Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Pina96

    Sretno svim curama i cestitam na plusicima…

    Nitko jos nije komentirao novi forum? Kad sam danas prvi put usla mislila sam da je greška 😂


    Ja sam tek sad skuzila.. i onda vidim tvoj komentar 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunna2016

    Lunna2016

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Čestike svim novim plusićima, a svima koji iščekuju držim palčeve.
    Lh trakice su kod mene pokazale pik, pokrili smo to i sad se nadamo da je ovaj put uspješno

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Curke, cestitam na plusicima! Bit ce to lijepa zina, cini mi se…puno trudnjaca okolo.
    A nama ostalima puno srece u bitkama….
    Nego, kad smo vec kod truda, pratim bazalnu u ovom ciklusu i graf mi izgleda jao ekg. Ljudi moji, jedan dan je 36.4, drugi dan je 35.8. Sta se desava? Danas mi je 10dc. Imamo odnose od 7dc, jer sam do sada dva puta zacela sa odnosom na deveti dan ciklusa. Ima li netko iskustva zbog varijacije temperature na ovaj nacin? Tocno pazim kad i kako mjerim. Toplomjer je potpuno novi, ne bi smio muljat….
    Savjeti? Sta sad?

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Patricia, i meni tako trci temp u 1.fazi..ne znam zasto. Najbolje paznju usmjeri na 2.dio ciklusa

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    malina08

    Patricia, i meni tako trci temp u 1.fazi..ne znam zasto. Najbolje paznju usmjeri na 2.dio ciklusa


    Eeee hvala ti. Nadam se da ce nan u ovon ciklusu , u drugom dijelu temp.   biti konstantna. 
    Cuvaj se draga

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Napravila sam novi test, Geratherm. Nakon 2, 3 min se pokazala blijeda crtica (blijeđa nego na slici, kasnije je mrvicu potamnila). Zasto je to tako blijedo? Trebala sam dobiti u pon ili utorak. Zarucnik je zbunjen, boji se veseliti kad je tako blijeda crtica. Sta vi mislite? Zvala sam vec doktoricu ali jos nema sestre. Valjda ce mi dat da vadim krv

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Patricia jesi vadila kad estrogen tj estradiol? Zna varirat temp u folikularnoj fazi ako dolazi do pada nivoa estradiola, zbog prekratkog sna prije mjerenje, spolnog odnosa nekoliko sati prije mjerenja. E sad to nekoliko sati ne znam sto im znaci, al pretpostavljam mozda 2-3 h. Sna bi trebalo biti barem 5 sati u komadu ako se ne varam. 
    Eto da se i ja potuzim, ne osjecam nikakve simptome ni pms ni T, osim sto osjetim pritisak kad sjednem i dobim tokom dana kao menstrualne bolove koji budu cak i intenzivni pa nestanu pa se pojave ovisno o tome koliko se krecem. Do sad nisam imala takvih iskustava pa ne znam uopce sto ocekivati. Sutra bi kao treba dobiti M. Malo se i psiha poigrava samnom ocito jer sanjam svakakve gluposti. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lavandica mozda je implantacija bila kasnije pa jos nema dovoljno hcg u morkraci. Drugo moze biti da si pila puno tekucine pa je rijetka mokraca. Kakve boje ti je mokraca? To ti je prvi jutarnji? Jesi piskila tokom noci? Svasta moze utjecat. Nemoj se uzrujavat draga, sve ce biti u redu. Dr ce te poslat vaditi betu i vjerojatno za 2 dana opet da provjeri dal se dupla. 🤞🤞🤞 i sve ce biti u redu vidjet ces. Nemoj si stvarat stres jos.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    To mi je prvi jutranji urin, isla sam u noci na wc, mozda cak i oko 4. A u 7 sam radila test. 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dakle prvi jutarnji ti je bio taj oko 4 po meni treba testirat sa urinom koji je cim duze u mjehuru. Ja piskim svakih 2-3 sata i uopce ne znam sto da uzmem si pod jutarnji urin za testiranje. Tako da nisam test jutros radila iako sam kao mislila ajde mogla bi skicnut al nema smisla kad mi je mokraca prozirna. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.