Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pupica11

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🐰

    Pupica11

    Pozdrav svima
    Muž i ja smo počeli raditi na bebi, prvi pokušaj ovaj mjesec. Inače imam neredovite menstruacije, vadila sam hormone gdje mi je pokazalo da nemam svaki mjesec ovulaciju i onda sam od 25.12.2020. 10 dana pila duphaston, uz to sam počela piti i macu i vrkutu. Ovulaciju bi prema kalendaru trebala imati 18.1., odnose smo imali dan prije. Imala sam 2 dana nakon odnosa neko malo krvarenje, ginekologica mi je rekla da je moguće da je ovulacija. Trebam dobiti za 7 dana. Osjećam da mi se stalno piški ionako ne pijem puno, a jako sam napuhnuta već par dana, boli me trbuh na dodir i “osjećam” jajnike da me malo bole, grudi me ne bole niti imam neke simptome pmsa. Je li moguće da sam trudna i ne mogu dočekati jos tih tjedan dana da napravim test pa me zanima kad bi ga najranije mogla napraviti i koji bi bio najbolji da očitava prije menstruacije? Hvala vam puno svima 🥰

    Welcome 😊
    Mozes test napravit za 2-3 dana
    Najosjetljiviji su ti clear blue ( sa crtom, ne plusicem), Gravignost ultra i Pregny


    Hvala puno, nadam se plusiću 😊

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ma ste se raspisale, dok ja sve pročitam prođe mi marenda 🤗

    Stella jako mi je žao da je tako na kraju završilo, cure su ti sve već napisale šta se tiče pregleda nakon, ja ću ti samo napisati da se držiš i da ćeš i ti ubrzo ugledati svoj plusić ❤️

    Cure koje ste dobile, grlim vas 🤗 Sljedeći nam je mjesec zaljubljenih pa kako se bebe rađaju iz ljubavi, imam osjećaj da bi moglo biti jako puno plusića 🤞🤗

    Lovely draga, žao mi je da si morala proći kroz sve to. Bitno da je na kraju bilo sve ok i da si ti tu spremna i čekaš svoju bebu ❤️

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Ancioo svaki ciklus novi simptom tako da 🤞🤞🤞
    Divna_Sa također zanimljiv simptom, čitala sam već kod nekih cura da je krvarenje desni dobar znak 🤞
    Anabela & Watson već je netko napisao sretno u ivf postupcima i vjerno ćemo pratiti sve šta pišete 🍀🤗
    Sanjarka pik danas ili sutra? Bemti trakice 😆
    Mi sinoć hopsali šta nije bilo po planu 😍 piškila sam navečer rozu trakicu i bilo je high, jutros piškim CB pokazuje smajlića, sad si mislim da ponovimo danas ili da ipak sutra da se malo vojnici refaju? 

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • Avatar LazyO

    LazyO

    Broj poruka: 447

    Prijavi adminu

    Lovely i Sunshine, pa baš strašne priče, evo ne mogu ni zamisliti situaciju. I Lovely baš to, ne znaš jel ti bolje ići kroz sve u neznanju ili ovako pripremljen pa da znaš paziti na signale (ali onda nestaje opuštenosti i la la la, sve što ovdje tupimo da nas često sputava). Hvala Bogu pa ste sada tu, bebe će doći ❤ 
    .
    Ja sam preko vikenda jedva stigla pročitati i kratko vam se javiti, cijele dane smo imali program pa sam se umorila, ali i psihički napunila baterije. Na poslu mi je ludnica pa teško da ću biti aktivna ovih dana, ali čitam vas, žao mi je zbog minusića/vještica, veselim se piškilicama i držite se. Posebno ti Stella. Želim ti snage i bit će to ok, javi nam što kaže ginekolog. 💔

    👩🏻‍🤝‍🧑🏻29g
    Pokušaji od: 5/2020
    Biokemijska 9/2020
    Missed ab 6/2021
    ➕ 11/2021, Progesteron, Fragmin 💉 0,2ml

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Mia jeste ti i muz ikada istrazivali ima li razloga njegovom losijem spermiogramu? Hormone, uzv testisa, urolog?

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    lovely

    Dobro jutro svima ☕☕
    Sanjarka i ja sM bas razmisljala o porodiljnom. Imam fantastičan posao ali i bih htjela biti bez obaveza a da para ide 😅😅😅😅
    Divna krvarenje desni zvuči odlično🤞🙏
    Lyra joj nema goreg…držite se 🤞
    Stella ❤
    Sunshine kako si shvatila da imaš vanmaternicnu? Jesi laparskopski samo ocistila ili? Ja sam imala ripturi desnog jajovoda koji su mi maknuli te izljev krvi u abdominalnu šupljinu. Najtuznije mi je sto je plod imao pozitivan kucanj srca😔
    Marty koja je strategija za ovaj mjesec?
    Avocadodi si nam????
    Anabela i Watson jedva čekam da idete na postupak i da nam od prve tu donesete ➕➕➕
    Tomyfamejesi mi bolje? Hopsaš?


