Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • caci

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    pozdrav zene, moze pitanje? imala sam kiretazu prije mj dana i dobila sam menstruaciju prosli cetvrtak, a trajala je do ponedjeljka.. U meduvremenu smo imali nezasticene odnose. Jucer radim test da vidim jel se beta spustila i pojavi se skroz blijeda crtica, jedva vidljiva (uzivo se malo bolje vidi). Jel moguce da se beta nije spustila ni nakon menstruacije?

  • caci

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    nova sam ovdje, ne znam kako staviti sliku😔

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Caci, žao mi je što si to prosla☹️ Koliko si bila trudna? Postoji sansa da se jos nije spustila do kraja…mislim da se nebi trebala ni opterecivati previse. Ubrzo ce doci vrijeme za nove pokusaje, i za tad cuvaj test trakice 😊 
    Predpostavljam da bi sad nekako trebala imati i kontrolni pregled nakon kiretaze? Ako te bilo sta muci, nemoj se ustrucavati pitati dr. 

    [lilypie.com]

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    caci

    pozdrav zene, moze pitanje? imala sam kiretazu prije mj dana i dobila sam menstruaciju prosli cetvrtak, a trajala je do ponedjeljka.. U meduvremenu smo imali nezasticene odnose. Jucer radim test da vidim jel se beta spustila i pojavi se skroz blijeda crtica, jedva vidljiva (uzivo se malo bolje vidi). Jel moguce da se beta nije spustila ni nakon menstruacije?


    Moguće, treba jedno vrijeme da se sve posloži. 3 ciklusa minimalno, šta se tiče hormona

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Za stavljanje slika morate na stranicu ibb.co i tamo ju upload, pa kopirate link i onda link stavite ovdje u komentar. 👍

  • caci

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Fluffy

    Caci, žao mi je što si to prosla☹️ Koliko si bila trudna? Postoji sansa da se jos nije spustila do kraja…mislim da se nebi trebala ni opterecivati previse. Ubrzo ce doci vrijeme za nove pokusaje, i za tad cuvaj test trakice 😊
    Predpostavljam da bi sad nekako trebala imati i kontrolni pregled nakon kiretaze? Ako te bilo sta muci, nemoj se ustrucavati pitati dr.


    bila sam trudna 11 tjd, a srce je prestalo kucati u 9. tjednu☹️ 2 tjedna nakon kiretaze sam bila na kontroli u bolnici gdje su mi rekli da je sve uredu i da nista nije ostalo i nakon toga kod privatnog ginekologa koji je to potvrdio. Kod njega sam i narucena, ali tek 27. ☹️

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    caci

    Fluffy

    Caci, žao mi je što si to prosla☹️ Koliko si bila trudna? Postoji sansa da se jos nije spustila do kraja…mislim da se nebi trebala ni opterecivati previse. Ubrzo ce doci vrijeme za nove pokusaje, i za tad cuvaj test trakice 😊
    Predpostavljam da bi sad nekako trebala imati i kontrolni pregled nakon kiretaze? Ako te bilo sta muci, nemoj se ustrucavati pitati dr.

    bila sam trudna 11 tjd, a srce je prestalo kucati u 9. tjednu☹️ 2 tjedna nakon kiretaze sam bila na kontroli u bolnici gdje su mi rekli da je sve uredu i da nista nije ostalo i nakon toga kod privatnog ginekologa koji je to potvrdio. Kod njega sam i narucena, ali tek 27. ☹️


    Uuuh, znam tocno kako ti je..prosla sam to u prosloj trudnoci. Oprosti sta pitam…jesi li imala ikakve simptome il je jednostavno pregled pokazao da to vise nije zivo☹️?

    [lilypie.com]

  • caci

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    fluffy, nisam imala nikakve simptome. Dosla sam na redovni pregled i onda je doktor ustanovio da srce ne kuca i da je plod zaostao 2 tj ☹️ Kako je tebi bilo🙁

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    baby0109

    Pozdrav dragee, imam jedno pitanje!!
    Je li se ijedna susrela sa sindromom nemirnih nogu u trudnoci ??
    Preko danaa sve bude super, ali navecer mi neka nelagoda u nogama, stalno ih trebam pomicat, ponekad trzaju i sl. Bas neugodan osjecaj..
    Akoo koja ima iskustvo da mi napise sve o tome.
    Hvalaa :) ♡


    Ajme daa.. zadnja 2 mj u prvoj trudnoci, znaci 11-12 mj ja svaku vecer po 3-4x tusirala noge ledeenom vodom jedino to mi je pomagalo

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu


    Caci, Ja sam stalno imala nekav krvavo smedkasti iscjedak, i lagane grceve u trbuhu. To je bilo prije pola godine. Sad sam opet trudna…taman u 10.tjednu i na pocetku sam isto imala slicne simptome s iscjedkom, koji je na srecu prosao, ali svejedno me hvata panika od svakog pregleda. Evo sutra mi je iduci. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.