Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima koji ste ovdje. Tiho pratim vaše savjete i iskustva već neko vrijeme.
    Potpuni odnos imala sam 7.i 8 dc poslije m (koja traje 4 dana), te prekinute odnose idućih nekoliko dana sve do početka "školskih" plodnih dana. Zadnja m bila je 22.10. Međutim, čini mi se da ovulacija nije bila 14dc ni poslije, sad mene grize i zaokuplja je li bila ranije u vrijeme kad sam imala odnose. Sljedeća m treba biti za 6 dana. Grudi su bolne i otekle već danima, bradavice od jučer jako bole i stalno moram na wc, ali to za wc nije neobično za mene.
    Jučer popodne sam radila test First sign, pričekala 5 min, bio je negativan. Znam da je još rano za test, ali znatiželja to ne sluša. ..U svemu ovome shvatila sam da se možda nadam plusu a ne -! Ponoviti ću test krajem tjedna… Dotad iščekivanje. Ili bih mogla ponoviti test ranije?

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica

    Pozdrav svima koji ste ovdje. Tiho pratim vaše savjete i iskustva već neko vrijeme.


    Potpuni odnos imala sam 7.i 8 dc poslije m (koja traje 4 dana), te prekinute odnose idućih nekoliko dana sve do početka "školskih" plodnih dana. Zadnja m bila je 22.10. Međutim, čini mi se da ovulacija nije bila 14dc ni poslije, sad mene grize i zaokuplja je li bila ranije u vrijeme kad sam imala odnose. Sljedeća m treba biti za 6 dana. Grudi su bolne i otekle već danima, bradavice od jučer jako bole i stalno moram na wc, ali to za wc nije neobično za mene.
    Jučer popodne sam radila test First sign, pričekala 5 min, bio je negativan. Znam da je još rano za test, ali znatiželja to ne sluša. ..U svemu ovome shvatila sam da se možda nadam plusu a ne -! Ponoviti ću test krajem tjedna… Dotad iščekivanje. Ili bih mogla ponoviti test ranije?

    6 dana prije ocekivane m je bas rano.. pricekaj da zakasni bar 1 dan pa ponovi (prvim urinom naravno). Sretno ;)

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Hvala ti Dalmatinko, strpit ću se još tih nekoliko dana, ponoviti, pa što bude, bude :)

  • Jelena15

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, citam vase postove vec duze vrijeme pa sam se odlucila javiti jer sam u nedoumici. Menstruacija mi kasni vec 6 dana, inace imam redoviti ciklus od 28 dana. Na dan kada je menstruacija trebala doci ja sam dobila nekakav smedi iscjedak koji je trajao 3 dana, nakon toga prestao. Jutros sam napravila intim plus test i nisam sigurna da li je to pozitivan rezultat jer se trebao pojaviti plusic a kod mene je iste sekunde poplavila okomita crta dok je ona vodoravno bila jedva vidljiva. Inace decko i ja se ne stitimo vec 6 mjeseci i stvarno se nadam da je to pozitivan plusic, hvala unaprijed :)

  • Avatar tenislava22

    tenislava22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav svima i čestitke svima na lijepim vijestima.
    Imam jedno pitanje.
    Posto mi ciklus sada kasni, tj.po inacnjem planu sad bi mi vec trebao biti i gotov, pa je meni i dragome na pitanju i ova tema: koji su (vama) bili najbolji testovi za trudnocu (ovi kucni)...malo da vidim prije nego odemo kupiti.
    Osijecam da me janici bole vec barem 2 tjedna ali nikako da "dode" jel :) jel itko imo takva iskustav? imala sam 2-3 dana povracanja i osijetljiv miris ali se to sada smirilo. hvala svima unaprijed :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jelena15

    Pozdrav, citam vase postove vec duze vrijeme pa sam se odlucila javiti jer sam u nedoumici. Menstruacija mi kasni vec 6 dana, inace imam redoviti ciklus od 28 dana. Na dan kada je menstruacija trebala doci ja sam dobila nekakav smedi iscjedak koji je trajao 3 dana, nakon toga prestao. Jutros sam napravila intim plus test i nisam sigurna da li je to pozitivan rezultat jer se trebao pojaviti plusic a kod mene je iste sekunde poplavila okomita crta dok je ona vodoravno bila jedva vidljiva. Inace decko i ja se ne stitimo vec 6 mjeseci i stvarno se nadam da je to pozitivan plusic, hvala unaprijed :)

    I jedva vidljiva crta je pozitivan test.
    Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Jelena15

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Jelena15

    Pozdrav, citam vase postove vec duze vrijeme pa sam se odlucila javiti jer sam u nedoumici. Menstruacija mi kasni vec 6 dana, inace imam redoviti ciklus od 28 dana. Na dan kada je menstruacija trebala doci ja sam dobila nekakav smedi iscjedak koji je trajao 3 dana, nakon toga prestao. Jutros sam napravila intim plus test i nisam sigurna da li je to pozitivan rezultat jer se trebao pojaviti plusic a kod mene je iste sekunde poplavila okomita crta dok je ona vodoravno bila jedva vidljiva. Inace decko i ja se ne stitimo vec 6 mjeseci i stvarno se nadam da je to pozitivan plusic, hvala unaprijed :)
    I jedva vidljiva crta je pozitivan test.
    Sretno!

    Hvala na odgovoru, cekam pregled i nadam se da je to to :)

  • Avatar Helga1905

    Helga1905

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Hola žene! 
    Naime, udajem se 7.4.2018.godine.🤗i nisam baš planirala zatrudniti prije vjenčanja xD ali što je tu je!💖
    Uglavnom,
    mjesečnica mi je kasnila 3 dana(inače je točna u stotinku već cijeli život) i danas sam napravila 3 testa... jesu li očito pozitivna?

    Roko💙 2.8.2018. 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    velesila

    Hola žene!
    Naime, udajem se 7.4.2018.godine.🤗i nisam baš planirala zatrudniti prije vjenčanja xD ali što je tu je!💖
    Uglavnom,
    mjesečnica mi je kasnila 3 dana(inače je točna u stotinku već cijeli život) i danas sam napravila 3 testa… jesu li očito pozitivna?

    Sva 3 pozitivna! Cestitke! 😉

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Emma1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.