Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Žuti iscjedak se nastavlja .. Od menge ni traga ni glasa 😁😁😁 i imam neki osjecaj da sam stvarno trudna .. Nekako kao kad imam stvari samo malo blaže a nigdje krvi 😘😘 nadam se da ce mi netko uskoro dat svoje misljenje 😘😘😘 pusa svima 

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ponovi test s jutarnjim urinom. ako menga kasni, trebao bi odmah pokazati plus. po simptomima se ništa ne može reć. nekima čak i skroz izostanu. kućni test ili vađenje bete u labaratoriju. 

    [lilypie.com]

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Barbiemama hvala na odgovoru puno 😘 
    I jos da nadodam temperatura tijela mi je povisena i po noci i danu .. Nekako mi je prohladno pa me odjednom oblije znoj od vrucine 😁😁 muz me tjera da veceras napravim test, on je uzbudeniji od mene 😂😂

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Mozes i navecer napraviti test.. ja sam ga bila napravila na dan kad ssm trebala dobiti i to navecer i odmah se pokazala druga crtica 😁 javi ❤

    [lilypie.com]

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cure moje hvala ..javim vam svakako :* drzite fige 😁 ovo mi je druga trudnoca.. U prvoj je bio isti osjecaj.. Jedino sto mi je test bio pozitivan cak 4 dana prije menstruacije ..a sad 2 dana prije ocekivane negativan .. Pa cu provjeriti kasnije i javim vam 😘😘😘

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Da se isprabim : bila bi druga trudnoca .. Hehe 

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu
    Potvrdila sam svoju sumnju 😂 nadam se da je ovo pozitivan test, Intim plus .. Sutra provjerim jos jedan da se uvjerim hehee 😂 jos ga gledam i nevjerujem 😂
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Mateica2305

    Potvrdila sam svoju sumnju 😂 nadam se da je ovo pozitivan test, Intim plus .. Sutra provjerim jos jedan da se uvjerim hehee 😂 jos ga gledam i nevjerujem 😂


    Čestitam 😀🤗

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ena31

    Mateica2305

    Potvrdila sam svoju sumnju 😂 nadam se da je ovo pozitivan test, Intim plus .. Sutra provjerim jos jedan da se uvjerim hehee 😂 jos ga gledam i nevjerujem 😂

    Čestitam 😀🤗


    Hvala Ena31 😊😘

  • amramra

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Poz drage žene. Zanima me vaše mišljenje. Da li je test pozitivan?
    Poz drage žene. Zanima me vaše mišljenje. Da li je test pozitivan?

    drage žene. Da li je ovo pozitivan test?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.