Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Grizli moja draga ❤️ ne znamo se uzivo ali kao da se znamo oduvijek 😘 zao mi je kao da sam ja 😫😥 jedva cekam dan kad cemo skupa komentirati trudnocu i simptome i tjedne do poroda ❣️🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Zao mi je Grizli. Nisam dugo na forumu, ali cini mi se da si ti uvijek tu za sve nas. 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Andjeo , s obzirom na dane kasnjenja test bi trebao biti pozitivan u bilo koje doba dana :/pokusaj jos ujutro napraviti ako sumnjas na T, jer bolje je svakako sto prije, nekad se psiha poigrava sa nama. Sretno od srca!

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja išla kod drugog dr koji mi kaže da ta veličina polipa nebi trebala toliko smetati za trudnoću i po uzv mi se bližila ovulacija tako da smo pokrili tih par dana..imate možda kakve preporuke za trakice za praćenje ovulacije? potrošila sam jedne iz ljekarne ali su skupe a dobije se 5 kom.

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    MiniCooper26

    Grizli moja draga ❤️ ne znamo se uzivo ali kao da se znamo oduvijek 😘 zao mi je kao da sam ja 😫😥 jedva cekam dan kad cemo skupa komentirati trudnocu i simptome i tjedne do poroda ❣️🤗


    Mini 💕💕  a to će biti uskoro … 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    baby

    Ja išla kod drugog dr koji mi kaže da ta veličina polipa nebi trebala toliko smetati za trudnoću i po uzv mi se bližila ovulacija tako da smo pokrili tih par dana..imate možda kakve preporuke za trakice za praćenje ovulacije? potrošila sam jedne iz ljekarne ali su skupe a dobije se 5 kom.


    Baby, naruči si preko njuškala ili ebaya trakice, puno su jeftinije i dođu ti za par dana :) 

    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ima nekih posebnih ili su sve dobre?

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Cure, crtica na LH trakici mi je jutros svjetlija od jučerašnje.. je moguće da je pik bio usred noći i da ga zato nisam ulovila?

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Grizli, sad cu verovati da kada se ja na zimu, u prvom mesecu porodim, ti ces zatrudneti. Posle svega ovoga, ljubav vas dvoje je nepobediva, to je ona ljubav iz romana…
    Ja sam dobro inace, imamo neki losiji period, neki sitni problemi tipa ispalio nas majstor za pvc i slicno… Ali to je smesno, pa se trudim ostati ssmirena. I guram 22u nedelju 😊 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    emenems

    Cure, crtica na LH trakici mi je jutros svjetlija od jučerašnje.. je moguće da je pik bio usred noći i da ga zato nisam ulovila?


    Draga, u koliko sati si testirala? Ako ne uloviš pik danas, svakako pokrijte vikend :) 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.