Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady13

    Lady13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima
    Moj problem počinje ovako
    U braku smo godinu i pol imam 27god, zelimo bebu  ja imam neredovite cikluse, dobila sam duphaston pijem od 16do 26 dana ciklusa, a moj suprug je radio spermiogram koji je pokazao aktivnost 15posto spermij, rekli su da pijemo vitamine i ja i on, pa on ponoviti nakon 3 mj. Dali je netko od vas imao slicnu situaciju da je uspio bez umjetne oplodnje , moja ginekologica predlaže da uzimam klomid ali da s tim treba paziti. Nova sam ovdje na forumu, hvala svima na razumijevanju i savjetima ako ih bude. 😊 

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Lady13

    Lijep pozdrav svima
    Moj problem počinje ovako
    U braku smo godinu i pol imam 27god, zelimo bebu ja imam neredovite cikluse, dobila sam duphaston pijem od 16do 26 dana ciklusa, a moj suprug je radio spermiogram koji je pokazao aktivnost 15posto spermij, rekli su da pijemo vitamine i ja i on, pa on ponoviti nakon 3 mj. Dali je netko od vas imao slicnu situaciju da je uspio bez umjetne oplodnje , moja ginekologica predlaže da uzimam klomid ali da s tim treba paziti. Nova sam ovdje na forumu, hvala svima na razumijevanju i savjetima ako ih bude. 😊


    Draga,prebaci se na lh trakice,tamo su cure aktivnije🥰🥰

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • kinaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo drage zenice, 

    ovdje sam nova. Naime moj muz i ja radimo na bebi vec 4-5mjeseci. Prije 5 mjeseci smo oboje bili na detaljnim pregledima i kod oboje je sve u redu. Od pocetka koristim testove za ovulaciju, ali ovaj mjesec mi se ponasaju cudno, sve vrijeme su mi pozitivni evo vec negdje 7-8 dana za redom. Pomislila sam mozda sam trudna pa je zato tako, uradim test za trudnocu kad ono nista. Zanima me da li je neka od vas imala slicnu situaciju? 🤔

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    kinaa

    Zdravo drage zenice,

    ovdje sam nova. Naime moj muz i ja radimo na bebi vec 4-5mjeseci. Prije 5 mjeseci smo oboje bili na detaljnim pregledima i kod oboje je sve u redu. Od pocetka koristim testove za ovulaciju, ali ovaj mjesec mi se ponasaju cudno, sve vrijeme su mi pozitivni evo vec negdje 7-8 dana za redom. Pomislila sam mozda sam trudna pa je zato tako, uradim test za trudnocu kad ono nista. Zanima me da li je neka od vas imala slicnu situaciju? 🤔

    Hej,ova tema vec dugo nije aktivna. Posto vidim da koristis trakice,slobodno nam se pridruzi na temi Lovci na ovulacije a.k.a. LH trakice 6.dio pa cemo pokusat rijesit tvoj problemcic 😁🙈

  • MinaLi

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Zdravo zene☺️ Vec 3 dana radim test za ovulaciju i pozitivno mi je, tamna crta ko kuca. Danas imam jaku glavobolju, da li je moguce da 3 dana zaredom bude pozitivno, sta da radim dobro bi mi dosao neki savjet? 
    Hvala unaprijed

  • MinaLi

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    MinaLi

    Zdravo zene☺️ Vec 3 dana radim test za ovulaciju i pozitivno mi je, tamna crta ko kuca. Danas imam jaku glavobolju, da li je moguce da 3 dana zaredom bude pozitivno, sta da radim dobro bi mi dosao neki savjet?
    Hvala unaprijed


    zaboravila sam naglasitti, da vec 3-4mj radimo na bebi i pijem femibion ☺️

  • tb1303

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,v eć neko vrijeme planiramo bebu, ali nikako da nam se poklopi pa sam počela razmišljati o ovulacijskim testovima. Kakva su vaša iskustva sa ClearBlue ovulacijskim testom? Vidjela sam da se u paketu sa njim dobije i 10 testnih trakica. Da li se još dodatno mogu kupiti nove trakice za njega nakon što iskoristim ovih 10? Nisam vidjela nigde u prodaji dodatne trakice. Ima li tko iskustva? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.