Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anitram1111

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu
    Tri pozitivna, četvrti (pozitivni) sam radila kasnije pa ga nisam slikala
    Tri pozitivna, četvrti (pozitivni) sam radila kasnije pa ga nisam slikala

     
    Bok svima :) Treba mi vaša pomoć, očajno. Ovako, danas mi je 49. dan ciklusa (zadnja 3 mjeseca su mi se sa 30 dana povećali na 45 dana, a zadnji mi je bio čak 57 dana), jučer sam radila test ujutro i odmah mi se pokazala druga crtica, kako sam odmah pomislila da test nije dobar, napravila sam još 2, koja su također bila pozitivna. Navečer sam napravila još jedan - pozitivan.  E sad, pošto već dugo pokušavamo, a i prošle godine sam imala pozitivan test i nakon par sati 
     sam prokrvarila, sada sam užasno u strahu. Zanima me i kakva su vaša iskustva s ovim trakicama? Ove sam dobila uz ovulacijske trakice koje sam naručila preko njuškala, pa se bojim da možda nisu ispravni, iako im je rok trajanja do 2021. Bilo kakav odgovor bi mi pomogao :( Uploadala sam i sliku prva tri testa, nadam se da će se vidjeti.

  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Po meni ako nisi sigurna napravi još jedan. Ja sam isto danas kupila još jedan drugačiji za svaki slučaj, pa cu ga napraviti sutra ujutro. Iako sumnjam da bi ti sva 4 bila pozitivna da nisi trudna :)

  • Lady33

    Broj poruka: 305

    Prijavi adminu

    eh zene eto odoh i ja danas posle 8 dana kasnjenja doktorici dodjem joj i ona kaze jesi uradila test medjutim kad sam trstove radila bile si bas svjetle crte .ona kaze da je rano da me sada remeti jer je to tek 5 ti tjedan.da dodjem za 10 dana kada moze vidjeti plod.
    I rekla da uradim test opet da vidim jel tamnija crta. K eto ja uradi cim sam dosla .te nije prva jutarnja tako da nadam se da ce sve uredu samo biti sa bebačem za 10 dana ,jako se bojim.:/

    url=https://lilypie.com]

  • Marta2801

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Lady33

    eh zene eto odoh i ja danas posle 8 dana kasnjenja doktorici dodjem joj i ona kaze jesi uradila test medjutim kad sam trstove radila bile si bas svjetle crte .ona kaze da je rano da me sada remeti jer je to tek 5 ti tjedan.da dodjem za 10 dana kada moze vidjeti plod.
    I rekla da uradim test opet da vidim jel tamnija crta. K eto ja uradi cim sam dosla .te nije prva jutarnja tako da nadam se da ce sve uredu samo biti sa bebačem za 10 dana ,jako se bojim.:/

    Vidi se crta. I svijetla crtica je pozitivan rezultat. Ja sam u prvoj trudnoći  imala mikroskopsku crticu koja sad ima 3 godine 😂 Dali vam je napravila uzv? Dala kakve ljekove? Ja sam danas bila 3 dana prije menstruacije  rekao je da je još jaako rano i da se vidi nešto ali da sačekamo bar do 20.12. Dao mi je folacin i željezo.
    Zato kažem crtica je crtica. Sad se samo malo više pripazite i sve bude u redu 🙂

  • Lady33

    Broj poruka: 305

    Prijavi adminu

    Nista mi nije dala da  pijem 6.12 imam uzv kaze tada ce se vidjeti plod dobro najvjerovatnije 6/7 nedelja ce biti tako da ce moci vidjeti .Nije htijela da pregleda sada kaze da je rano za to.Doduse ja nemam nikakve simptome trudnoce iako je trudnoca tu :D samo mi je rekla da do 6.12 uradim nalaze labaratorijske i krvnu grupu .Tako da ovi dani ce biti dugi :D
    NE znam imaju li ove iskusnije kakve savjete kako da se cuvam sta da jedem pijem jer ona mi danas nista nije rekla :D

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Hej, kupi se folnu kiselinu i vitamine.. ja od pocetka pijem Elvit prontal, ima sve sto je potrebno. Ponasaj se kao i do sad, samo pazi da ne dizes tesko.. i osjetit ces trudnocu tek tamo sa 8 tjedana, kad se plod bude vidio.. al netko ima mucnine i simptome, a netko nista .. sretno ❤

  • Lady33

    Broj poruka: 305

    Prijavi adminu

    Kad ste vi svoji trudnocu rekle bliznjima ocu majci. Ja ne znam koliko da cekam hehe ... razumijete uzbudjenje i kako to ide .Sretna sam sto vas imam nekako mi je sve lakse sa vama 

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Lady33

    Kad ste vi svoji trudnocu rekle bliznjima ocu majci. Ja ne znam koliko da cekam hehe … razumijete uzbudjenje i kako to ide .Sretna sam sto vas imam nekako mi je sve lakse sa vam


    Roditeljima nakon prvog pregleda kad je dr. potvrdila trudnocu, ostalima negdje oko 12 tj trudnoce.

  • Anitram1111

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru :) Vadila sam odmah betu, prvo vađenje 129, nakon 2 dana je 266. Rana trudnoća je u pitanju, po beti nekih 4 tjedna. A sad čekam prvi pregled da službeno potvrdimo.

  • Mateica2305

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam ovdje, kad preporucujete raditi test na trudnocu? 
    Mislim da smo pokrili sve plodne dane, morali smo jer smo svaki il svaki drugi dan cjeli mjesec 😂😂..
    Međutim, radila sam test na trudnocu 2 il 3 dana prije ocekivane gadure i negativno, moguce se nadzire neka sjena koju je tesko i vidit a kamol uslikat da vam pokazem.. 
    Danas mi vec kasni jedan dan i imam neki smeđkasko zuti iscjedak .. Inace mi je u sat tocna svakih 28 il maksimalno 29 dana.. Simptome nemam neke specijalne osim menstrualnih ko da cu dobit..
    Oprostite na dugom postu 😘😘 ljubim vas ..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.