Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Martinamila83

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Lavice ,

    Danas je Beta 905 , rekla mi je da je to vanmaternična trudnoća i da odem kod Podobnika, jer su oni najbolji, da me očiste.

    E sad, idem u ponedjeljak po drugo mišljenje, pa ću vidjeti dalje.
    Napominjem da imam 34 godine, i ovo mi je prva trudnoća (neplanirana /priželjkivana /iznenadna/ šokovita)
    U stanju šoka sam.

    -6/20 aspiracija , 13 folikula, nakon 5 dana embriotransfer- 3/21 rođena curka
    -6/22 aspiracija, 9 folikula, embriotransfer nakon 5 dana, beta ko kuća, miss ab 14tt-stalo srčeko
    -3/23 aspiracija, 9 folikula, et nakon 5d,betta0
    7/23 9js, 2 embria, et 5.dan , 1 zmrzlić , beta 02.08. 1208 , beta 04.08. 2662
    9/23 miss ab. generalizirani hidrops ploda, neg KČS

  • Deleted user

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dan..zadnja menstruacija mi je bila 15.10 jucer ujutro sam napravila test i pozitivan je..ne radimo na bebi pa sam mislila da test ne valja..ponovila sam opet test i on je bio pozitivan..ciklusi su mi 35 dana i vise ugl neredoviti..eh posto mi prva trudnoca nije bas najbolje zavrsila..odma jucer sam osla kod privatnika koji je obavio pregled i trazvuk a na ultrazvuku se me vidi nistaa..ona misli da je mozda jako rana trudnoca da bi se vidila pa me narucila za pregled 6.12..sad dali je imo ko takvu situaciju pa da je na kraju sve bilo uredu ili je nes drugo u pitanju..molim vas ako mi neko moze odgovorit..jer sam bas uplasena i nez sta bi mislila 

  • Avatar Campbell👼🏻

    Campbell👼🏻

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ruza11

    Dan..zadnja menstruacija mi je bila 15.10 jucer ujutro sam napravila test i pozitivan je..ne radimo na bebi pa sam mislila da test ne valja..ponovila sam opet test i on je bio pozitivan..ciklusi su mi 35 dana i vise ugl neredoviti..eh posto mi prva trudnoca nije bas najbolje zavrsila..odma jucer sam osla kod privatnika koji je obavio pregled i trazvuk a na ultrazvuku se me vidi nistaa..ona misli da je mozda jako rana trudnoca da bi se vidila pa me narucila za pregled 6.12..sad dali je imo ko takvu situaciju pa da je na kraju sve bilo uredu ili je nes drugo u pitanju..molim vas ako mi neko moze odgovorit..jer sam bas uplasena i nez sta bi mislila


    Pozdrav Ruza, i ja sam jucer saznala da sam trudna, ali je jednostavno prerano da se nesto vidi na uzv. Pitala sam i ja cure koje zaista imaju iskustva i rekle su mi da pricekam bar do 6-7 tt. Znaci izracunaj si od zadnje M do danas koliko si tjedana trudna. Po mojoj racunici ja sam 4+2 i to je preerano da se ista vidi, istina. Tako da je zaista najbolje pricekati malo vise pa odmah lijepo sve vidjeti. 😊

  • Avatar Campbell👼🏻

    Campbell👼🏻

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pardon od pocetka zadnje M treba racunati 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Campbell👼🏻

    Pardon od pocetka zadnje M treba racunati 😊


    Maa joj za poludit…nadam se da ce se na drugom ultrazvuko nesto vidjet 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Campbell👼🏻

    Pardon od pocetka zadnje M treba racunati 😊


    Oprosti ali nisam sigurna kako da si izracunam koliko  je tocno sad tjedana..zadnji mj sam dodila nakon 43 dana a sada je proslo 38,9 i nezz bas da mogu racunat od zadnje menge 😣

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Uvijek racunas od zadnje menge, iako su ti ciklusi nepravilni i moguce je da je trudnoca manja.  Ovako bi to negdje bilo 5+3 tj i to je svejedno prerano da se vidi. Ja sam mpo trudnica pa mi se vidjelo sa 5+6, ali kod mene se tocno zna kada je bila ovulacija pa zato. Tjedan dana puno znaci. Pricekaj jos za pregled, a u meduvremenu mozes izvaditi betu. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Martinamila83

    Lavice ,

    Danas je Beta 905 , rekla mi je da je to vanmaternična trudnoća i da odem kod Podobnika, jer su oni najbolji, da me očiste.

    E sad, idem u ponedjeljak po drugo mišljenje, pa ću vidjeti dalje.
    Napominjem da imam 34 godine, i ovo mi je prva trudnoća (neplanirana /priželjkivana /iznenadna/ šokovita)
    U stanju šoka sam.


    Ajoj,jako mi je zao,nadala sam se da je prije blighted ovum ili tako nesto… obrati pozornost na bolove,jace pogotovo i idi na hitnu u tom slucaju..  sretno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mokvica

    Mokvica

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/HxwyY86 [ibb.co]
    Curke, jutros sam radila test, sutra bih trebala dobiti menstruaciju. Posljednja 4 dana osjećam bolove u trbuhu kao da ću svaki tren dobiti, iscjedak nakon ovulacije je bio užasno obilan, gust, bijele boje. Vidite li i vi svijetlu crticu  ili sam sve samo umislila od silne želje da zatrudnim? 

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Mokvica ja vidim! Cestitam! Ponovi za dva dana pa ce biti tamnija 😉

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.