Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Ja sam tada imala odnose predvecer, ovulacija mi je bila tu vecer, a pilulu sam popila preksutra. 
    Pa mislim da je moguce,ali ne bih znala. Stvarno
    Meni jw recimo jednom kasnilo,a nisam htjela trudnocu i isla sam trk u apoteku i kad sam dosla kuci,otisla u kupatilo da napravim test i tad sam dobila. Tako da,idi po test hahahhahahah :)

  • Sanchy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hahaahha e vidis po tome sam ja trebala jucer procuriti 😂😂 al dobro vidit cemo. Nekako mi se cini da sam baksuz, da svi imaju vise srece nego ja 😑😑😑😑 hvala ti puno!

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Sanchy

    Dazi

    Sanchy

    dalmatinka, hvala puno na odgovoru, sigurno cu uraditi pregled, jer ako se odlucim na medikamentozni prekid trudnoce to ne smije cekati duze od 10 tjedana a ja sam na dobrom putu da to premasim ako budem cekala. Mrzim citati ovako po internetu jer sam dosad po simptomima bila i trudna, i u pms-u, i imala cistu i policisticne jajnike i svasta nesto 😂😂😂😂 ali ono, moram vidjeti opcije. Sumnjam na jajnike jer sam naduta stalno, a ne jedem puno, stomak mi je u odnosu na tijelo bas velik, i necu se smirit dok ne odem kod doktora. Ovako samo izludit sa simptomima😞😞😞😞
    Sanchy samo bih dodala da sam i ja kupila jednom ti ella one pilulu i nisam imala krvarenje,i nisam bila trudna. Tako da nemoj da te to brine. I takoder mi je ovulacija bila tu vecer.
    Ozbiljno? A npr ako mi je ovulacija tada, i ako recimo stanica zivi 12-24 sata, a spermici do 3 dana, a ja popila tabletu tek drugi dan, jel moguce da se ona ipak oplodila za taj jedan dan? Znam da bih ovo sve trebala pitat ginekologa 😂 ali dok dodjem do njega vi ste mi jedina nada i izvor. Jel uopce moguce da mi je bila ovulacija posto mi je bio 10-ti dan ciklusa?

    Mislin da je rano s obzirom na tvoje menstruacije

  • Sanchy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ne znam, po menstr kalendaru mi kasni 10 dana....mada ne znam koliko je i to pouzdano jer nemam unesen pocetak mjesecnice za lipanj...

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Sanchy

    Ne znam, po menstr kalendaru mi kasni 10 dana….mada ne znam koliko je i to pouzdano jer nemam unesen pocetak mjesecnice za lipanj…

    Najsigurnije ti je da kupis trakice i probas ponovo. Kostaju 13 kn pa mos uzet par komada. To ti je najsigurnije

  • Maja07

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Drage moje. Totalno sam zbunjena. 
    U petak sam bila kod ginića zbog svjetlo smeđeg iscjedka, normalno na uzv mi ništa nisu vidjeli jer je još prerano (tek sam 5 +2), i dobila sam tablete Duphaston, i uradili su mi Papu. U subotu poslijepodne na dnevnom ulošku uočila sam krv (ali vrlo malo), nakon čega sam imala tamnosmedi iscjedak, odnosno sukrvicu (ne konstantno, nego imam, pa sat vremena nemam, pa preko noći nemam, ujutro malo imam).
    I jutros sam odmah otisla na pregled, također se još nista ne vidi, vidi se samo "čokoladni"iscjedak, na moje pitanje šta i kako i od čega je to,  nisam dobila odgovor, samo mi je ginić rekao: pij tablete i dalje, prati da nemaš jači iscjedak, nemoj još na bolovanje, možda ti ova trudnoća ode a možda i ostane, kontrola za 7-10 dana, po potrebi ranije.
    Znači  šok...
    Kada sam došla kući sa pregleda opet sam vidjela malo krvi na ulošku, nakon sat vremena do sada opet tamnosmede.
    Zbunjena sam. Niti su mi rekli možda implatacijsko krvarenje...nista...grčeve nemam...normalno spava mi se...imam glavobolju...leđa me bole...
    Sorry zbog dugačkog posta, dal je imao itko ista slicno ili bar neki savjet...nešto...

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Maja07

    Drage moje. Totalno sam zbunjena.
    U petak sam bila kod ginića zbog svjetlo smeđeg iscjedka, normalno na uzv mi ništa nisu vidjeli jer je još prerano (tek sam 5 +2), i dobila sam tableteDuphaston, i uradili su mi Papu. U subotu poslijepodne na dnevnom ulošku uočila sam krv (ali vrlo malo), nakon čega sam imala tamnosmedi iscjedak, odnosno sukrvicu (ne konstantno, nego imam, pa sat vremena nemam, pa preko noći nemam, ujutro malo imam).
    I jutros sam odmah otisla na pregled, također se još nista ne vidi, vidi se samo "čokoladni"iscjedak, na moje pitanje šta i kako i od čega je to, nisam dobila odgovor, samo mi je ginić rekao: pij tablete i dalje, prati da nemaš jači iscjedak, nemoj još na bolovanje, možda ti ova trudnoća ode a možda i ostane, kontrola za 7-10 dana, po potrebi ranije.
    Znači šok…
    Kada sam došla kući sa pregleda opet sam vidjela malo krvi na ulošku, nakon sat vremena do sada opet tamnosmede.
    Zbunjena sam. Niti su mi rekli možda implatacijsko krvarenje…nista…grčeve nemam…normalno spava mi se…imam glavobolju…leđa me bole…
    Sorry zbog dugačkog posta, dal je imao itko ista slicno ili bar neki savjet…nešto…

    Ja bi prominila gin i otisla na hitnu. Pobogu kakav je to odg: mozda ti ova T ode mozda ne?!?!?! Duphastone se pije za odrzavanje trudnoce..
    Jel te ledja bole u dnu ili? Ako je, to nije dobar znak..
    Mozda je cak najbolje da odes na hitnu.. moze bit nesto totalno beznacajno kao pucanje zilica i sl,  mouda ipak nesto opasnije

  • Avatar Cuker

    Cuker

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozz svima.. Ja sam dugo tu, ali nisam ništa pisala jer nisam imala potrebe.. E sad je tu 😊.. Sutra trebam dobiti, ali sam jako napuhnuta od jučer.. I ujutro sam napravila test,1 dan prije menge.. Jel to sigurno plusić

    ? 😊😊😊😊

  • Avatar neo

    neo

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Daaaaaa čestitam!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Cuker, 1000% je pozitivan i veliki +! ČESTITKE! 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.