Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar neo

    neo

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Cestitam 😃😀

    url=https://lilypie.com]

  • Maja07

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala.
    Sretna sam do neba.
    Sad sam čekam na pregled kod ginica da mi potvrdi (iako tek krajem mjeseca mogu na doći na red za pregled).

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Nije to red nego se prvi UTZ ako nema krvarenja i bolova i sl. normalno radi u 7. ili 8.tj :)
    Čestitam!

  • Maja07

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala. 😊

  • Sanchy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Nova sam na.forumu, nadam se da ce mi netko dati par korisnih savjeta posto sama ne znam sta da radim 😞ne znam ni jesam li pogodila temu ali valjde ce se naci koja dobra dusa da mi odgovori. Uglavnom, imam neredovit ciklus, koji traje od 21-37 dana. Zadnji put sam imala nezasticen odnos 8.8. a mjesecnicu dobila 30.7. Posto mi je to novi partner bio i totalno neplaniran odnos, nismo imali zastitu i sad mi je nenormalno zao sto sam to uradila, kao da mi je 16 godina pa se ne znam cuvati….al ajd da predjem na stvar. Uglavnom sada je 7.9. ja jos nisam dobila mjesecnicu. Nakon tog odnosa 8.8. sam popila ella one tabletu 10.8. jer on misli da mu je pobjeglo i da je svrsio u mene. Ja nemam pojma jesu li mi bili plodni dani, mislim cak da sam ovulirala tu vecer jer sam imala onaj gusti iscjedak, kao sluz. Kako mi mjesecnica ne dolazi jutros sam napravila clearblue test i pokazao mi je okomitu debelu crtu ali ove druge nije bilo. Ne znam sta to znaci, jer mi nije bio plus ali je ova jedna crta bila jako izrazena. Najvjerojatnije cu ujutro ili predvecer uradit jos jedan. Nekako mi je cudjo sto nikako nisam krvarila. Na uputama od ellaone pise da bi trebala prokrvarit unutar 7 dana, nije sedogodilo. Nisam imala ni implantacijsko krvarenje, zapravo nisam imala nikakvog iscjedka sve do unazad dva dana, i to je skroz slab, bjelkaste boje. Grudi me uzasno bole i otekle su, bila sam umorna cijelo vrijeme, osim toga ne primjecujem na sebi vise simptoma pa ne znam. Ovde kod nas ne zelim ici na pregled jer znam sve tu u ambulanti i ne zelim da dodje do mojih ako slucajno ispadne da sam trudna, zato cekam da odem u drugi grad i uradim sve preglede. Molim vas pomozite, jeli itko imao ovakvu situaciju? Jos samo da napomenem da sumnjam na probleme s jajnicima i to zadnjih par dana te moram uradit i analizu hormona, zbog neredovitih ciklusa. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Ja bi na tvom mistu otisla negdi privatno na pregled dalje od tih znatizeljnih dusa..a do tad kupis trakice one su ti jeftinije pa mozes test ponavljat vise puta. Ako je samo jedna crtica test je negativan. Bez obzira koliki je intezitet boje crtice. A ako su dvi onda ugl bude jedna jaca i jedna slabija i test je pozitivan. Zeznuto je to sta su ti ciklusi neredoviti :/ i to s jajnicima je individualno. Ja san imala prije trudnoce lijevi policisticni jajnik i ogromnu cistu medjutim trudnoca je dosla iz desnog jajnika. Menstr uvik uredna svakih 28 dana.. kuma mi ima neredovite menstr i to bas..nekad dobije nakon cak 3,4 mj.. a jajnici su joj uredni iako je bila uvjerena da nisu zbog bolova i neredovite mjesecnice... tako da nema pravila..

