Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Ma bit ce plus kad se najmanje budemo nadale😍😍

    Sunshine sad mi je još više drago zbog ovog foruma jer se možemo pratiti budući da imamo isto sranje 😍❤

    28.1. ➕🤰
    28.9. Rita
    🦔🍂
    [lilypie.com]

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    lindsay

    Mia333

    lindsay

    Mia jeste ti i muz ikada istrazivali ima li razloga njegovom losijem spermiogramu? Hormone, uzv testisa, urolog?

    Lindsay, razlog je nepoznat. Radio je dva spermiograma, vadio hormone i bio na pregledu kod androloga…sve je uredu. Pitala sam njegovu mamu da li je u djetinjstvu imao zausnjake ili nesto slicno sto bi moglo utjecati i rekla je da nije. Zaista ne znamo zasto je tako. Evo godinu dana kupujemo vodu u staklenim bocama, alkohol jaaako rijetko konzumira, ne nosi usko donje rublje, krece se, ne drzi mobitel u dzepovima hlaca i pije fertilup vec 5 mjeseci, ali do sada nije nista pomoglo.
    Jeste vi radili jos kakve kontrole u medjuvremenu?

    Dobili smo nalaz njegovih hormona gdje je prolaktin tristo posto uvecan od ref. vrijednosti. sve ostalo ok. danas ide endokrinologu pa cemo vidjeti. to je za muskarce dosta neistrazena bolest, postoji oralna terpaija koja snizava prolaktin i predpostavka je da smanjuje broj spermija odnosno njihovo stvaranje. Mada moze i ne mora biti uzrok, ali zasto ne bi pokusali. Odnosno i za njegovo opce zdravlje ga valja sniziti tako da cemo sad vidjeti sta nam je ciniti. vjerojatno magnet hipofize pa na dalje…


    Koje hormone su mu kontrolirali?
    Mom muzu su FSH, LH, prolaktin i testosteron.
    -FSH 4,0 mlE/ml (<6,0)
    -LH 3,6 mlE/ml (1,7-8,6)
    -prolaktin 11,6 ng/ml (3,8-21,2)
    -testosteron 2,27 ng/ml (2,49-8,36)
    U izvijescu pise:
    Oligoasthenoteratozoospermia (smanjen broj spermija kao i udjela normalno pokretnih spermatozoida i onih normalnih formi)
    Poboljsanje pokretljivosti se kroz stimulaciju pentoxifyllin in votro ne moze ostvariti.
    Normalna kondenzacija chromatina.
    Autoantitijela spermatozoida lagano povisena, ali nisu u patoloskom stupnju.
    Nista ne upucuje na infekciju ili upalu.
    U endokrinoloskom statusu se primjecuje lagano snizena vrijednost testosterona, koju bi u standardiziranim okolnostima (ujutro izmedju 8 i 10 sati) trebalo kontrolirati.
    U razgovoru je androlog rekao da je prema nalazima i pregledu sve uredu

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Moj je bio na brisevima - uredni, na urinokulturi- uredna, na bakterioloskom pregledu ejalukata- uredno, uzv testisa - uredan, androloški pregled - uredan. Evo zapeli smo na 1 hormonu. Poslat cu ti nalaz u iducoj poruci samo da se dočepam mobitela.
    Vidim da je vama testosteron smanjen to mozete rijesavati pa ga malo dici i probati a mozete i paralelno uz mpo cisto ako vas zanima je li to uzrok. sve je na vama i vasoj volji, naravno.
    Moj m ima 75 posto brzo progresivnih od tih malo sto ih uopce ima. Dakle mi imamo 0-5 mil/ml spermija ali eto odlicni su, piče okolo s normalnim glavama i repovima 

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/sQss1m4 [ibb.co]

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Monsters,hvala ti❤pisem sva buduce desavanja…
    Ancio,ocekujem mengu vec sutra,ne znam hoce li kasniti zbog tabletica…uglavnom UZ je drugi dan menge..U svakom slucaju mora doci ove sed.U toku cu sigurno znati krecemo li ovaj mj. Ili ce biti pauze.
    Javljam sve .
    Tebi zelim da ta hladnoca ako vec nema simptoma,urodi plodom 🤞❤

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    lovely

    Ma bit ce plus kad se najmanje budemo nadale😍😍

    Sunshinesad mi je još više drago zbog ovog foruma jer se možemo pratiti budući da imamo isto sranje 😍❤


    Bude lakše kad znaš da nisi sama u ovom sranju 😂 Lovely jesi ti radila neke nalaze ? 

    A nekako se bas razocaras  kad misliš to je to i bude minus 😏 

  • Avatar LazyO

    LazyO

    Broj poruka: 447

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila lh trakice s Amazona! Ajme ipak stigle na vrijeme, a najbolje od svega danas mi stižu i s Njuškala jer sam mislila da će ove doći kroz mjesec dana 😂
    Je da je 5.DC, al morala sam pišnuti tek tako da pišnem, i bijela je ko snijeg, al da imam za usporedbu kad krenem ozbiljno za koji dan 😁 
    https://ibb.co/pQDYzx6 [ibb.co]

    👩🏻‍🤝‍🧑🏻29g
    Pokušaji od: 5/2020
    Biokemijska 9/2020
    Missed ab 6/2021
    ➕ 11/2021, Progesteron, Fragmin 💉 0,2ml

  • Avatar ZARAUS

    ZARAUS

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🐰

    ZARAUS

    Pepita2109

    Sanjarka88 🐰

    Pepita2109


    Jesi piskila koji drugi test?
    Meni ovo izgleda kao evaporacijska 🤷‍♀️

    Noup otkad sam startala znači prije 5god i više koristim ove testove… Nikad se nije pojavilo osim dva puta kad sam bila trudna…

    ja ne vjerujem u lažne sjene, pogotovo ove tvoje koje nisu sjene, je si radila koji drugi brend testa?

    Zasto ne vjerujes u lazne sjene?
    Imali smo na temi itekakve lazne sjene a beta 0


    Ne znam, tebi su u startu sve sjene lažne, a mogu lako biti biokemijske..

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ZARAUS

    Sanjarka88 🐰

    ZARAUS

    Pepita2109

    Sanjarka88 🐰

    Pepita2109


    Jesi piskila koji drugi test?
    Meni ovo izgleda kao evaporacijska 🤷‍♀️

    Noup otkad sam startala znači prije 5god i više koristim ove testove… Nikad se nije pojavilo osim dva puta kad sam bila trudna…

    ja ne vjerujem u lažne sjene, pogotovo ove tvoje koje nisu sjene, je si radila koji drugi brend testa?

    Zasto ne vjerujes u lazne sjene?
    Imali smo na temi itekakve lazne sjene a beta 0

    Ne znam, tebi su u startu sve sjene lažne, a mogu lako biti biokemijske..


    Pa nisu mi sve sjene lazne Al vecina je….. Naravno da postoji biokemijska 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ja ti samo govorim da smo imali forumasice sa solidnim sjenama a betom o
    Znaci postoje lažne sjene, evaporacijske i sl 
    I puno puta je bas to u pitanju 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.