Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ja osobno ne. Koliko imas god? Vjerujem da ces ju dobiti za koji dan, tj do 10dana nakon popijene zadnje tablete, ako ne javi se doktorici. Test si radila i negativan je, tako da trudnoca nije, jer nakon 12 dana kasnjenja bi trebao biti vrlo pozitivan. Nemoj se brinuti, bit ce sve u redu, mozda su ti malo hormoni od stresa blokirali.. 

  • Mrvica1234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    23.. tako cu i napravit.. moguce da jesu.. ali nisam bila nesto previse u stresu.. tak da mislim da mi nije od stresa.. vidjet cemo.. hvala ti 😙

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Vrlo si i mlada tako da nije ni neuobicajeno da ti ciklus varira... ali kazem, trebala bi vjestica doci sad nakon duphastona, a onda izvadi sve nalaze kako ti je dr i rekla, da budes sigutna da je sve ok. Sretno 😘

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,zanima me sljedece.Da li je neka od vas imala pozitivan test na trudnocu da bi nakon par dana plus na testu skroz nestao?I da napomenem da sam ponovila i s drugim testom i pozitivan je.Oba su testa istog trena pokazala rezultat.Ali eto buni me taj plus sta je nestao sa prvog testa...

    Mama 3 cure ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Confused

    Pozdrav svima,zanima me sljedece.Da li je neka od vas imala pozitivan test na trudnocu da bi nakon par dana plus na testu skroz nestao?I da napomenem da sam ponovila i s drugim testom i pozitivan je.Oba su testa istog trena pokazala rezultat.Ali eto buni me taj plus sta je nestao sa prvog testa…

    Test se očitava do 10 min nakon...kasnije ne. Sve piše u uputama.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Confused

    Pozdrav svima,zanima me sljedece.Da li je neka od vas imala pozitivan test na trudnocu da bi nakon par dana plus na testu skroz nestao?I da napomenem da sam ponovila i s drugim testom i pozitivan je.Oba su testa istog trena pokazala rezultat.Ali eto buni me taj plus sta je nestao sa prvog testa…

    P.s. Čestitam!

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    ikyri

    Confused

    Pozdrav svima,zanima me sljedece.Da li je neka od vas imala pozitivan test na trudnocu da bi nakon par dana plus na testu skroz nestao?I da napomenem da sam ponovila i s drugim testom i pozitivan je.Oba su testa istog trena pokazala rezultat.Ali eto buni me taj plus sta je nestao sa prvog testa…
    P.s. Čestitam!

    Sve znam...nije mi prva trudnoća,ali evo primjera radi na testu od prije 8 godina jos su vidljive crtice(cuvam za uspomenu),tim vise mi je taj nestanak plusica bio cudan.
    Hvala :)

    Mama 3 cure ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    A to ti ovisi o testu. Mislim da neumanjuje nikako tvoj pozitivan test. Testove rade drugačije nego prije 8 god. Isplativije za njih sigurno 

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prodajem mikroskop za određivanje ovulacije, korišten svega nekoliko puta. Plačen je 275 kn. Ako nekoga zanima kontakt na 099/4358350.

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

     Dobro vece svima! Juce sam radila jedan test,danas drugi! Na ovom testu od danas se pojavila neka druga plava linija,ali me buni,nikako ne bi trebala da stoji ovde 😐 Pomoc zene 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.