Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Martinamila83

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    hvala ti

    -6/20 aspiracija , 13 folikula, nakon 5 dana embriotransfer- 3/21 rođena curka
    -6/22 aspiracija, 9 folikula, embriotransfer nakon 5 dana, beta ko kuća, miss ab 14tt-stalo srčeko
    -3/23 aspiracija, 9 folikula, et nakon 5d,betta0
    7/23 9js, 2 embria, et 5.dan , 1 zmrzlić , beta 02.08. 1208 , beta 04.08. 2662
    9/23 miss ab. generalizirani hidrops ploda, neg KČS

  • Avatar Mokvica

    Mokvica

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Mokvica ja vidim! Cestitam! Ponovi za dva dana pa ce biti tamnija 😉


    Joooj hvala tiii!🤗 Toliko sam sretna da ne mogu opisati riječima  🎉🎊

    [lilypie.com]

  • Avatar ivkica

    ivkica

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    Jel ima kakve veze bazalna temperatura mjerena popodne zadnjih dana je 37. Trebala bi dobit u pon nadam se da nece doci

    🙎29 god., 👦muž 33 god.
    02/2020 nalaz spermiograma loš, dijagnoza Asthenozoospermia - uzima cink i ostale dodatke
    22.5. nalaz spermiograma astheno necrozoospermia
    Nakon godinu i dva mj prvi test pozitivan - bez korištenja ikakvih metoda (lh trakice, bazalna temp, dečko od 8 mj nije koristio ništa)

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Bazalna temperatura je samo ona netom nakon buđenja prije ustajanja iz kreveta i ako je ona oko 37 to moze nesto znaciti. To vrijedi samo u slucajevima kada se mjeri bar tri mj pa se zna raspon, jer je necija bazalna u vrijeme ovulacije 36,5, a kod nekoga 37. Temperatura mjerena popodne nije bas pouzdana jer varira ovisno o tjelesnoj aktivnosti i vecini ljudi bude visa nego u jutarnjim satima

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • physicsgirl

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene, planiramo vec par mjeseci bebicu i do sada nije bilo uspjeha. Kalendar mi na telefonu pokazuje da mi je danas dan za menstruaciju iako sam proslu dobila 24. Nisam mogla cekati i uradila sam test clear blue. Zanima me da li je pozitivan jer prvi put radim? Da li postoji sansa da bude neka greska? :/

  • physicsgirl

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    physicsgirl

    Pozdrav drage žene, planiramo vec par mjeseci bebicu i do sada nije bilo uspjeha. Kalendar mi na telefonu pokazuje da mi je danas dan za menstruaciju iako sam proslu dobila 24. Nisam mogla cekati i uradila sam test clear blue. Zanima me da li je pozitivan jer prvi put radim? Da li postoji sansa da bude neka greska? :/


  • buba02

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima ….evo ovako u 3mj sam imala v.maternicnu….i izvadili su mi jajnik i jajovod …e sad posto mi kasni 2 dana danas napravim test  prva crta ok druga jako blijeda ….malo me strah da opet necu imati v.m pomagajte ako je neko imao slican problem hvala

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    buba izvadite betu. Test nista ne znaci, beta se mora duplati pravilno. Meni je bila blijeda crta na prvome, drugi vec jaca, bila sam trudna 4tj. Beta 200, druga za dva dana 425.

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar ivkica

    ivkica

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    Ja sam evo prije sat vremena radila test prvo uopce nije reagirao onda sam stapic ponovo umocila i drzala duze i onda je tek se kao pojavilo sve crveno. I jedna crtica. Trebam dobiti u ponedjeljak. A imam grceve, povisena bazalna temperatura i jutros je bila 37, grudi me bole, vene se plave na njima sto inace prije se nije vidjelo…mislite da je mozda krivo pokazao posto nije test odmah ni reagirao 

    🙎29 god., 👦muž 33 god.
    02/2020 nalaz spermiograma loš, dijagnoza Asthenozoospermia - uzima cink i ostale dodatke
    22.5. nalaz spermiograma astheno necrozoospermia
    Nakon godinu i dva mj prvi test pozitivan - bez korištenja ikakvih metoda (lh trakice, bazalna temp, dečko od 8 mj nije koristio ništa)

    [lilypie.com]

  • Leptiric27

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/2jRV2TH [ibb.co]
    Zenice jel vi vidite drugu crticu ili ja od silne zelje umisljam ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.