    Heeeej cureee :) kako ste? 
    Kod nas je zavrsilo hopsanje..ja vec 3dpo. Nadamo se samo brzim plivacima hahah nekako sam ko Ancio onaaak njaaaah nemam osjecaj za filing hahah

    Stella zao mi je zbog biokemijske..nekako mi se cini da svi moramo odraditi tu vražju biokemijsku pa onda dolazi ono pravo.. uzas! Drzi se ❤

    Jel imamo koga da piski? Bilo sta?

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Monstera

    Ancioo svaki ciklus novi simptom tako da 🤞🤞🤞
    Divna_Sa također zanimljiv simptom, čitala sam već kod nekih cura da je krvarenje desni dobar znak 🤞
    Anabela & Watson već je netko napisao sretno u ivf postupcima i vjerno ćemo pratiti sve šta pišete 🍀🤗
    Sanjarka pik danas ili sutra? Bemti trakice 😆
    Mi sinoć hopsali šta nije bilo po planu 😍 piškila sam navečer rozu trakicu i bilo je high, jutros piškim CB pokazuje smajlića, sad si mislim da ponovimo danas ili da ipak sutra da se malo vojnici refaju?


    Ili preksutra 😂
    Mogu vidit rozu trakicu? Koliko je tamna?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🐰

    Monstera

    Ancioo svaki ciklus novi simptom tako da 🤞🤞🤞
    Divna_Sa također zanimljiv simptom, čitala sam već kod nekih cura da je krvarenje desni dobar znak 🤞
    Anabela & Watson već je netko napisao sretno u ivf postupcima i vjerno ćemo pratiti sve šta pišete 🍀🤗
    Sanjarka pik danas ili sutra? Bemti trakice 😆
    Mi sinoć hopsali šta nije bilo po planu 😍 piškila sam navečer rozu trakicu i bilo je high, jutros piškim CB pokazuje smajlića, sad si mislim da ponovimo danas ili da ipak sutra da se malo vojnici refaju?

    Ili preksutra 😂
    Mogu vidit rozu trakicu? Koliko je tamna?


    Evo Sanjarka88
    https://ibb.co/KNpJ700 [ibb.co]

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Monstera

    Sanjarka88 🐰

    Monstera

    Ancioo svaki ciklus novi simptom tako da 🤞🤞🤞
    Divna_Sa također zanimljiv simptom, čitala sam već kod nekih cura da je krvarenje desni dobar znak 🤞
    Anabela & Watson već je netko napisao sretno u ivf postupcima i vjerno ćemo pratiti sve šta pišete 🍀🤗
    Sanjarka pik danas ili sutra? Bemti trakice 😆
    Mi sinoć hopsali šta nije bilo po planu 😍 piškila sam navečer rozu trakicu i bilo je high, jutros piškim CB pokazuje smajlića, sad si mislim da ponovimo danas ili da ipak sutra da se malo vojnici refaju?

    Ili preksutra 😂
    Mogu vidit rozu trakicu? Koliko je tamna?

    Evo Sanjarka88
    https://ibb.co/KNpJ700 [ibb.co]


    Ufff ja bi odmah sutra 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Monstera

    Sanjarka88 🐰

    Monstera

    Ancioo svaki ciklus novi simptom tako da 🤞🤞🤞
    Divna_Sa također zanimljiv simptom, čitala sam već kod nekih cura da je krvarenje desni dobar znak 🤞
    Anabela & Watson već je netko napisao sretno u ivf postupcima i vjerno ćemo pratiti sve šta pišete 🍀🤗
    Sanjarka pik danas ili sutra? Bemti trakice 😆
    Mi sinoć hopsali šta nije bilo po planu 😍 piškila sam navečer rozu trakicu i bilo je high, jutros piškim CB pokazuje smajlića, sad si mislim da ponovimo danas ili da ipak sutra da se malo vojnici refaju?

    Ili preksutra 😂
    Mogu vidit rozu trakicu? Koliko je tamna?

    Evo Sanjarka88
    https://ibb.co/KNpJ700 [ibb.co]


    O pa ovo je pik 
    Inace ovuliras dan iza pika? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.