svjetla sjena imaš negdje tu u prošlim porukama, sa mobitela sam izbrisala.

    Joj ja sam si obecala da necu dok ne zakasni mozda mi donese srecu.. A kako si imala tempicu?

    Stalno je išla gore dole haha a na 6dpo je bio bas veliki pad možeš pogledat moj graf 🙂 samo kliknes na moj Ff tracker u potpisu i otvori ti se sve

    mene moj pad muci :D nema ga, kaze Sanjarka ma bio je na 6dpo :D


    Vidjet cemo vrijeme je pred nama bit ce ovo dugih 7 dana 🤔

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    🔜🤰🏼anci000 🔜🤱🏼👩🏼‍🍼

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    Lisa27 👶🧸🎀

    Amy_94

    Lisa kad si ti piškila?

    Ja sam ti vec 8DPO piskila 😃 i bila je sjenica na onim trakicama 10mlu iz Futuranature, ali bas svjetla sjena imaš negdje tu u prošlim porukama, sa mobitela sam izbrisala.

    Joj ja sam si obecala da necu dok ne zakasni mozda mi donese srecu.. A kako si imala tempicu?

    Stalno je išla gore dole haha a na 6dpo je bio bas veliki pad možeš pogledat moj graf 🙂 samo kliknes na moj Ff tracker u potpisu i otvori ti se sve

    mene moj pad muci :D nema ga, kaze Sanjarka ma bio je na 6dpo :D


    Kad ti kazem ❤️
    Pa nisi ni u dobitnom imala veliki pad 🤔
    Amy drzim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻  da je to implantacija

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Mia333

    lindsay

    Mia333

    lindsay

    Moj je bio na brisevima - uredni, na urinokulturi- uredna, na bakterioloskom pregledu ejalukata- uredno, uzv testisa - uredan, androloški pregled - uredan. Evo zapeli smo na 1 hormonu. Poslat cu ti nalaz u iducoj poruci samo da se dočepam mobitela.
    Vidim da je vama testosteron smanjen to mozete rijesavati pa ga malo dici i probati a mozete i paralelno uz mpo cisto ako vas zanima je li to uzrok. sve je na vama i vasoj volji, naravno.
    Moj m ima 75 posto brzo progresivnih od tih malo sto ih uopce ima. Dakle mi imamo 0-5 mil/ml spermija ali eto odlicni su, piče okolo s normalnim glavama i repovima

    Mislis da bi do snizenog testosterona moglo biti?
    Je li tvom muzu pregledana prostata?
    Dakle zaista ne znaci visok postotak pokretnih, ako je ukupni broj nizak. Joj da bar postoji mogucnost da se otkrije uzrok i da terapija. Najgore mi je kad procitam da odredjeno polje jos nije dovoljno istrazeno…

    Ovo sto kazes odredjeno polje nije dovoljno istrazeno… Moj m ako mu daju dijagnozu za prolaktin ce biti 2. ili 3. osoba u hrv (muškog spola) s tom dijagnozom. Ni lijecnici jednostavno ne znaju sve …. Ostaje na nama da se gombamo kako znamo… Internet, svjetska populacija itd.

    Ajmeee, ako je to u pitanju moras stvarno biti te (ne)srece da budes jedan od ta dva ili tri muskarca…zivot stvarno nekad nije fer…ali eto…mozemo se samo truditi napraviti najbolje od njega…
    Kako se on nosi s tim svim? Otprilike koliko % papirologije ste uspjeli rijesiti za mpo?


