Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    To za smokve sam cula da je dobro za muskarce za spermije,a sta se tice iscjeljitelja i tih kojekakvih svetista cujem razne price i mm vjeruje u to a ja iskreno u takvo sta ne vjerujem tak da kazu ako u nesto ne vjerujes ne vrjedi pokusavat,a za toplice sam puno toga dobrog cula,a kod nas je situacija takva da smo oboje vec 2god ne zaposleni tek povremeno sezonski nesto a zivimo sami i jos otplacujemo kredit za kucu tak da nemozemo puno birat samo ono sta je besplatno i prek hzzo.neki dan cula za jednog dr.tu kod nas,radio je u njemackoj i dosta parova je islo sad kod njega i uspjelo,tak da sada pokusavamo doci do njega.vise mi nista nije jasno,moja mama nas ima 5djece,sestre obadvije mlade od mene vec imaju jedna 4 druga 1 brat 2,s muzeve strane svi imaju djecu bez problema,a mi nikako…vec mi dode da si pucam u glavu kad me neko pita a sta vi cekate,nakon toliko godina jos uvjek nam nedaju mira sa tim sta cekate…uhhhh…malo da olaksam

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Hvala Grizli na informacijama, ja idem procitati o toplicama, da odem u 10 mjesec sa mužem tamo, ako do tada ne ugledam plusic, a tebi sretno na tecaju bioenergije, da urodi plodom i uspjesnom trudnocom

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A joj onda drzim fige da dodjete do doktora tog i da nadjete pisao stalan. Ps ta bioenergija je besplatna. Odnosno oni nikad ne traze novac, niti ista drugo po zavrsetku tretmana ako zelis nesto doneses oces novce, hranu, nesto svejedno. I to mi se svidja. Terapija je 4 dana za redom. A treba paziti ima puno prevaranata, a licencirani terapeuti su svi objavljeni na stranicama od tog tipa. Ceka se red malo, al valjda se ispalati. Ja ti u to uopce nisam vjerovala pa nakon prvog posjeta promjenila misljenje skroz. Muz usto ne vjeruje al kaze probat ce nemamo sto izgubiti u tom alucaju a ne kosta nas nista.

    [tickerfactory.com]

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Mm ti u to sve vjeruje ja sam ta koja po tom pitanju steka…vjeruj mi da nakon svih ovih god ja imam osjecaj da vise nista neznam,kao da sam tek na pocetku!!!neznam mozda ste tko cule za dr.zlatka hrgovica?o njemu sam pisala,on je tu iz naseg kraja i tek sam nedavno cula za njega.ako ima tko kakvu info??

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cure, šta kažete da kreiramo novu temu sa istim nazivom i da se tamo preselimo, ova se već godinama puni postovima i jako ju sporo učitava, vjerujem da je i kod vas isto. :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Cure čitam vas i sjajne ste pogotovo Grizli-jako pozitivna ,a  Anavi88 kad čovjek pročita tvoje iskustvo šta reć, moja rodjakinja je isto čekala 19 god,svakako je išla dr i nisu nikad ništa našli i uspjelo je nakon Daruvarskih.ja sam više aktivna na temi mpo ali imala sam potrebu podijelit sa vama svoje iskustvo sa bioenergijom.ugl ja i mm smo hodali nekih godinu dana kad smo taman odlučili da ćemo uskoro počet radit na djetetu,negdje u to vrijeme na poslu sam srela grupu ljudi koji su rekli da se bave bioenergija i da su došli u Istru jer tu ima puno nekih podzemnih voda i ne znam čega još.ugl jedan od njih me pitao da li imam djece ,rekla sam ne ,kaže on meni neka mu dam ruku i sklopim oči,mislim si ne može naškoditi i ja ga poslušan,osobno nisam u to vjerovala ali sam osjetila kao neku toplinu da mi je prošla tijelom.
    Poslije sam to ispričala mužu,on se ljutio šta sam pristala,uglavnom ne samo da još nemamo djece,već nakon toga imam niz čudnih zdravstvenih problema. Ne mora bit vezano uz to,ali budite oprezne,nije tako bezazleno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj da i te podzemne vode su zeznuta. Ljudi znaju zbog toga imat ozbiljnih problema. Za to bi trebalo nac onog sa viskom ili rasljama da vidi di su tokovi. Al kazu da pas prirodno to osjeti i tamo di pas nikad ne zeli se zadrzat tamo da je taj tok. To nisam probala. 
    Bioenergije ima svakave metode zato sam i rekla paziti se prevaranta. Ova metoda je jedina priznata od strane svjetske zdravstvene organizacije i zato terapeuti i imaju licence ne moze to sad raditi neko na blef. Znam ja puno slucajeva di su lhudi isli samozvanim iscjeljiteljima, bioenergicarima itd pa poslije bili uzasno. A naravno ako neko vjeruje ima i onih popova koji daju blagoslov, skidaju uroke isl., al to mi je ipak kao znanstveniku malo nadnaravno. Budem pokusni kunic sad sa ovom metodom, ahaha ako se ne budem javljala znaci covjek me ubio. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Grizli

