Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Hvala vam!!a sta da vam kazem,vec sam skroz otupila na ta silna razocaranja,sad zadnja 3.mj me ulovila opet neka euforija 

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Imam jos nekih 200stranica za procitat da vas mogu sve pohvatat i nesto pametno reci..

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Anavl88 dobro dosla k nama. joj ne mogu si ni zamisliti tolike godine cekanja, sigurno je tesko. Mislim da ovdje bi ti nama mogla dati hrpu savjeta jer sigurno ste svasta probali i radili… zao mi je da jos nema plusica, ali mi cemo poslat puno pozitive da dodje sto prije. Dal ste kad probali sto od alternativne medicine? Travare? Bioenergija? Bilo sto? pretpostavljam da medicinski ste sve. Neke tako stvari u koje neki vjeruju neki ne, ali ja imam teoriju probat sve sto se nudi dok ne upali. Trazim nekog tko ima iskustva u tome. 
    Petraa ako se ne varam ti si isto ovaj mj bila na duphastonima? ili sam pobrkala pa je neka druga bila??! Zanima me dal vam je M nakon tih tableta bila oskudna? i uzasno bolna? meni je dosla al neka nikakva, a boli me apsolutno sve od struka nize. koma sam

    [tickerfactory.com]

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Grizli hvala ti!!probali sve i svasta,nakon 7neuspjesnih god napravili stanku jer psihicki nas unistilo,pa nakon 3god ponovo krenuli ostro i evo jos uvjek nista,vec 12.god…..trenutno sam na vrkuti,ciklusi skolski 28dana tocna u sat,O prisutna,tak da vise neznam sta da mislim,jednostavno nece nas sreca

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A sto ste tocno probali od alternative? Ja bih nesto iskusala ali neznam u moru svega sto se nudi sto odabrati. Cajevi su iskljuceni kao opcija u mom slucaju. Moja prijateljica je nakon 8.god ostala trudna nakon sto su bili u Daruvarskim toplicama, al tamo lijece neplodnost, a ne problem spontanih tako da nama i to otpada kao opcija. 

    [tickerfactory.com]

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Kod nas ti je dijagnoza idiopatska neplodnost,od alternative nismo bas nesto pretjerano,cajevi i mm je trosio cink riblje ulje i svasta nesto,posto kod nas nije “zdravstveni” problem to sve nista nije imalo nekog ucinka.vise smo vremena proveli u zg u petrovoj,dobre 2god smo prikupljali papire da bi dosli do mpo,jer ja sam ti iz okolice bj,ginekolg mi je u kz,jedan dio pretraga radilau kz jedan dio u kc pa dio u vz i dio petrova,a znas i sama da nalazi vrjede 1.god,tak da sam neke radila duple dok nisam uspjela sve povadit,hvala bogu pa nisam morala hsg ponavljat jer neznam kak bi ga izdrzala.tak dadosta toga probali al sigurno bi se naslo jos nesto sta nismo.tjesim se da sam jos mlada pa cu valjda uspjet(inace mlada se udala sa 18.god) i mislila da ce to samo tak ici,kad tam sipak!!!sorry na romanu 

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Babylove

    PetraaaHvala ti na odgovoru 😊Monikaharmonika

    Babylove

    Djevojke moze li mintko pomoci, dali se razumije tko u ovo… nisat mi nije jasno, imam li razlog za zabrinutost? Kod muza je sve negativno, a kod mene ovako 😦😦😦

    Babylove ja ti radim na transfuziji. Nalaz ti je uredan, tj. kako je već netko komentirao imaš pozitivna aHBs protutijela koja se stvaraju kao odgovor na HBsAg.(cijepljenje ili kontakt s virusom). Laički rečeno zaštićena od infekcije ukoliko ikada dođes u dodir sa virusom hepatitisa B. Zaštitni titar minimalno mora biti 10 a ti imaš preko 400. Vidim da je i slikan ispis iz analizatora Rocha koji ima vrlo pouzdane reagense.

    Hvala ti puno… kod muza je sve negativno… nadam se da je i to isto ok, samo po tom ispada da on nije imun na to? Ili se varam?