    Ako mu daju dijagnozu i terapiju ostat ce mi samo molit se da se prolaktin spusti a spermiji povecaju. onda bi prirodno jos pokusali. za mpo sam skoro spremna, kad se odlucim mogu se javiti. jos markeri na hiv i hepatitis i vitamin d cini mi se i to je to. evo sada cemo cekati jos endokrinologa. ide danas u 16 sati pa cemo vidjeti za koliko ce biti narucen na magnet hipofize.predpostavljam da ce ga slati. ako vidim da sve ide brzo cekat cemo jos malo da vidimo sta ce biti a ako bude sporo paralelno cemo na mpo. Kao sto se da zakljuciti to mi je zadnja opcija (mpo) prije toga cu pokusati sve.
    On je ok, nema nikakvih tegoba niti je ikada imao sto bi ukazalo na taj prolaktin. Ja bih rekla da se grize jer je “krivnja” na njemu sto nemamo bebaca. mada ne treba se gristi, sto puta sam mu rekla, sve ce se rijesiti i imat cemo bebaca.
    Kako se tvoj muz nosi s tim?

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Meni i ako bude pozitivan test ja necu vjerovati 🤣

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    I jako mi je hladno bas jako

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Lindsay, joj drzim vam 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞 da se prolaktin spusti, a broj spermica poveca!!! ❤
    Je li znas mozda ako recimo s prostatom nesto nije uredu po pitanju spermica, da li bi se to pokazalo na ovaj ili onaj nacin, u smislu bolova, tegoba ili problema s erekcijom? Muz mi nije radio pregled pipanjem jer misli da je sve uredu, ne boli ga nista, nema nikakvih tegoba i sve funkcionira kako treba…
    Ah, na prvu bi se moglo reci da je opusteniji od mene, ali znam da mu je tesko i da ga ipak to sve “jede” iznutra, pogotovo kad cuje da je nekome uspjelo kao sto smo prije dva dana culi za kumove i da bi po izgledu testne linije mogli biti cak i dvojceki. Mislim da takodjer ima osjecaj “krivnje”, ali ne zeli dati do znanja jer mislim da ima potrebu zbog mene praviti se da je opusten i hladne glave…

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar Ameliee

    Ameliee

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Hello svima! 👋
    Lisa27 svaki puta kad vidim taj tvoj plusić se ozarim! 🥰 ❤️
    Stella30 žao mi je jako, drži se i samo hrabro dalje! Javi što je rekao gin. ❤️
    Lyra želim vam što brži oporavak, grozne su te viroze. 🥴😢
    Lovely i Sunshine10 baš mi je teško bilo čitati što ste prolazile. Stvarno ste cure prave lavice. 💪 Ja sam mislila da sam relativno svjesna svega što može poći po zlu, ali sada vidim da nisam niti približno.
    Divna_Sa ja sam recimo kroz cijelu prošlu trudnoću imala krvarenje desni tako da se iskreno nadam da je to jedan dobar simptom! 🤞🤞🤞
    Anabelaa i Watson, cure imate posebno mjesto u mom srcu, znam da ćemo uskoro gledati vaše pluseve. ❤️❤️

    Ostalim curkama žao mi je zbog minusa i glupavih glupača koje su stigle.

    👨🏼‍🦲 35 | 👱🏼‍♀️ 34
    👩‍❤️‍💋‍👨 2005.
    👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️ 2016.
    👶🏼 1
    🙏🤰🏼🔜 4/2021.
    UZV, Papa 3/2021. ✅
    💊 Almagea Prenatal Omega3+ od 8/2019.
    🫖 Vrkuta od 5/2021.
    💦 LH trakice (Betty roza) od 5/2021.

  • Avatar zg123

    zg123

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Bok svima. Prvi puta ovaj mjesec sam redovno radila lh trakice. Koliko je pouzdana ova aplikacija s obzirom da pise da je 21.1 bila high trakica, a test je bio bijeli na oko kad gledas?
    Vidjela sam neke od vas da su pisale da kad im je bio pik je bilo iznad 2, jel ovo znaci da je doslo, tj. da ce doci do ovulacije s obzirom da je meni jucer bio 1.06? 
    Kada bude pik, nakon kolko sati dolazi do ovulacije? 18-48 sati ili je drugacije? https://ibb.co/nMNx3Tz [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.