Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Acqua

    Acqua

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Hmmm vidim neku tanku crticu, ali nisam sigurna je li tako tanka crta sjena. Bio je prvi jutarnji urin? 

  • Leptiric27

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Je bio je ali jako slaba koncentracija,na svjetlu se vani vidi isto crtica slaba,a ovo je slikano pod blicem ..
    Od simptoma nemam nista samo mi je bio cudno sto mi zub nateko i sutra dan nista kao da nije bilo,a nikada nemam problema sa zubima .. odprilike za 4 dana trebam dobit M,malo su mi produzeni ciklusi na 35 dana .. zadnja je bila 26.10 a pik 20-21.11 .. 

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Nesto se nazire, za dva dana ponoviti, trebala bi biti tamnija ako je trudnoca u pitanju. 4 dana prije menstruacije je dosta rano za test. Sretno! 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Leptiric27

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Nadam se da je ovaj puta to to,pokusavamo vec godinu dana i nikako da se uhvati 

  • Avatar ivkica

    ivkica

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    Jeste pile prenatal normalno vi koje imate menstruaciju kad je dobijete

    🙎29 god., 👦muž 33 god.
    02/2020 nalaz spermiograma loš, dijagnoza Asthenozoospermia - uzima cink i ostale dodatke
    22.5. nalaz spermiograma astheno necrozoospermia
    Nakon godinu i dva mj prvi test pozitivan - bez korištenja ikakvih metoda (lh trakice, bazalna temp, dečko od 8 mj nije koristio ništa)

    [lilypie.com]

  • Meri1234567

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Uradila sam clearblue digitalni test 5 dana prije menstruacije,i pisalo je “Trudnoca” 1-2. Da li je to prerano?

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    LELA

    https://ibb.co/2jRV2TH [ibb.co]
    Zenice jel vi vidite drugu crticu ili ja od silne zelje umisljam ?


    Lela, i ja vidim tanku crtu. Lako moguće da se radi o trudnoći. Ponovi test kroz par dana ili kad ti m izostane..
    Sretno! ❤️

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Meri1234567

    Uradila sam clearblue digitalni test 5 dana prije menstruacije,i pisalo je “Trudnoca” 1-2. Da li je to prerano?


    Nije, taj digitalni pokaze prije, trudni ste. Mozete ponoviti jos jednom test kad vam izostane menstruacija ili napravite beta hcg iz krvi. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Meri1234567

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Meri1234567

    Uradila sam clearblue digitalni test 5 dana prije menstruacije,i pisalo je “Trudnoca” 1-2. Da li je to prerano?

    Nije, taj digitalni pokaze prije, trudni ste. Mozete ponoviti jos jednom test kad vam izostane menstruacija ili napravite beta hcg iz krvi.


    Nadam se da je to to 😊😊😊🤗

  • bejbs25

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Curke, moze help? Imam naime staz od 29.12.2014-29.12.2015, od 3.10.2016-10.4.2017, od 4.6.2018-28.2.2019 ,od 4.6.2019.-30.8.2019 i od 4.11.-sada.
    Ne ispunjavam uvjet 12 mj u zadnje dvije godine ili? (Komplikacije u trudnoci)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.