Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • babyloading

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Mono drz se! Znam da je tesko u glavi otpustiti određene cinjenice ..ali znam i da se ne zelis opustiti radi vlastite samoobrane..nego hajde hrabro korak po korak! Tu smo s tobom i za strahove i pobjede..kao i sa svim ostalim curama!
    Nego Mono jednom si spomenula da vi niste imali odnose svaki dan kroz plodne dane negoli samo na najaktivniji dan? Dali je to dan prije ovulacije? I dali ste samo taj dan pokrili i to je to ili? Hvala

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    babyloading

    Mono drz se! Znam da je tesko u glavi otpustiti određene cinjenice ..ali znam i da se ne zelis opustiti radi vlastite samoobrane..nego hajde hrabro korak po korak! Tu smo s tobom i za strahove i pobjede..kao i sa svim ostalim curama!
    Nego Mono jednom si spomenula da vi niste imali odnose svaki dan kroz plodne dane negoli samo na najaktivniji dan? Dali je to dan prije ovulacije? I dali ste samo taj dan pokrili i to je to ili? Hvala


    Hvalaa !
    Tako je, imala sam samo jedan odnos kad sam prirodno planirala, i to ovako.
    Lh je pokazala poz.a meni je lh jnace dva dana pozitivan, i onda sam po izracunu odnos imala cca 20 h prije O…..s nogama u zraku ! Znaci kad mi je lh pokazala poz.imala sam.odnos kroz cca 12 h !
    Ja sam se testirala dva puta dnevno, da bas ulovim porast tog lh pika.
    Svakako je najbolje da odnos bude par h prije O !
    I taj jedan jedini odnos i to dva puta je bio dobitan !
    Kao i.kod prve T ali ona se nije planirala, isto je bio jedan odnos.
    Vazno je samo pogoditi idealno vrijeme ako je sve ok s partnerima…

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina-Martina 27

    Tina-Martina 27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure…Evo ja sam nova ovdje…Pomagaajteee!!!Dakle,ja i muž radimo na bebi vec 13mjeseci i niiištaa…nikako da se primi…😢😢😢 nedavno sam bila privatno kog ginekologa,maternica mi je u najboljem redu osim što je okrenuta prema kralježnici (zavaljena) također mi je ginekolog pratio plodne dane tj.ovulaciju..ovulacija mi je po njegovom bila prije dva tjedna znaci točno 14 dana od početka ciklusa i kad mi je rekao taj dan TO JE TO SAD KUCI I NAVALITEE..naravno da jesmo…😂😂 i evo 14 dana poslje (danas) ja opet dobila. 😟😟😟😟 i da,papa test mi je u redu bio i folikul je bio samo na ljevom jajniku narastao je 25mm ….pomagaaajteee…šta dalje činit

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Tina-Martina 27

    Pozdrav cure…Evo ja sam nova ovdje…Pomagaajteee!!!Dakle,ja i muž radimo na bebi vec 13mjeseci i niiištaa…nikako da se primi…😢😢😢 nedavno sam bila privatno kog ginekologa,maternica mi je u najboljem redu osim što je okrenuta prema kralježnici (zavaljena) također mi je ginekolog pratio plodne dane tj.ovulaciju..ovulacija mi je po njegovom bila prije dva tjedna znaci točno 14 dana od početka ciklusa i kad mi je rekao taj dan TO JE TO SAD KUCI I NAVALITEE..naravno da jesmo…😂😂 i evo 14 dana poslje (danas) ja opet dobila. 😟😟😟😟 i da,papa test mi je u redu bio i folikul je bio samo na ljevom jajniku narastao je 25mm ….pomagaaajteee…šta dalje činit


    Dobrodosla
    Ako ne ide prirodnim putem zaputite se na humanu reprodukciju, na konzultacije gdje ce oni traziti dodatne pretrage.
    Nazalost, iz redovnog uzv i papa testa se nista ne moze otkriti…
    Napravite spermiogram, da uopce vidite kakav je, hormone stitnjace, spolne hormone ukljucujuci prolaktin obavezno…i to je neki pocetak svega..
    Sretno !

