Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Babylove ova dijagnoza ne zvuci mi na dobro.jel to radio sad prvi spermiogram?mm kad je radio 1.put dijagnoza je 
    bila asthenoteratozoospermia 2.put asthenozoospermia 3.put normozoospermia i svaki iduci nalaz mu je bio odlican,svaka 3mj je iso ponavljat,to je bilo jedino kod nas za sta su mislili da je problem ali se brzo sredilo i svejedno jos nista

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Idemo svi na temu Tko planira i radi na bebi - nastavak. Ova nam se sporo ucitava.
    Kreirala sam novu temu, molim vas da tamo nastavimo sve daljnje price, i da i tamo objavljujemo mnogo plusica kao i ovdje :)

    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Cure, nemojte piti ketonale oni navodno mogu poticati neplodnost. Samo sam vam htjela reci, ja sam od prijateljice dobila iz Jeruzalema molitvu, meni je pomogla, vidi se 🤗👼 ako koja zeli napisat cu je.
    Pazite se tih bioenergicara i travara i to slicno, puno toga vam moze uciniti samo lose. Cuvajte se

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mina mi smo ti sve presle na podforum istog naziva  tko planira i radi na bebi - nastavak, jer je ovdje sporo ucitavalo pa mozda da nam tamo posalje mene bas zanima ta tvoja molitva. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Zdravo ženicemja sam malo odsutna bila ali evp reko da se javim,da kazem da smo dobro usli smo u 7 mjesec :)….doktor kaze da cemo dobiti jos jednu čupu :) <3…..Želim ostalim aBd da dočekaju+ i da juzivaju maximalono :) ljubimo vas nas dvije <3 :) 

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Evo i mene 😊 idemo pokusaj iz druge hehe.😊.Nadam se da menga nece doc ovaj mj al saznat cu skoro 6.-7.7

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! Nova sam ovdje..
    Prosli mjesec smo poceli raditi na bebici, ima li nas još koje ne čekamo vjesticu? 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • legokockice

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Tko mi moze objasniti o tim Lh trakicama.u kojem slucaju pokazuju trudnocu?
    Ja sam oko 11h mjerila-pozitivan i bezveze idem oko 15h-negativan(slaba crtica).
    Meni je ovulacija trebala proci i radili smo na trudnoci,ali sam bila kod ginica i kaze kako nije siguran da je ovulacija prosla..onda me zbunio pa sam uzela te trakice🤷‍♀️

  • Avatar ella31

    ella31

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Drage žene javljam se nakon duuugo vremena Možda me se netko i sjeca.Naime pokusavala sam oko godinu dana ostati T nije islo.Isla sam gledat krvnu grupu utvrdjena su mi antitijela..nakon tog testa u 6mj 2016 u 9mj ostajem  T.U 2mj T pa do 9mj sam si davala heparin inekcije.Prije samog poroda utvrdjeno zgrusavanje krvi.Rodila carskim.Sve je ok imam malog frajera od 2god i 6mj.Ja pijem tablete koje sprijecavaju zgrusavanje.Nakon poroda sam imala trombozu.

    ek

  • Avatar ella31

    ella31

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    I da pratila sam ovulaciju sa clearblue od drugog puta s tim ostala T Sretno

    ek

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.