Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Mika dobro ti je rastika rekla, kljukaj se vitaminima i baci se na posao, ne propustaj priliku 😊 puno srece!
    Rastika,  sve razumijem jer sam i ja prošle dvije sezone dušu ostavila na recepciji, al dobro tad sam jos bila studentica pa je bilo malo lakse. Drago mi je da si uspila nac posao priko cile godine , jer to je skoro nemoguće u ovim juznijim krajevima lijepe naše. Ovaj moj posao bi isto mogao biti na duzi period, ali ne zamaram se jer hvala Bogu uvijek imam rezervnu opciju.
    I kod mene ovaj mj nista od sluzi, a ni od pravog pika, pa sam ostala malo zbunjena i ne polazem previse nade, ali eto vidit cemo. Samo da ne prokrvarim kod gin na stolu 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Mallla sretno, pokrijte ovaj mjesec sve , nista se ne prepusta slucaju 😂😂

  • misica35

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Mala tajna…????
    Ima li novosti??? 😀

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Pina izgleda da je kod mene situacija što manje pokriješ veće su šanse 😂😂
    Ček Lucy kasni 3 dana i nijedan test nisi napravila…. Divim ti se! Gle šansa za + uvijek postoji al PMS i T su slični i aj ti znaj di je ta tanka granica između tog dvoje…. Navijamo da bude plusić

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Mallla koliko sam testova u zivotu vec napravila hahaha da kad bi mogla povratit sve bacene pare, bila bi bogata danas. Tako, da sam ovaj put odlucila iskljucivo napravit nakon 7 dana kasnjenja. Ali sam shvatila isto, da ako zelis, da ti stigne menga sto pre, dovoljno, da napravis test i evo menge odma sutradan hahaha :D salim se… Malo pozitive :) 

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Dobra si.. Podržavam… Odbrojavamo s tobom onda još 4 dana… Nema žurbe ako je u tebi mala mrva saznat će se. Pametno je ostati pribran. Ja sam prije 3 godine i 2 dana zatrudnila 😊 baš se lijepo sjetit toga…. Točno samo 1 sex na dan O i ni prije ni kasnije i 11.4 dobijem plus… Nostalgija… Bit će opet uskoro 😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Cure pratim vas 🤞🤞🤞🤞
    Da je bilo sve po redu sad bih i ja bila u lovu..

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Bravo Lusy, svaka ti cast. Da mi kasni 3 dana ja bi vec imena za dijete izvlacila. 😂😂😂
    Drzim najvece fige da bude plus! 🤞🏼😚
    Pina… ko zna… mozda nas pogodi ovaj put ovakve ne sluzave. 😂 I dobro kazes, ne treba brinut ima Bog uvijek neki bolji plan. 😉 Drzim fige da ti upali posao koji ce ti najvise odgovarat i da te turisti sto manne smaraju ovo ljeto. 
    Mene bome pms poceo prati izgleda…. danas sva neka cendrava, cice me ubijaju ali samo ispod pazuha, bradavice ne. Inace one bole ne smijes ih ni pogledat i nakon mjeseci i mjeseci cistog lica osvanuo mi glavni grad Kosova na vratu (Priština). 😂😂 sva sam teska, uspavana, ko da ju sutra trebam dobit. Mislim da bi mogla opet pocet s vrkutom.., 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Rastika hvala ti , i tebi također da sto prije trazimo porodiljni, to je ipak viši cilj 😊
    Jel ti inace tako rano dode pms? Meni obicno prvi simptom budu sise ali tek nekih 7 dana prije neocekivane. 
    Evo upravo osjecam neka ziganja u lijevom jajniku. . Ja sam ovaj mjesec krenila sa tabletama vrkute , pila sam ih do 16dc svaki dan a nakon toga ne bas redovito.. pojavljuje se neki crv sumnje u meni da mozda uopce nije bilo O ovaj mjesec, ko ce znat vise luda sam 😱😱

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Rastika, ja sam isto tako prije… Na svaku mucninu, bila sto posto uvjerena, da sam trudna 😂 uradila testove, koji su bili negativni, a ja i dalje trazim razlog, zasto je mozda pogresno negativan .. Hjojjj muke. Mallla bas to,..  Ako ima mrve u stomaku, tamo nece sigurno ostat zauvjek, pre il kasnije cemo je otkrit 😍 mene vise brinu ti moji simptomi… Nesanica, bez apetita, bez moci u rukama, tresenje, .. To mi je stvarno novo. Nikad to jos nije bilo na mojoj listi trudnickih simptoma hahaha 😂😂😂 

    I dalje se nadamo mrvici

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.