  • Sanchy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    dalmatinka, hvala puno na odgovoru, sigurno cu uraditi pregled, jer ako se odlucim na medikamentozni prekid trudnoce to ne smije cekati duze od 10 tjedana a ja sam na dobrom putu da to premasim ako budem cekala. Mrzim citati ovako po internetu jer sam dosad po simptomima bila i trudna, i u pms-u, i imala cistu i policisticne jajnike i svasta nesto 😂😂😂😂 ali ono, moram vidjeti opcije. Sumnjam na jajnike jer sam naduta stalno, a ne jedem puno, stomak mi je u odnosu na tijelo bas velik, i necu se smirit dok ne odem kod doktora. Ovako samo izludit sa simptomima😞😞😞😞

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Sanchy

    dalmatinka, hvala puno na odgovoru, sigurno cu uraditi pregled, jer ako se odlucim na medikamentozni prekid trudnoce to ne smije cekati duze od 10 tjedana a ja sam na dobrom putu da to premasim ako budem cekala. Mrzim citati ovako po internetu jer sam dosad po simptomima bila i trudna, i u pms-u, i imala cistu i policisticne jajnike i svasta nesto 😂😂😂😂 ali ono, moram vidjeti opcije. Sumnjam na jajnike jer sam naduta stalno, a ne jedem puno, stomak mi je u odnosu na tijelo bas velik, i necu se smirit dok ne odem kod doktora. Ovako samo izludit sa simptomima😞😞😞😞

    Nema ti nista gore od citanja na int.. naic ces na svasta i uspostavit 100 dijagnoza... uvik ti je najsigurnija opcija pregled.. ali ako ti je test negativan mislin da nisi trudna. Simptomi trudnoce su slicni simptomima pms.. ja san recimo imala nekoliko simptoma koje prije nisam imala i odma san sluzila da san trudna.. neko nema takve simptome i prvi simptom je nedostatak menstruacije.. tako da nikad ne znas.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Sanchy

    dalmatinka, hvala puno na odgovoru, sigurno cu uraditi pregled, jer ako se odlucim na medikamentozni prekid trudnoce to ne smije cekati duze od 10 tjedana a ja sam na dobrom putu da to premasim ako budem cekala. Mrzim citati ovako po internetu jer sam dosad po simptomima bila i trudna, i u pms-u, i imala cistu i policisticne jajnike i svasta nesto 😂😂😂😂 ali ono, moram vidjeti opcije. Sumnjam na jajnike jer sam naduta stalno, a ne jedem puno, stomak mi je u odnosu na tijelo bas velik, i necu se smirit dok ne odem kod doktora. Ovako samo izludit sa simptomima😞😞😞😞

    Sanchy samo bih dodala da sam i ja kupila jednom ti ella one pilulu i nisam imala krvarenje,i nisam bila trudna. Tako da nemoj da te to brine. I takoder mi je ovulacija bila tu vecer.

  • Sanchy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Dazi

    Sanchy

    dalmatinka, hvala puno na odgovoru, sigurno cu uraditi pregled, jer ako se odlucim na medikamentozni prekid trudnoce to ne smije cekati duze od 10 tjedana a ja sam na dobrom putu da to premasim ako budem cekala. Mrzim citati ovako po internetu jer sam dosad po simptomima bila i trudna, i u pms-u, i imala cistu i policisticne jajnike i svasta nesto 😂😂😂😂 ali ono, moram vidjeti opcije. Sumnjam na jajnike jer sam naduta stalno, a ne jedem puno, stomak mi je u odnosu na tijelo bas velik, i necu se smirit dok ne odem kod doktora. Ovako samo izludit sa simptomima😞😞😞😞
    Sanchy samo bih dodala da sam i ja kupila jednom ti ella one pilulu i nisam imala krvarenje,i nisam bila trudna. Tako da nemoj da te to brine. I takoder mi je ovulacija bila tu vecer.

    Ozbiljno? A npr ako mi je ovulacija tada, i ako recimo stanica zivi 12-24 sata, a spermici do 3 dana, a ja popila tabletu tek drugi dan, jel moguce da se ona ipak oplodila za taj jedan dan? Znam da bih ovo sve trebala pitat ginekologa 😂 ali dok dodjem do njega vi ste mi jedina nada i izvor. Jel uopce moguce da mi je bila ovulacija posto mi je bio 10-ti dan ciklusa? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.