Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Sanjarica :)


    Evo samo da se javim… jucer sam radila test,,. Tocnije nijh 3! Dva neka jeftina od 15 kn(gravidnost mini) i intimplus od nekih 60-tak kn… i svi su pokazali plusic tj dve crtice odmah,nakon par sekundi… nakon zanci samo 2 dana kasnjenja m. Tako eto… ja sam presretna,trebam cekat nekih 20-tak dana za gin pregled,al ja se samo nadam da ce mi gin samo potvrdit i da ce bit sve ok…  A vama drage zene takodjer od srca zelim da sto prije ugledate plusic! 


    čestitam i sretno vam!! 


  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Zadnja m mi je bila 1.1. i 26. sam radila test, First sign, i pojavila mi se bijeda crtica, ciklus mi varira uglavnom 27-29 dana, mislila sam danas jos jedan napravit. Jel ovaj sto sam radila 26. ipak bio prerano? :)

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    kris555, i ja sam radila First Sign, dva dana prije izostanka menstruacije i pojavila mi se jako blijeda crtica. A i jako blijede crtice su pozitivan test. Tako da... čestitam.
    Ali da ti bude mirno srce napravi još jedan test i sigurno će linija biti tamnija (tako sam i ja napravila).



  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Iskreno se nadam da nije lazno pozitivan :) Napravit cu jos jednom danas, bas sam kupila test, ovaj put clearblue.. Ako je pozitivan odmah se naručujem kod gin :D

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Test ne može bit lažno pozitivan..samo lažno negativan :) Sretno! :*

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    btw ja sam kupila samo jedan test i to onaj neki digitalni koji pokazuje i koliko si trudna.. platila sam ga oko 70kn.. neki dan sam vidjela da ga imaju za kupit i u DM-u.. ma odmah je pokazao + i 3+ trudnoće

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Kada sam saznala da sam trudna radila sam test na trudnicu za 50 kn navecer i odmah nakon sekunde je pokazao dvije crtice. No nisam imala mira te sam drugi dan kupila novi i popodne napravila test isto je odmah nakon pokazao plusic. Kasnije za par dana potvedeno i kod ginekologa rrudna mjesec i pol. I evo rodila sam prije 6 mjeseci prelijepog deckica. Drzite se drage cure. Svakoj zelim da imate plusic na testu

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Napravila onaj dan popodne test, odmah su se pojavile dvije crtice  Tako da sam se odmah naručila za uzv kod gin :) Nego, pitala sam sestru preko telefona, rekla mi je da mogu počet pit elevit (što i jesam), no šogorica mi je rekla da bi trebala pit baš folnu kiselinu, a elevit kasnije... Savjeti? :D

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    ja sam isto pila od pocetka elevit po savjetu ginekologice i u njemu ima dovoljno folne kiseline kao i drugih potrebnih vitamina i minerala. slobodno pij i cestitam :)


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    kris555


    Napravila onaj dan popodne test, odmah su se pojavile dvije crtice  Tako da sam se odmah naručila za uzv kod gin :) Nego, pitala sam sestru preko telefona, rekla mi je da mogu počet pit elevit (što i jesam), no šogorica mi je rekla da bi trebala pit baš folnu kiselinu, a elevit kasnije… Savjeti? :D


    dobro pitanje. meni je moj ginekolog odma preporučija prenatal, dok je mojoj prijateljici njen reka samo folnu prva 3mj. ja otkad smo počeli radit na bebi pijem prenatal - twinlabow ne elevit - svi oni sadrže u sebi folnu uz sve ostale vitamine i minerale. mislim da nećeš  pogriješiti s elevitom, pa vidi s gin na pregledu šta će ti reć. a imaš i temu https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/vitamini-i-minerali-u-trudnoci-88 ako te zanima detaljnije čestitam i dobro nam došla!! 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.