Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

anci000 🌸💞

Broj poruka: 767

Prijavi adminu

Nastavak s naše teme - tko radi i planira na bebi -treći nastavak

[lilypie.com]
    [secure.fertilityfriend.com]

• buhtlica23

Broj poruka: 243

Prijavi adminu

Tu saam 😀

Pokušavamo godinu dana.
    🧔 24
    👩23
    Sek.oligomonoreja
    Terapija Duphaston

anci000 🌸💞

Prijavi adminu

Super nadam se da i će ostale naše kraljice prijeći u grupu 😍 kad ne trebaš dobit buhtlice?

[lilypie.com]

lavanya 🌷

Broj poruka: 152

Prijavi adminu

Meni stigla menstruacija :( Puno sam nade polagala u ovaj ciklus, ali ipak nista 💔 Ovaj mjesec mi je baš izrazito bolno, praceno migrenom, ovaj put sam morala i na hitnu ☹ Ima li još koja od vas problema s migrenama koje su vezane uz ciklus?

Iduci tjedan idemo obaviti pretrage, ja hormone, cervikalni i papa bi mi trebali biti gotovi, a mužić ide na spermiogram, u Betaplus. Jel bio netko tamo?
    Zelimo biti spremni za 19.11. kad je termin na humanoj… 

Ova borba je ostvarenje moje zivotne nocne more 💔😞

♀️ 30
    ♂️ 32
    ✨ “Children are a gift from the Lord;
    they are a reward from Him.”
    Pokušavamo od 7/2020

[lilypie.com]

anci000 🌸💞

Prijavi adminu

Ajme bas mi je jako zao, mene ti inače zna jako glava boljeti dan prije nego će m doći, al ja sam ti na uvijek na tabletama, jutros od grčeva nisam mogla na nogama stajati i isto sam nekad na Hitnoj 
    Jednostavno su mi takvi ciklusi, bas mi je zao sto se toliko mučite 
    E za betuplus ti mogu Watson i andela vise reci, znam da su spominjale i da je anđela bila zadovoljna sa načinom rada i ljubaznošću 
    Držim fige da sve bude ok 💜🧡 probaj se ušuskati ugrijati stomak i nekako umiriti 

[lilypie.com]

maša25

Broj poruka: 784

Prijavi adminu

Evo i meneeee 🎉🎉🎉 nisam mislila da cu docekat u ovoj istoj grupi cetvrti dio 😏

👦 31 g
    👩 24 g
    👰🤵 1g 7m
    Radimo na bebi od 7/2020
    Ja pijem Folacin od 9/2020
    22.11. ➕
    [lilypie.com]

• buhtlica23

Broj poruka: 243

Prijavi adminu

Po aplikaciji 3.11 stvarno se nadam da nece doci. Iako me bas cicke bole (inace me isto bole, doduse dan dva prije M)
    Sutra bi trebala poceti piti Duphaston za izazivanje M, ako nema T nastupit ce M, a ako postoji T cuvat ce plod bar nesto od toga 😀

Pokušavamo godinu dana.
    🧔 24
    👩23
    Sek.oligomonoreja
    Terapija Duphaston

lavanya 🌷

Broj poruka: 152

Prijavi adminu

anci000

Ajme bas mi je jako zao, mene ti inače zna jako glava boljeti dan prije nego će m doći, al ja sam ti na uvijek na tabletama, jutros od grčeva nisam mogla na nogama stajati i isto sam nekad na Hitnoj
    Jednostavno su mi takvi ciklusi, bas mi je zao sto se toliko mučite
    E za betuplus ti mogu Watson i andela vise reci, znam da su spominjale i da je anđela bila zadovoljna sa načinom rada i ljubaznošću
    Držim fige da sve bude ok 💜🧡 probaj se ušuskati ugrijati stomak i nekako umiriti

Uzas :( Uz sve jos i tako boli :( Meni barem za grceve pomognu tablete, nekad prije nisu ni to…. ali za migrenu nista :( osim hitne

♀️ 30
    ♂️ 32
    ✨ “Children are a gift from the Lord;
    they are a reward from Him.”
    Pokušavamo od 7/2020

[lilypie.com]

Bella🍁

Broj poruka: 1557

Prijavi adminu

Evo i mene, hvala Ancioo😘😘
    Žao mi je lavanya 😣😣😞

*Endometrioza, susp. Adenomioza , subserozni miomi
    29 god (Elenatal)
    5/2020 missed ab. 8tt💔🤍
    8/2020 🌈 krenuli u nove pokušaje

Stormy

Broj poruka: 160

Prijavi adminu

lavanya

Meni stigla menstruacija :( Puno sam nade polagala u ovaj ciklus, ali ipak nista 💔 Ovaj mjesec mi je baš izrazito bolno, praceno migrenom, ovaj put sam morala i na hitnu ☹ Ima li još koja od vas problema s migrenama koje su vezane uz ciklus?

Iduci tjedan idemo obaviti pretrage, ja hormone, cervikalni i papa bi mi trebali biti gotovi, a mužić ide na spermiogram, u Betaplus. Jel bio netko tamo?
    Zelimo biti spremni za 19.11. kad je termin na humanoj…

Ova borba je ostvarenje moje zivotne nocne more 💔😞

Draga lavanya, samo glavu gore i u nove pobjede… Također i ja sam polagala veliku nadu u ovaj ciklus, ali ipak ništa. 
    Migrene opcenito imam, no prije nego trebam dobiti vješticu cca 2. dana prije imam glavobolje koje onda trpim jer me strah popiti tabletu u slučaju da sam trudna, pa trpim i to je grozno 
    Inače, kad je migrena odem u tamnu sobu lec i popijem Nalgesin 275 mg koji mi pomogne (no on nije za trudnice).

👱‍♀️ - elenatal, vrkuta, euthyrox 50 mcg, vit. D 25 000 IU
    - utz i papa t. 6/20 uredan
    - hormoni 9/20 uredni
    - tsh 9/20 (3,13)

🧔 - normozospermia (ništa ne uzima)
    Trudimo se od 7/2019 💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.