Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mimi82

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam 39 god i prvi put sam ostala trudna. U 8 tjedana i 2 dana dijagnoza blighted ovum. Nije se vidjela beba niti žv. 8 tjedana i 6 dana odlazim u kbc Ri po prvu tabletu za medikamentozni pobacaj. Na kontrolnom pregledu doktor vidi plod od 3.2 mm i zumanjcanu vrecicu. No unatoc tome daje mi pilulu koju sam uzela, jer sam bila u rastrojenom stanju.
    Dolazim kuci i pocinje me muciti sto ako bi se plod normalno razvijao da se sacekalo tj.dana. odlazim svojoj gin koja se slaze da je trebalo sacekati i vidjeti. Tada vidim da to uopce nije bio doktor vec mladi specijalizant. Sutra moram nastaviti pobacaj, ali nemam mira, da se beba pokazala 3.2 mm u 8tj i 6 dana, da li se mogla normalno razviti? Sada ne mogu odustati od pobacaja jer je vec ostecena. Sto mislite?

  • mimi82

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Nisam napisala da je nakon toga i gin vidjela žv, ali ne i plod jer ima slabiji uz, a saznala sam da sam trudna prije 5 tj. Menstruacije su neredovite i ciklus je oko 31 dan, nekad i duze.

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    mimi82

    Pozdrav, imam 39 god i prvi put sam ostala trudna. U 8 tjedana i 2 dana dijagnoza blighted ovum. Nije se vidjela beba niti žv. 8 tjedana i 6 dana odlazim u kbc Ri po prvu tabletu za medikamentozni pobacaj. Na kontrolnom pregledu doktor vidi plod od 3.2 mm i zumanjcanu vrecicu. No unatoc tome daje mi pilulu koju sam uzela, jer sam bila u rastrojenom stanju.
    Dolazim kuci i pocinje me muciti sto ako bi se plod normalno razvijao da se sacekalo tj.dana. odlazim svojoj gin koja se slaze da je trebalo sacekati i vidjeti. Tada vidim da to uopce nije bio doktor vec mladi specijalizant. Sutra moram nastaviti pobacaj, ali nemam mira, da se beba pokazala 3.2 mm u 8tj i 6 dana, da li se mogla normalno razviti? Sada ne mogu odustati od pobacaja jer je vec ostecena. Sto mislite?


    Ajme, žao mi je zbog tvoje situacije. Znaš li kolika je gestacijska i zumanjcana vrećica? Mislim 8 + 6 je stvarno dosta a da se ne vidi plod i otkucaji, čak i uz neredovite menstruacije, mislim da su šanse da se sve počelo normalno razvijati jako male…

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • mimi82

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala Lori, gestacijska je bila 17.8, a žumanjcanu nisu mjerili, ali oko 1 cm koliko vidim sa slike. Citala sam da ni to nije dobro, ali nisam mogla naci podatke koliko je normalno. 

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Draga Mimi, nemoj se mučiti, nažalost to je premali plod za 8 tjedan trudnoće (15-20cm je normalno), a i svakako su trebali već biti prisutni otkucaji srca u 8.-om tjednu. To što ti se dogodilo ne znači da nećeš uskoro moći ostati ponovno trudna. Iz vlastitog iskustva ti mogu reći da vrlo brzo možeš zatrudnjeti nakon spontanog.. nadam se da će ti medikamentozni brzo proći i da kad budeš spremna krećeš u nove pobjede.. 

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Slažem se s Amelie, Mimi nemoj sad razbijati glavu s tim sto ti je doktorica rekla, nije išlo kako treba i to je to. Premalo je to sve za 8 tj, očito je došlo do greške u razvoju. Drži se, nadam se da će sve s tabletama dobro proći, da ćeš se brzo oporaviti i psihički i fizički i uskoro imati urednu trudnoću! 

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    mimi82, sa 8tt se obično vidi već i plod. Bit će ti teško, ali prebrodit ćeš to. Ako budeš spremna, već idući ciklus možeš ponovo pokušati s trudnoćom. Sretno!

    [lilypie.com]

  • mimi82

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovorima. U bolnici sam. Bolilo je kao naj jaca menstruacija i jos boli. Nisu vidjeli na uzv promjenu, tako da je to bilo to.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Amelie

    Draga Mimi, nemoj se mučiti, nažalost to je premali plod za 8 tjedan trudnoće (15-20cm je normalno), a i svakako su trebali već biti prisutni otkucaji srca u 8.-om tjednu. To što ti se dogodilo ne znači da nećeš uskoro moći ostati ponovno trudna. Iz vlastitog iskustva ti mogu reći da vrlo brzo možeš zatrudnjeti nakon spontanog.. nadam se da će ti medikamentozni brzo proći i da kad budeš spremna krećeš u nove pobjede..


    Izvini moram ispraviti ovu glupost koju si lupila, plod sa 8 tjedana nije 15-20cm, nego mm, cisto radi drugih zena koje ce ovo citati…pisite pazljivije, neko ovo cita i vjeruje vam…🙄

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mimi82

    Hvala na odgovorima. U bolnici sam. Bolilo je kao naj jaca menstruacija i jos boli. Nisu vidjeli na uzv promjenu, tako da je to bilo to.


    Svakako mi je zao sta si prosla, a plod od 3,2mm jeste premali za 8 tjedan, ocigledno je doslo do zastoja u razvoju, i prije tableta..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.