    Da, on onda nema protutijela na HBsAg. Što znači da nikada nije dosao u kontakt s virusom ili ako se je cijepio da nije odreagirao na cijepivo.Ne brini, sve je ok.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A joj znam ta papirologija nas toliko uspori i ubije u pojam, a uopce ne treba tako biti. 
    Ja sam bas detaljno istrazivala sto sve pomaze i konzultirala se sa nutricionisticom, psihologom, terapeutkinjom koja radi bioenergiju po metodi zdenka domancica… a svasta nesta… pa evo da napisem i to sve. jucer sam curama napisala nesto za prehranu sto sam dobila preporuku pa ne skodi probati. a ono sto se ja spremam sa muzem uskoro isprobati je ta bioenergija. Moja obitelj je to ranije koristila za razne druge bolesti i stanja i pomoglo im je, ja sam nakon jednog od spontanih isla i pomoglo mi je da se smirim. Kazu parovi koji su probali da funkcionira, e sad vidit cemo. mi idemo ovaj mjesec taman prije moje O. 
    Znam za travara Sabljakovic Horn blizu Sesveta hvale ga mnogi i to je moja sestricna probala kad je imala tumor i pomoglo joj pa mozda i nekome za neplodnost pomogne. Ja ne smijem zbog alergija previse s time ekperimentirat, al kao zadnja opcija zasto ne. 
    Onda ima neki iscjelitelj Slobodan Tesic, Radost radjanja… mislim da je to u Srbiji, ali da i HR dolazi i to sam po forumima nasla da ljudima pomaze. Iskreno ja u to nista zapravo ne vjerujem, al boze moj uhvatiti cu se za svaku slamku spasa. 
    Daruvarske toplice sam vec spomenula, to znam po toj frendici, a kad mi je rekla isla citat i stvarno imaju cijeli program za to. 
    Ima i neka knjiga Cudo trudnoce naruci se u elektronskom obliku i kao koristi se nekakvim drevnim metodama i bla bla… mislim da cu si to naruciti pa ako nista reko muz procitat dok smo na wc za lakse obaviti nuzdu jer ne znam sto ga sve nisam prisilila vec. 
    A jedna babica tu mi je dala i recept za praviti djecu uspjesno. Iako ja bakici nisam nikad nista rekla, sama mi je dosla i izdiktirala recept ja zapamtila, zapisala al ne usudim se probat jer mi ne zvuci privlacno. dakle idu 40 suhih smokvi u 0,5 maslinovog ulje - naravno sve domace mora niti. 40 dana pustiti i onda svako jutro 1 tu smokvu pojest. i 9 i 10 dan nakon sto ti dodje menga pojedes 1 rezanj sirovog cesnjaka. dakle mislim da bi dusu ispustila na ovo, al kom se oce nek proba, al nisam nigdje nasla znanstveno dokazano da to neko spominje. 
    Ovo mi je profesionalna deformacija istrazivati pa na poslu dok nemam drugim pametnih istrazivanja kopam i citam sto pomaze meni. hahaha… ps anavl88 e ovo ti se zove roman… sorry na previse toga cure samo zelim podjeliti s vama sve sto saznam nikad se ne zna kojoj od nas moze pomoc

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ana Donna

    Drage cure,
    Evo da se javim opet, dosli mi nalazi hormona, mislim da je sve ok…vadila sam ih 5dc. Ovaj AHM hormon je zadovoljavajuć, imam 33 god. Jel to ok? Jedino me ovaj Prolaktin bode u oči…sta vi mislite?

    Hej prolaktani ti je ok koliko vidim u refernetnim vrijednostima sto znaci da je uredan. Ako dobro vidim omjer LH i FSH ti je 1:1,5 , a idealni bi bilo 1:2 ili cak 1:3, al vidi sto ce ti dr reci o tome mozda je i ovo u redu. I ne kuzim TSH na kuzim iskreno dal bi to bilo tisucu ili jedan. Mislim da je jedan zarez to nesto pa je to onda uredu isto, al slabo vidim na mobu a tisucu mi se cini nevjerojatno zato mislim da je 1 ipak. Sretno dalje


    Hvala Grizli :) idem popodne kod Ginek da vidim sta on kaze…nisam uopce gledala na taj omjer, nadam se da je ipak dovoljan :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Anavi88 dobro došla, uz ovu grupu i divne žene vjerujem da ce ti biti bar malo lakse jer se razumijemo i imamo zajednički cilj, borbu i volju, i uspone i padove do cilja, pa je lakse kad sa nekim tu bol podjelis.
    Zao mi je sta toliko dugo pokušavate, al vjerujem da ce na kraju sve biti u redu, dvije osobe koje poznajem su nakon dugo godina ostale trudne, jedna je rodila zdravu djevojčicu, druga je u 5 mjesecu trudnoce i sve je u redu, zato hrabro draga naprijed i zelim ti da sto prije ugledas plusic ❤

     I da vam javim da sam bila na razgovoru za posao i dobila sam ga, recepcija u hotelu jednom, tako da se tome veselim, ja se zezam dosla M, ali dosao i posao 🎉😂  tako da vam saljem puno pozitive i da ste sve u mojim mislima i molitvama, da uskoro dođemo do naseg plusica

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.