    Anavl88 dobro dosla k nama. joj ne mogu si ni zamisliti tolike godine cekanja, sigurno je tesko. Mislim da ovdje bi ti nama mogla dati hrpu savjeta jer sigurno ste svasta probali i radili… zao mi je da jos nema plusica, ali mi cemo poslat puno pozitive da dodje sto prije. Dal ste kad probali sto od alternativne medicine? Travare? Bioenergija? Bilo sto? pretpostavljam da medicinski ste sve. Neke tako stvari u koje neki vjeruju neki ne, ali ja imam teoriju probat sve sto se nudi dok ne upali. Trazim nekog tko ima iskustva u tome.
    Petraaako se ne varam ti si isto ovaj mj bila na duphastonima? ili sam pobrkala pa je neka druga bila??! Zanima me dal vam je M nakon tih tableta bila oskudna? i uzasno bolna? meni je dosla al neka nikakva, a boli me apsolutno sve od struka nize. koma sam


    Jesam Grizli ja sam bila na Duphastonima i dobila probojno krvarenje dan prije nego sam ih trebala prestat piti, kaze gin da je to ok vjerojatno mi je ciklus trebao biti kraci…mogu ti reci da je meni pod Duphastonom M kolicinski jednaka, onako normalno a bolovi puuuuuuuno manji, evo recimo ovu M nisam ni jednu tabletu popila samo sam jedan dan malo termofor drzala kad me boluckalo i to je to a inace sam na Ketonalu forte koji mi ublazi samo bol!! Ee sad ja sam i bolesna pa pijem Lupocet svaka 4 sata, mozda je i on malo prikrio bol ali proslu M nisam pila Lupocet pa mi je isto puno manje bolna bila, samo sam jedan dan Neofen popila i to je bilo dovoljno a kazem ti inace bez Ketonala forte barem 3 dana ne mogu prezivit..ko ce ga znat i iduci mjesec mi je rekla da ga opet pijem 10 dana 🤔

    Anavl88 dobrodosla! Stvarno jako dug period, ja ti se divim ja sam nakon 4-5 mj neuspjesnih mjeseci odma isla molit gin za sve moguce i nemoguce uputnice za pretrage, imam nalaza koliko ti srce pozeli…kao sto cure kazu puno je lakse podnijet to sve tu gdje si medusobno dajemo podrsku i nadu i zanimljivo je svaki mjesec iscekivat ne samo svoj nego i tude plusice, puno pozitive se izvuce i kvalitetnih informacija iz ove borbe koju vodimo, neke duze neke krace 😉😉

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Cure, šta kažete da kreiramo novu temu sa istim nazivom i da se tamo preselimo, ova se već godinama puni postovima i jako ju sporo učitava, vjerujem da je i kod vas isto. :)


    To nebi bilo lose, moze ostati isti naziv samo recimo Tko planira i radi na bebi vol.2 ili tako nesto 😁

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    kike000

    Anavi88 dobro došla, uz ovu grupu i divne žene vjerujem da ce ti biti bar malo lakse jer se razumijemo i imamo zajednički cilj, borbu i volju, i uspone i padove do cilja, pa je lakse kad sa nekim tu bol podjelis.
    Zao mi je sta toliko dugo pokušavate, al vjerujem da ce na kraju sve biti u redu, dvije osobe koje poznajem su nakon dugo godina ostale trudne, jedna je rodila zdravu djevojčicu, druga je u 5 mjesecu trudnoce i sve je u redu, zato hrabro draga naprijed i zelim ti da sto prije ugledas plusic ❤

    I da vam javim da sam bila na razgovoru za posao i dobila sam ga, recepcija u hotelu jednom, tako da se tome veselim, ja se zezam dosla M, ali dosao i posao 🎉😂 tako da vam saljem puno pozitive i da ste sve u mojim mislima i molitvama, da uskoro dođemo do naseg plusica


    Cestitaaaam kike u svakom zlu neko dobro!! Hehe 🤗🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.