Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Hvala za info, malo ću pronjuškat još :) Čitala sam da je dovoljna dnevna količina folne 0,8mg, a toliko ima u 1 tableti elevita, tako da mislim da nema potrebe za dodatnim uzimanjem, al još ću vidjet s gin :)

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    naravno :) kazu za elevit da je jedan od boljih zato je cini mi se i najskuplji i mislin da ti je isto uzimala samo 0,8 mg folne posebno ili ga uzimala zajedno s drugima. Ali tvoj izbor naravno 


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Elevit je navodno jedan od boljih, ima jednu nuspojavu samo - crni govnic  salim se, to je normalno jer ima puno zeljeza.Ja sam test radila u popodnevnim satima, nakon 2 tj kasnjenja tek jer nisam mislila da zbog policisticnih jajnika mogu zanijeti bez terapije. A sta da vam kazem cure...bila na putu i opustili smo se dobro hahaha ima nesto u tom opustanju bez obzira kako klisejasto zvuci!! Isto sam napravila 2 testa, jer nisam bas vjerovala ni tad haha

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Ja sam radila test u vrijeme kad sam trebala dobit m, i bio je odmah pozitivan :)

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Vec sam postala vec negdje svoje ""simptome" ali ajde i ovdje cu... zadnju mjesecnicu sam imala 15.02 . trajLa je nekih 4 dana te smo s enakon nje odmah bacili u akciju te s time pokrili svaki moguci dan O. Inace su mi M neredovite i sa kasnjenjem i do 9 Mj. Proslu M sam dobila uz pomoc duphastone tableta. Sada mene interesira kada bih moga napraviti prvi testic ? Jer ako uzmem u obzir da duphaston tablete uređuju cikluse na skolske tj. Na 28 dana, po tome ispada da trebam dobiti 15.03.ili kada... sva sam pogubljena

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Alo cure…ja nemam neke posebne simptome…i nezz dal smo napokon uspjeli…zadnju sam dobila 18.1. Tako da mi vec puno kasni…imam neke povremene bolove u trbuhu kao da cu dobit,samo puno blaze..kao da me presjeca…citala sam da je to kod nekih zena jedan od simptoma…sta vi drage moje mislite? Trebam li se nadat ili ne? voljela bi napokon bit sigurna al nekako se bojim pravit test da nebude opet negativan.. 

  • Avatar maja777

    maja777

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    meni je zadnja bila 30.1. tako da slobodno napravi test...držim fige...

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    zelim.bebicu :)

    Alo cure…ja nemam neke posebne simptome…i nezz dal smo napokon uspjeli…zadnju sam dobila 18.1. Tako da mi vec puno kasni…imam neke povremene bolove u trbuhu kao da cu dobit,samo puno blaze..kao da me presjeca…citala sam da je to kod nekih zena jedan od simptoma…sta vi drage moje mislite? Trebam li se nadat ili ne? voljela bi napokon bit sigurna al nekako se bojim pravit test da nebude opet negativan.. 

    a s obzirom koliko je prošlo od zadnje menstr. mislim da bi ti bilo dobro napravit test, jer ako nisi trudna (mislim ako i jesi) bi trebala onda otić u gin. vidit šta je

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    pod hitno napraviti test. Nemas sto cekati

  • Avatar bebica0306

    bebica0306

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    hvala cure...jaooo,nadam se da ce bit pozitivan...u srijedu cu napravit test pa cu vam javit...drzite figeee

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.