Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ja kao da nazirem neku sjenu.. Skoci do ljekarne po novi i strpi se do ujutro ;) il odi i izvadi betu, mislim da ti je 150kn a znat ces sigurno

  • luve

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Znaci ipak nisam toliko luda hahaha..ma idem odma do ljekarne jer ne u moci izdrzati do ponedjeljka da vadim betu haha hvala ti na odgovoru :))

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Meni je srecu donio PrimaStick i bio je pozitivan cak tri dana prije ocekivane m pa bi ti preporucila taj. Ili one trakice, jeftinije su pa mozes vise puta napravit

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    luve

    Dalmatinka

    luve

    Pozdrav dame, vjerojatno cete reci ili pomisliti da postavljam glupa pitanja ali bih htjela cuti vase misljenje. Naime ciklusi su mi dosta neredoviti i imam policisticke jajnike i svasta nesto no u zadnjih 4-5 mj ciklusi mi traju 28-31 dan. M mi u prosjeku traje 7 dana i to imam abnormalne bolove i obilnija su mi krvarenja. Zadnja m mi je trebala doci 13.08, no medutim imala sam iscjedak s malom malom sukrvicom ( izgledalo je vise kao krve zilice nego krv) oko 30.07. sto sam prepisala ovulaciji jer mi tako zna biti. I onda mi se opet 09.08 pojavio iscjedak svijetlo roze boje i takav je bio i 10.08 i onda 11.08 smeđkasti i prorjedeni,ali jako jako malo. I tad je to zavrsilo, boljelo me kao da cu dobiti m, naduta sam bila i grcevi ali kao malo u usporedbi kakvu su inace. To mi je bilo jako cudno jer otkad sam dobila m nikad mi toliko kratko nije trajao niti je tako malo islo. I zbog toga mi je palo na pamet da nisam mozda truda jer sam s dragim imala snosaj. Pa sam 17.08 radila u vecernjim satima test i prije toga sam pila dosta vode sto mozda nisam smjela i test je pokazao - i onda nakon pola sata se pojavila jedva vidljiva okomita crtica. Znam da se test ne treba gledati nakon 10 min ali eto nisam imala mira. Sad me zanima vase misljenje, jeste li imale slicna iskusta, postoji li sansa da sam ipak trudna.. test cu def ponoviti, samo bih mozda radije pricekala nekoliko dana. Napisala sam roman ali eto cisto detaljnije da mi mozda lakse date neki odgovor haha
    Dosta ti kasni tako da bi test triba bit tocan. Al za svaki slucaj napravi ga ujutro prvim urinom. Mozes vec sutra. Ja san imala lijevi policisticni jajnik i cistu 6×6 i evo trudna. Cista pukla u trudnoci… tako da to nista ne mora znacit.
    Kupila sam dns test i jednostavno nisam imala mira nego napraviti ga opet i opet ista situacija, samo sto mi je odma unutar 10 min prikazana ta druga jedva vidljiva okomita crta.. i sad sam opet na istom, ne znam da li da pokusam s nekim drugim testom ili mozda umisljam da vidim te okomite crtice na testu..jaoo luda sam sad cila

    Je malo se nadzire haha. Jesi radila prvim urinom? Cudno mi da ti nakon 6 dana kasnjenja ne pokazuje jasniju crticu. Imas jeftinije testove, kupi u mullera trakice za 13 kn i probaj s njima naravno s prvim urinom ;)

  • negativna001

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Evo mene opet.. jučer sam radila clear blue, minus kao kuća (također prvi jutarnji urin). Sinoć mi je kao krenula menstruacija pa stala pa jutros opet pa evo sada nista. Već sam polako i previse zbunjena. 3 testa, minus, odnosi bez snošaja 4. i 9.8. Možda mi kasni i od silne brige.. nadam se da implatancijsko krvarenje nije u pitanju

  • negativna001

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    To ti je od stresa, sad bi vec bio debelo pozitivan 

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Drage, trebam savijet. 
    Poslijednja mjesecnica je bila 11.07. 6. i 13. dan ciklusa imala sam nezasticen odnos. 35.dan ciklusa bila sam kod dr i nije vidio nikakve naznake trudnoce, 38.dan ciklusa beta je iznosila 240, a 42.dan 808. Da li jento u redu ili? 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Čestitam. Beta se dupla. Po meni je to sasvim ok!

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Da li 5+2 znaci 5. ili 6. tjedan trudnoce? Prema nekim podacima cini mi se da je beta niska. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.