Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu
    Curke, šta kažete? Radila sam ga dva i pol dana prije očekivane menge. Pila klomifene od 2.do 5.dana zadnje menge i nekako sam imala osjećaj da sam trudna.  Bijeli iscjedak već 10 dana, bolovi kao pred mengu. Trudimo se od veljače ove godine i nije bilo sreće. Od problema sa štitnjačom do pcos
    Curke, šta kažete? Radila sam ga dva i pol dana prije očekivane menge. Pila klomifene od 2.do 5.dana zadnje menge i nekako sam imala osjećaj da sam trudna.  Bijeli iscjedak već 10 dana, bolovi kao pred mengu. Trudimo se od veljače ove godine i nije bilo sreće. Od problema sa štitnjačom do pcos
  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Ps. Ta blijeda crta se pojavila nakon manje od minute 

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Cestitam 😍

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    pozitivan test. čestitam 😊

  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Jao 😊 da li da napravim još jedan kada bude kasnila par dana ili da odmah dogovorim termin kod ginekologa? Još uvijek ne mogu vjerovati 

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    mislim da je trudnoća premala da bi ginekolog nešto vidio. eventualno odi u lab izvaditi betu, nakon što ti menga službeno zakasni. po vrijednostima bete ćeš znati i biti sigurna. 

  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Hvala puno na odgovorima :) kada je najbolje kod ginekologa? 

  • Marta2801

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Drage moje čitam vas neko vrijeme. Imam pitanjce. Radila sam 3 testa i na sva 3 plus ko kuća. E sad jutros sam radila opet četvrti Gerathermov i debeli minus. Za 3 dana trebam dobiti. Jel moguće da su ova tri lažno pozitivna? 2 clearblue 1 intim plus.  Imam već  bebača od 3 godine i  sad imam isti osjećaj da sam trudna kao s njim kad sam bila.

  • Marta2801

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    kika28

    Hvala puno na odgovorima :) kada je najbolje kod ginekologa?


    Sačekaj otprilike 5ti tjedan. Meni se gest. Vidila sa 5 tjedana beta bila pozitivna 3 dana prije očekivane m i naravno pozitivan kućni test. Držim fige ❤️

  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Hvala :) sada sam navodno kao 4+2, kako oni to računaju od prvog dana zadnje menge. Treba to sve skupa poloviti. Danas ću napraviti još jedan pa se nadam da bude isto očitao 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.