Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Student24

    Da li 5+2 znaci 5. ili 6. tjedan trudnoce? Prema nekim podacima cini mi se da je beta niska.

    U 6. si tjednu. A napunila si 5 tj

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Prema tome gledam vrijednosti bete za 5.ili 6.tjedan? 
    Malo me to zbunjuje...

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Student24

    Prema tome gledam vrijednosti bete za 5.ili 6.tjedan?
    Malo me to zbunjuje…

    Nisan nikad vadila betu pa nez koliko se ona triba duplat.. al mislin da ne gledas po tjednima jer to je sve okvirno. Trudnoca se broji od zadnje menstr kad ubiti nisi ni trudna.. a opet sve ovisi kad je tocno bila ovulacija.. tako da ja to ne bi gledala po tjednima nego jel se pravilno dupla.

  • Maja07

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, menstruaciju sam trebala dobiti 31.8., do danas još ništa. Unazad par dana imam lagane bolove u stomaku kao da ću dobiti M, i malo me boli u donjem dijelu leđa. Poslijepodne sam napravila test, od Geratherm® early detect, koji se izvodi u bilo koje doba dana.

    Pa ne znam jesam li trudna ili ne?
    Sutra ujutro ću napraviti novi test.
    (Držim fige da jesam, jer suprug i ja već godinu dana pokušavamo ostati trudni)
    Evo i slike:

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Maja07

    Pozdrav, menstruaciju sam trebala dobiti 31.8., do danas još ništa. Unazad par dana imam lagane bolove u stomaku kao da ću dobiti M, i malo me boli u donjem dijelu leđa. Poslijepodne sam napravila test, odGeratherm® early detect, koji se izvodi u bilo koje doba dana.
    Pa ne znam jesam li trudna ili ne?
    Sutra ujutro ću napraviti novi test.
    (Držim fige da jesam, jer suprug i ja već godinu dana pokušavamo ostati trudni)
    Evo i slike:

    Koliko ja vidim jesi 😍

  • Maja07

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Javim se ujutro, kad napravim drugi test.
    😊 🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Maja07

    Javim se ujutro, kad napravim drugi test.
    😊 🤞

    Sritno :*

  • Maja07

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo od jutros:

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Cestitammmmmm!!!!!! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Maja07

    Evo od jutros:

    Cestitan pozitivan je 😍😍😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.