Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Semyzg nemoj si stvarat presig. Na pregled ld naruce kad smatraju da je potrebno. Vjeruj mi najgore je kad dodjea na pregled pa kaze ne vidi se nista onda si tek u panici a beapotrebno. Zato nemoj se sekirat. Odmaraj, uzivaj i cuvaj se. 
    Hvala vak cure na podrsci, ovako kad navijate imam osjecaj ko da sam vec trudna pa mi dodje ono da kazem a sta cu test raditi kad sam trudna. 😀😂😂😂. Ovaj put mi je bas sve nesto cudno ni jendom nisam imala takve simptome niti u jednoj od neuspjelih trudnoca, pretpostavljam da je sve od lijekova. Nije to bezazleno nista, a nazalost od njih su nuspojave iste kao i simptomi pa se na nis ne mozes osloniti. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Grizli sretno! 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Slazem se, i ja sam isla jako rano na pregled, 5+4 , dobila sam samo potvrdu da je u maternici i vidila se tek naznaka.ali ja se nisamnista brinula jer sam znala da se stvarno ne moze nista vidit i tako sam si poslozila u glavi.dr.mi je rekla do iducega pregleda da ne objavljujem T , i onda na iducem pregledu lijepo slusali srce :)
    Zupcica, mene su od 7-12 tjedna drzale grozne mucnine, sada je to ipak manje. Ali sad mi je umor sve cesci i neke mirise idalje nemogu podniti.ali apetit se otvara:))

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    MalaTajna222

    Slazem se, i ja sam isla jako rano na pregled, 5+4 , dobila sam samo potvrdu da je u maternici i vidila se tek naznaka.ali ja se nisamnista brinula jer sam znala da se stvarno ne moze nista vidit i tako sam si poslozila u glavi.dr.mi je rekla do iducega pregleda da ne objavljujem T , i onda na iducem pregledu lijepo slusali srce :)
    Zupcica, mene su od 7-12 tjedna drzale grozne mucnine, sada je to ipak manje. Ali sad mi je umor sve cesci i neke mirise idalje nemogu podniti.ali apetit se otvara:))

    Ne vjerujem da će i mene mimoići mučnine,,,, u prve dvije su me dobro  držale ali nisam povračala srećom… Ja se isto ne brinem što nismo plod vidili ali isto neću objavljivat trudnoću.. Zna mi samo šefica i kolegica iz ureda a njima vjerujem 100 %.. Ne bih rekla ni njima ali nekako kontam ako nedaj Bože mi se što dogodi i moram mirovat bolje im je reći u 4 oka nego telefonski… 




    [lilypie.com]

  • Andeo26

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Cure koje su trudne,nakon koliko od kasnjena M ste radile test,i da je pokazao pozitivno?

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Andeo26

    Cure koje su trudne,nakon koliko od kasnjena M ste radile test,i da je pokazao pozitivno?


    Ja sam radila 3 dan.

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Ja sam radila pet dana prije - negativan. Onda ponovila drugi dan kasnjenja i pozitivan, sa slabom crticom ali plusic se vidi.

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Meni u prvoj i drugoj trudnoći metabolizam poludio.Imala sam strašan zatvor.
    Ja za trudnoću sam rekla svom mužu i kumi.Drugi nitko nezna.,Cekam 18.10 uzv.Jedino me starija kćer promatra i pita me zašto izbjegavam teško dizati.😂

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    lavandica

    Semyzg31

    Lavandica ja vjerujem da ce sve bit pozitivno lezi i odmaraj dok ne dodes do doktora,bez stresa samo.Vidim da cure u trudnoci imaju problema sa usporenom probavom dok mene vec danima muci trckalica😫 strasno,jedva cekam 11 da mi doktor kaze jel sve ok idu mi na zivce sto te nitko nece primit ranije na pregled ja zvala i privatno i svog doktora i oboje isto reklo nema smisla prije dolazit a ja cijele dane strepim kad idem na wc 😞

    Koliko si trudna? Tako je i meni. Tocno tako kako si napisala


    Po menstruaciji bi trebala bit trudna oko 4 tj zadnju sam skroz slabo imala 28.8. A radim takav posao da bi htjela sto prije da mi otvori komplikacije jer na poslu bas ne mogu laganini

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Andeo26

    Cure koje su trudne,nakon koliko od kasnjena M ste radile test,i da je pokazao pozitivno?


    Ja prvi dan izostanka 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.