Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cuker

    Cuker

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ajmeee... Hvala vam!! 😘😘😘😘

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Maja07

    Drage moje. Totalno sam zbunjena.
    U petak sam bila kod ginića zbog svjetlo smeđeg iscjedka, normalno na uzv mi ništa nisu vidjeli jer je još prerano (tek sam 5 +2), i dobila sam tableteDuphaston, i uradili su mi Papu. U subotu poslijepodne na dnevnom ulošku uočila sam krv (ali vrlo malo), nakon čega sam imala tamnosmedi iscjedak, odnosno sukrvicu (ne konstantno, nego imam, pa sat vremena nemam, pa preko noći nemam, ujutro malo imam).
    I jutros sam odmah otisla na pregled, također se još nista ne vidi, vidi se samo "čokoladni"iscjedak, na moje pitanje šta i kako i od čega je to, nisam dobila odgovor, samo mi je ginić rekao: pij tablete i dalje, prati da nemaš jači iscjedak, nemoj još na bolovanje, možda ti ova trudnoća ode a možda i ostane, kontrola za 7-10 dana, po potrebi ranije.
    Znači šok…
    Kada sam došla kući sa pregleda opet sam vidjela malo krvi na ulošku, nakon sat vremena do sada opet tamnosmede.
    Zbunjena sam. Niti su mi rekli možda implatacijsko krvarenje…nista…grčeve nemam…normalno spava mi se…imam glavobolju…leđa me bole…
    Sorry zbog dugačkog posta, dal je imao itko ista slicno ili bar neki savjet…nešto…


    Draga Maja, imala sam isti problem kao i ti, smeđi iscjedak malo po malo, a kao insta se ne vidi na uzv, prvo u 5 tjednu, pa u 10, i sad se vise nije ponavljao hvala Bogu, hematom nije bio primijećen, zašto ? Zbog čega? I dalje ne znam.. Trenutno ide 14 tjedan i sve je super , beba raste 😊
    Na duphastonunsam bila do nedavno 😊 Tako da, traži bolovanje, ja sam ga Odma dobila i sve je bilo okej 😊
    Nadam se da sam ti malo pomogla

  • Maja07

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    nina1312

    Maja07

    Drage moje. Totalno sam zbunjena.
    U petak sam bila kod ginića zbog svjetlo smeđeg iscjedka, normalno na uzv mi ništa nisu vidjeli jer je još prerano (tek sam 5 +2), i dobila sam tableteDuphaston, i uradili su mi Papu. U subotu poslijepodne na dnevnom ulošku uočila sam krv (ali vrlo malo), nakon čega sam imala tamnosmedi iscjedak, odnosno sukrvicu (ne konstantno, nego imam, pa sat vremena nemam, pa preko noći nemam, ujutro malo imam).
    I jutros sam odmah otisla na pregled, također se još nista ne vidi, vidi se samo "čokoladni"iscjedak, na moje pitanje šta i kako i od čega je to, nisam dobila odgovor, samo mi je ginić rekao: pij tablete i dalje, prati da nemaš jači iscjedak, nemoj još na bolovanje, možda ti ova trudnoća ode a možda i ostane, kontrola za 7-10 dana, po potrebi ranije.
    Znači šok…
    Kada sam došla kući sa pregleda opet sam vidjela malo krvi na ulošku, nakon sat vremena do sada opet tamnosmede.
    Zbunjena sam. Niti su mi rekli možda implatacijsko krvarenje…nista…grčeve nemam…normalno spava mi se…imam glavobolju…leđa me bole…
    Sorry zbog dugačkog posta, dal je imao itko ista slicno ili bar neki savjet…nešto…

    Draga Maja, imala sam isti problem kao i ti, smeđi iscjedak malo po malo, a kao insta se ne vidi na uzv, prvo u 5 tjednu, pa u 10, i sad se vise nije ponavljao hvala Bogu, hematom nije bio primijećen, zašto ? Zbog čega? I dalje ne znam.. Trenutno ide 14 tjedan i sve je super , beba raste 😊
    Na duphastonunsam bila do nedavno 😊 Tako da, traži bolovanje, ja sam ga Odma dobila i sve je bilo okej 😊
    Nadam se da sam ti malo pomogla

    Ajmeee hvala ti puno. Pomogla si mi da smirim glavu.
    Jel ti dugo trajao iscjedak ili? I jel ti bio cijelo vrijeme tamnosmedi?

  • Lana73

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage moje nova sam ovde,prvo da vas pozdravim :) Molim vas da mi odgovorite jer ne znam sta da radim :) Imam nezasticene odnose,medjutim dobijam na svaki 28 dana moj ciklus je ovako trajao u sestom mjesecu to jeste 23.6 sam imala menstruaciju 3 dana posle toga 21.7 pa 19.8  i trajala je dan i po,ali pocelo mi se desavati nesto jako cudno i pre su me grudi bolele ali samo blago i dva dana pre menstruacije,a sada vec dve sedmice me bole a do menstruacije ima jos 10 dana ako uopste i dodje,test sam uradila i jedna crta ali frendica mi kaze da je za test prerano,sta vi mislite?Nemam iskustvo :) A grudi me jako bole bas su mi teske i povecale se kada se probudim malo manje ali uvece su jako osjetljive i bolne toliko da spavam po 3 h samo

