Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    anci000 🌸💞

    divim se vasim simptomima ja jos nista


    Ni kod mene jos nista 😁😁😅
    Lisa moja sucut😔
    Bella cekam nalaze, bit ce danas..  pa javim

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anci000 🌸💞

    ma ja to ne smatram simptomima, suti bolje da ne razmisljam o tome jer cu poludit :D


    Pa poludi
    Vidis da smo sve lude 😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Prijatelji stari gdje ste 😂 Cure došla sam malo pogledati ima li plusića novih. Držim 🤞 i čekam vaše plusiće ❤️
    Kupila sam si neku knjigu trudničku gdje ima po danima sve opisano. Morala sam vam ovo slikati 😂😂😂
    https://ibb.co/2WRcLRY [ibb.co]
    Inače ja samo ležarim i ništa ne radim 😄 Umorim se na poslu pa doma samo ležanje. Sutra mi je prvi pregled. Jedva čekam da čujem što će biti. Inače željezo mi visoko dosta, tsh nizak..sve se nešto poremetilo. Al mislim pozitivno.
    Zagrljaj svima 

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Prijatelji stari gdje ste 😂 Cure došla sam malo pogledati ima li plusića novih. Držim 🤞 i čekam vaše plusiće ❤️
    Kupila sam si neku knjigu trudničku gdje ima po danima sve opisano. Morala sam vam ovo slikati 😂😂😂
    https://ibb.co/2WRcLRY [ibb.co]
    Inače ja samo ležarim i ništa ne radim 😄 Umorim se na poslu pa doma samo ležanje. Sutra mi je prvi pregled. Jedva čekam da čujem što će biti. Inače željezo mi visoko dosta, tsh nizak..sve se nešto poremetilo. Al mislim pozitivno.
    Zagrljaj svima


    Oo pa hej :))  bas mi je drago sto si nam se javila ❤❤ sutra nam obavezno javi kako je prošao prvi pregled …🥳🎉
    Mi smo slabe s plusićima za sada 😏
    Uuuu znaci odostraga, pa noge u zrak 😅 tako knjiga kaze …

    28.1. ➕🤰
    28.9. Rita
    🦔🍂
    [lilypie.com]

  • Avatar ▪Marty

    ▪Marty

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Prijatelji stari gdje ste 😂 Cure došla sam malo pogledati ima li plusića novih. Držim 🤞 i čekam vaše plusiće ❤️
    Kupila sam si neku knjigu trudničku gdje ima po danima sve opisano. Morala sam vam ovo slikati 😂😂😂
    https://ibb.co/2WRcLRY [ibb.co]
    Inače ja samo ležarim i ništa ne radim 😄 Umorim se na poslu pa doma samo ležanje. Sutra mi je prvi pregled. Jedva čekam da čujem što će biti. Inače željezo mi visoko dosta, tsh nizak..sve se nešto poremetilo. Al mislim pozitivno.
    Zagrljaj svima


    heeej ❤ sipaaaj nam trudnicku prasinu u velikim kolicinama, vidis da smo stale i nikud nikam ne mrdamo.. 
    e bas sam se sad dobro nasmijala na sliku, meni bas ovaj vikend bila ovulacija, nadam se da je lezanje kaj pomoglo😂 muz odmah ide po jastuk, stavlja mi ga pod guzu i lijepo me pokrije da mi bude toplije 😜 
    sretno sutra na pregledu🍀🍀 sigurno je sve u najboljem redu! javi nam se i odmaraj lijepo i dalje, cuvaj se😊😘

    👣 od 10/2020 💜
    ♀ 30 ♂ 32

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Bok curke , 
    Lisa moja iskrena sućut <3 
    jedva cekam vase grupno pisanje u ned hihi :) 
    evo da vam ispricam sta se meni desilo, mojim anegdotama nema kraja haha h

    kako me doktor narucio za endokrinologa tek 27.4. na nalazu mi je HCG jos uvijek 30 pa je rekao neka nazovem kazem da sam trudnica i pitam dali mogu dobit raniji termin. 

    Pa sam tako i napravila na sto bi me oni odmah spojili doktorici i ja joj procitam nalaz TSH 4.08….i ona meni neka pijem eut. od 25 pola tablete i za 6 tjedana kontrola, ja kazem ok da mi je HCG dosta nizak pa sta da radim u slucaju da dode do spontanog i onda mi je rekla ako dode do spontanog prestanite pit jer vam vise nece trebat. a doktor mi kaze da cu jako tesko opet ostat trudna sa takvim TSH ! JA SAM TOTALNO LUDA VEC OD SVEGA uopce vise neznam sta da radim !! ali uopce sad cekam 1 sat da mi doktor pocne radit i da mu kazem sta mi je rekla vec vidim da ce on popizit i neznan vise sta da mislim ni sta da radim :( bas sam ono zgazena od svega toga uzas !!!!

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    maša25

    Bok curke ,
    Lisamoja iskrena sućut &lt;3
    jedva cekam vase grupno pisanje u ned hihi :)
    evo da vam ispricam sta se meni desilo, mojim anegdotama nema kraja haha h

    kako me doktor narucio za endokrinologa tek 27.4. na nalazu mi je HCG jos uvijek 30 pa je rekao neka nazovem kazem da sam trudnica i pitam dali mogu dobit raniji termin.

    Pa sam tako i napravila na sto bi me oni odmah spojili doktorici i ja joj procitam nalaz TSH 4.08….i ona meni neka pijem eut. od 25 pola tablete i za 6 tjedana kontrola, ja kazem ok da mi je HCG dosta nizak pa sta da radim u slucaju da dode do spontanog i onda mi je rekla ako dode do spontanog prestanite pit jer vam vise nece trebat. a doktor mi kaze da cu jako tesko opet ostat trudna sa takvim TSH ! JA SAM TOTALNO LUDA VEC OD SVEGA uopce vise neznam sta da radim !! ali uopce sad cekam 1 sat da mi doktor pocne radit i da mu kazem sta mi je rekla vec vidim da ce on popizit i neznan vise sta da mislim ni sta da radim :( bas sam ono zgazena od svega toga uzas !!!!


    Boze Maso…ove oprecne informacije su za nista drugo nego za izluditi i stjerati sve u pm.😨😨

    Javi što ti je rekao tvoj doktor!🤞

    28.1. ➕🤰
    28.9. Rita
    🦔🍂
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    curka93

    Evo napravila test negativan…kao mora se raditi dan nakon izostanka al nema veze 🤣🤣 cekamo vjesticu 🤣


    hej piješ femisan i na plodne dane? meni bi O trebala u utorak prema LH testu pa sam ih prestala piti

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    avocado13

    curka93

    Evo napravila test negativan…kao mora se raditi dan nakon izostanka al nema veze 🤣🤣 cekamo vjesticu 🤣

    hej piješ femisan i na plodne dane? meni bi O trebala u utorak prema LH testu pa sam ih prestala piti


    Ja pijem. Sad me strah da nisam trebala🤦‍♀️

    28.1. ➕🤰
    28.9. Rita
    🦔🍂
    [lilypie.com]

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Samo da vam mahnem svima, citam vas svaki dan..nemam sto pisati,opusteno ovaj mjesec❤ 
    Imam par zelenih LH njih cu pratiti da potrosim u miru…
    Stigne jos ovaj mjesec donjeti cuda, ne odustajemo …saljem vam svima zagrljaj 😘🙏❤

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.