Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Tu saam 😀

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Meni stigla menstruacija :( Puno sam nade polagala u ovaj ciklus, ali ipak nista 💔 Ovaj mjesec mi je baš izrazito bolno, praceno migrenom, ovaj put sam morala i na hitnu ☹ Ima li još koja od vas problema s migrenama koje su vezane uz ciklus?

    Iduci tjedan idemo obaviti pretrage, ja hormone, cervikalni i papa bi mi trebali biti gotovi, a mužić ide na spermiogram, u Betaplus. Jel bio netko tamo?
    Zelimo biti spremni za 19.11. kad je termin na humanoj… 

    Ova borba je ostvarenje moje zivotne nocne more 💔😞

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Evo i meneeee 🎉🎉🎉 nisam mislila da cu docekat u ovoj istoj grupi cetvrti dio 😏

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Po aplikaciji 3.11 stvarno se nadam da nece doci. Iako me bas cicke bole (inace me isto bole, doduse dan dva prije M)
    Sutra bi trebala poceti piti Duphaston za izazivanje M, ako nema T nastupit ce M, a ako postoji T cuvat ce plod bar nesto od toga 😀

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    anci000

    Ajme bas mi je jako zao, mene ti inače zna jako glava boljeti dan prije nego će m doći, al ja sam ti na uvijek na tabletama, jutros od grčeva nisam mogla na nogama stajati i isto sam nekad na Hitnoj
    Jednostavno su mi takvi ciklusi, bas mi je zao sto se toliko mučite
    E za betuplus ti mogu Watson i andela vise reci, znam da su spominjale i da je anđela bila zadovoljna sa načinom rada i ljubaznošću
    Držim fige da sve bude ok 💜🧡 probaj se ušuskati ugrijati stomak i nekako umiriti


    Uzas :( Uz sve jos i tako boli :( Meni barem za grceve pomognu tablete, nekad prije nisu ni to…. ali za migrenu nista :( osim hitne

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Evo i mene, hvala Ancioo😘😘
    Žao mi je lavanya 😣😣😞

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Evo i mene, hvala Ancioo😘😘
    Žao mi je lavanya 😣😣😞


    Bit ce bolje, valjda…. Ma mora! ❤❤

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Evo i mene 🙂 Ja isto imam jako bolne menstruacije, kljukam se tabletama da bi funkcionirala. Boli prva tri dana. Muž mi je kupio termofor da probam i to mi dosta pomogne, makar 2. i 3. dan kad je bol ipak mrvicu manja.

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Evo i mene 🙂 Ja isto imam jako bolne menstruacije, kljukam se tabletama da bi funkcionirala. Boli prva tri dana. Muž mi je kupio termofor da probam i to mi dosta pomogne, makar 2. i 3. dan kad je bol ipak mrvicu manja.


    Tako i meni, prva 2-3 dana koma…bolno i obilno… 
    Topli tus pomaze. Termofor isto, prakticnije od tusa

    Cure koje piju ulje nocurka… pijete kroz cijeli ciklus ili?

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Samo da se prijavim na novi nastavak 😁
    Nek nam svima bude plodonosan ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.