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Maja07

    nina1312

    Maja07

    Drage moje. Totalno sam zbunjena.
    U petak sam bila kod ginića zbog svjetlo smeđeg iscjedka, normalno na uzv mi ništa nisu vidjeli jer je još prerano (tek sam 5 +2), i dobila sam tableteDuphaston, i uradili su mi Papu. U subotu poslijepodne na dnevnom ulošku uočila sam krv (ali vrlo malo), nakon čega sam imala tamnosmedi iscjedak, odnosno sukrvicu (ne konstantno, nego imam, pa sat vremena nemam, pa preko noći nemam, ujutro malo imam).
    I jutros sam odmah otisla na pregled, također se još nista ne vidi, vidi se samo "čokoladni"iscjedak, na moje pitanje šta i kako i od čega je to, nisam dobila odgovor, samo mi je ginić rekao: pij tablete i dalje, prati da nemaš jači iscjedak, nemoj još na bolovanje, možda ti ova trudnoća ode a možda i ostane, kontrola za 7-10 dana, po potrebi ranije.
    Znači šok…
    Kada sam došla kući sa pregleda opet sam vidjela malo krvi na ulošku, nakon sat vremena do sada opet tamnosmede.
    Zbunjena sam. Niti su mi rekli možda implatacijsko krvarenje…nista…grčeve nemam…normalno spava mi se…imam glavobolju…leđa me bole…
    Sorry zbog dugačkog posta, dal je imao itko ista slicno ili bar neki savjet…nešto…

    Draga Maja, imala sam isti problem kao i ti, smeđi iscjedak malo po malo, a kao insta se ne vidi na uzv, prvo u 5 tjednu, pa u 10, i sad se vise nije ponavljao hvala Bogu, hematom nije bio primijećen, zašto ? Zbog čega? I dalje ne znam.. Trenutno ide 14 tjedan i sve je super , beba raste 😊
    Na duphastonunsam bila do nedavno 😊 Tako da, traži bolovanje, ja sam ga Odma dobila i sve je bilo okej 😊
    Nadam se da sam ti malo pomogla
    Ajmeee hvala ti puno. Pomogla si mi da smirim glavu.
    Jel ti dugo trajao iscjedak ili? I jel ti bio cijelo vrijeme tamnosmedi?

    Pa u početku svjetliji , poslije tamniji.. i to je trajalo samo tak jedan dan , ili sa večere na jutro i stalo..
    Isto sam bila sva isprepadana, Al sa bebom je bilo sve Okej, samo sam malo smanjila dnevne obaveze i otišla na bolovanje, jer sam med. sestra po struci pa nije bilo bas preporučljivo nastaviti raditi 😊

  • Naty1234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ciklus mi traje od 24 do 25 dana, uvijek je redovan i tocan i krvarenje traje 5 dana. Predzadnja mi je trajala 4 dana, a sad zadnja 3 dana s tim da sam minimalno krvarila. Testovi za trudnocu su mi negativni, par dana prije menstruacije me uvijek bole grudi s tim da su mi ovaj put bradavice uzasno bolile. Dal se koja mama, zena, cura susrela s tim? Dal je moguca trudnoca?!

  • Malena123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav,
    nova sam ovdje. Vidim da ovdje pomažete jedna drugoj savjetima i to je za svaku pohvalu. U trenucima iščekivanja + svakako je lijepo imati podršku, pogotovo ako rezultat nije onakav kakav bi željeli da bude. Moja situacija je slijedeća. Zadnja m je bila 08.09.2017. trebala sam dobiti 06.10. 2017, ali nije došla. Napravila test First sign duo i druga crtica je bila jedva vidljiva, ponovila test 09.10, crtica bila nešto vidljivija. Od simptoma imam mučnine, ništa mi se ne jede, grudi užasno bole,napete,  narasle najmanje za jedan broj,bradavice osjetljive. Danas je 8. dan kako kasni. Kupila dva testa Gravignost mini i Sure check. Sutra ću napraviti jedan i nadam se da će ta crtica biti puno jača nego prije. U utorak idem vaditi betu pa se nadam da će potvrditi da je to to.Sorry na dugačkom postu. 

  • Mrvica1234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Treba pomooc, dakle zadnju menstruaciju sam imala 15.08. Do sad je nisam dobila. Bila sam kod gin. Nakon 2 i pol tjedna kasnjenja, nakon 12 dana kasnjenja sam radila test i negativan je, gin kaze da za sad ne vidi trudnocu, ali dala mi je Duphaston tablete da pijem 10 dana po 2, sutra moram popit zadnje 2 i jos nema nikakvih naznaka da bi mogla doc.. isto tako je dala uputnicu sa 11 hormona  i rekla da kad dobim menstruaciju obavim te hormone.. no mene zanima dali mozda postoji mogucnost trudnoce? Mozda mi je radila ultrazvuk pre rano pa nije nista vidjela.. ili ako je neko imao takvu situaciju svaki savjet mi dobro dode.. ☺

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Mrvica koliko ti inace traju ciklusi? Trebala bi dobizi par dana nakon sto popijes zadnji duphaston.. 

  • Mrvica1234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Inace mi traju oko 30 dana.. a sad je vec proslo 70.. evo stvarno ne znam sta bi mi moglo bit.. jer moja gin. Ne znam nista ni rec.. grudi me bole, imam osjecaj ko da mi je trbuh tvrdi i razdrazljiva sam jako.. ni sama ne znam jel bi to stavila pod pms ili sta.. zato sto me inace jajnici bole ali sad svakih par dana me malo pikne i to je to.. jel znate mozda neki slucaj da netko nije dobio menstruaciju sa duphastonom?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.