Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tttttttt

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    tttttttt

    Pozdrav zanimam me Vase mišljenje,kasni mi 4 dana i danas sam uradila test i evo rezultata
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    tttttttt

    tttttttt

    Pozdrav zanimam me Vase mišljenje,kasni mi 4 dana i danas sam uradila test i evo rezultata

    Ibb.co odi tu učitaj sliku i kopiraj ovdje link 

  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Cure moj test je napokon pokazao + jel to znaci da sam stvarno trudna,a da pre dva dana sam imala mucnine jucer ujutro povracanje danas nista dali je to normalno hvala

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Meni još nisu došle... 5. dan kašnjenja a u subotu negativan test... Trbuh me boli od jutros opet, prije par dana me isto boluckao... možda dođe danas/sutra iako inače nemam baš iscjedak  pred menstruaciju, a sada ga imam... No dobro... Ma samo se nadam da sam zdrava... 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Sve je to normalno, nazovi ginekologa reci da imaa pozitivan test i zadnju menstruaciju i napravi si termin za kontrolu... 
    Sve je to normalno i mucnine koje dolaze i odlaze, i grcevi... 

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Sutra moram vaditi hormone i betu, naputak ginekologice, menstruacije nema 6.ti dan, a test negativan...bolovi u trbuhu kao pred menstruaciju traju danima, iscjedak isto...trudnoću sam isključila, pa me sad malo već strah što je...

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Tonkica111

    Sutra moram vaditi hormone i betu, naputak ginekologice, menstruacije nema 6.ti dan, a test negativan…bolovi u trbuhu kao pred menstruaciju traju danima, iscjedak isto…trudnoću sam isključila, pa me sad malo već strah što je…

    Vidjet ces po beti. Javi 

  • tina1505

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    lp. Oko 1 sam radila test i dali je to pozitivno,inace M mi kasni 13 dqna,ali bi ujutro svejedno ponovila test. A zadnjih dana me u donjem dijelu boli i ledja takodjer.. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    tina1505

    lp. Oko 1 sam radila test i dali je to pozitivno,inace M mi kasni 13 dqna,ali bi ujutro svejedno ponovila test. A zadnjih dana me u donjem dijelu boli i ledja takodjer..

    Ibb.co odi tu učitaj sliku i kopiraj ovdje link 

  • tina1505

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/Y20wqtv

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.