Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    amramra

    drage žene. Da li je ovo pozitivan test?


    Ja mislim da je al provjeri još za koji dan da budeš sigurna😀

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    amramra

    drage žene. Da li je ovo pozitivan test?


    Amraamra ja bi rekla da je to definitivno pozitivan test.
    Koliko ti kasni? 
    Ponovi ujutro s jutarnjom mokracom morala bi bit deblja linija :)

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Mateica2305

    Potvrdila sam svoju sumnju 😂 nadam se da je ovo pozitivan test, Intim plus .. Sutra provjerim jos jedan da se uvjerim hehee 😂 jos ga gledam i nevjerujem 😂


    Cestitam ti ❤

    [lilypie.com]

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Tamsi

    Mateica2305

    Potvrdila sam svoju sumnju 😂 nadam se da je ovo pozitivan test, Intim plus .. Sutra provjerim jos jedan da se uvjerim hehee 😂 jos ga gledam i nevjerujem 😂

    Cestitam ti ❤


    Tamsi hvala od ❤

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cure moje ja ipak jucer dobila, bez obzira na pozitivan test .. Nista ne kuzim, vjerojatno biokemijska (kasnila tri dana a plus na testu velik ko kuća na drugi dan kasnjenja).. Al ovo je prava menstruacija jako obilna i sa ugruscima.. Uzasno se osjecam, al briga me cim zavrsi opet naganjam muža 😚😘 pusa svima .. 

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mali savjet :)
    Nemojte kupovati First sign trakice u dm, puno su osjetljivije one trakice u Mullera, Duchesse ili kako se već zovu.
    Ja sam na 9dpo na mullerovom imala nedvojbenu rozu crticu, dok se na first signu ništa nije vidjelo isti taj dan!

  • martina913

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Na dan ocekivane mjesecnice na 30 dan ciklusa test.je pokazao kao neku sjenu iza toga sam dobila na 35 dan ciklusa. Zanima me moze li se dobiti menstruacija a svejedno biti trudna

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    martina913

    Na dan ocekivane mjesecnice na 30 dan ciklusa test.je pokazao kao neku sjenu iza toga sam dobila na 35 dan ciklusa. Zanima me moze li se dobiti menstruacija a svejedno biti trudna


    vjerojatno je bila biokemijska trudnoća ako si prokrvarila nakon pozitivnog testa, tim više jer si imala samo sjenu.

  • martina913

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moguce,hvala na odgovoru

  • ladystorm

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bok! 

    Ne znam koliko se vidi pa me zato zanima drugo mišljenje. Ovo je negativan test? Imam neredovite cikluse i radila sam test na 30. dan ciklusa. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.