    [lilypie.com]

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Cure, kad bi trebalo nastupiti implatacijsko krvarenje? Imam zadnja dva dana lagane grceve u donjem dijelu trbuha, na mahove me i leda bole..i danas lagano smedi iscjedak, jucer bio zuti..danas bi bio oko 10dpo mozda i manje…


    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Pozdrav za sve vas. Nas dvoje radimo na bebi od marta, i jos uvijek nema nista. Prvih mjeseci se nismo opterecivali, kad se desi desit ce se. Cuvali smo se neke 3 godine, prirodnim putem. Nisam pila nikakve pilule. Menstruaciju sam imala 30.jula. Ovaj mjesec je ne ocekujem. Kao 27.(ne) bi trebala doci. Pokrili smo sve dane prije plodnih i sve plodne i onda svaki drugi dan :D 
    Zelim s nekim da cekam taj plusic… sretno nam

    [lilypie.com]

  • Avatar nena27

    nena27

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Panda dobrodošla, i ja trebam dobiti 27og

    Tko još sitno broji ovaj mjesec???

    [daisypath.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! :) 
    Nova sam ovdje pa da podijelim svoju pricu s vama:D . Dragi i ja samo 3 g pokusavali dobit bebicu.Osnovne pretrage uredu.Jedino me stitna zezala i jos mi uz to otkrili inzulinsku rezistenciju.Vec smo se bili pomirili da cemo morat na mpo kad ono ja ostala trudna,no vrlo brzo sam prokrvarila,bila bikemijska trudnoca :(.
    2.mj nakon toga opet mng kasni,al mislim si sigurno od stresa (imala sam smrtni slucaj u obitelji).Nakon 10 dana radim test ono ja trudna.Sve je naizgled bilo u redu.Cekali smo prvi pregled i veselili se bebi. U 7.tj krenula krvarenja.Prvo me uplasili da je vanmatericna t.Onda da se ne razvija dobro,pa sljed.pregled ipak ima nade.Da bi u 9.tj nastupio missed ab.Tad sam prvi put vidjela taj mali plodic koji se prestao razvijat.Srce mi je puklo.Par dana nakon toga nastupio je spontani.Rađen mi je hsc zbog zaostalog tkiva.Sad u principu cekamo da prođu godisnji pa cemo krenut s dodatnim pretragama.Pa bi pokusali ponovo.Ima li tko u slicnoj situaciji?Koje pretrage osim za trombofiliju obaviti?

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    kathryn86 moguce da je implantacijsko. ja sam npr. odmah nakon par dana od ovulacije osjetila bolove povremene i pomislila da se hvata i stvarno sam na kraju i ostala trudna. sjecam se da sam pisala ovdje bas za te bolove i da mi je mono rekla da je moguce da je to to, a bilo je iz prve. 
    držim ti fige da bude plus 
    Bulbi91 meni je 14.8. rađena kiretaža u 7 tt trudnoce. dijagnoza missed ab, a također se sumnjalo na vanmateričnu, još čekam patološki nalaz, al su mi rekli da se to dešava i da ne vide razlog zbog kojeg ja nebi već za par mjeseci mogla biti trudna ponovo. s tim da je meni to bila druga T i prva kiretaža. ja imam vec curicu od 2 godine i ta trudnoca je bila uredna osim krvaruckanja na početku.. a s obzirom da si izgubila dvije T mislim da bi ti najbolje bilo napraviti sve moguce nalaze, a to bi ti mogle savjetovati cure bas na ovoj temi jer sam vidjela da je bilo dosta price oko toga.. zelim ti svu srecu 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno .
    Zao mi je sto si morala proci kroz nesto tako ruzno.
    Bas je grozan osjecaj.Ja sam srecom izbjega kiretazu nje me bilo bas strah.Hsc -om je ipak uklonjen samo taj dio tkiva bez ikakvog struganja.Moj phd nalaz je gotov al u biti ne otkriva nista osim da se spontani desio.Dr.je rekao za pocetak pretrage ta trombofiliju.
    Ponavljat cu naravno papu i sve briseve.meni je receno da je vazno da ne ostanem ovaj ciklus trudna i da posebno pazim,a sto se tice cekanja receno je da bi bilo ok pricekati 3 ciklusa.Ja jos uvijek nisam dobila prvu mng.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.