Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Bok svima! 
    Došla sam nakon dugo vremena baciti oko što se ovdje zbiva. 
    Dakle sva sam se naježila! 
    Samoja, MTBica- predivno vas je “vidjeti”, još ljepše vidjeti da neki imaju i lijepe vijesti, presretna sam! 
    Uljepšale ste mi dan! ❤️ 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar dmarjano

    dmarjano

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Usla sam u grupu s velikim strahom.
    Moj trenutno najveći strah je RTG koji su mi radili dok nisam znala da sam trudna.
    Zadnja M je bila 4.9, a 23.9 sam imala prometnu nesreću u kojoj mi je stradao vrat i radili su mi RTG kraljeznice.
    Danas sam saznala da sam trudna.
    Bojim se kao nikada u životu. 
    Je li neka od vas i imala takvo iskustvo?

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Kao lijecnica cu ti odgovoriti… u vrijeme snimanja rtga se vjerojatno nije ni implantacija dogodila, jer da je rtg nest napravio ne bi bila trudna. U vrlo ranoj trudnoci je postulat sve ili nista.. tako da lijepo ginekologu na uzv i to je to. Plus zracili ste vrat ne jajnike. Ja bi bila zabrinuta ravno nula

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Avatar dmarjano

    dmarjano

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    vickivale

    Kao lijecnica cu ti odgovoriti… u vrijeme snimanja rtga se vjerojatno nije ni implantacija dogodila, jer da je rtg nest napravio ne bi bila trudna. U vrlo ranoj trudnoci je postulat sve ili nista.. tako da lijepo ginekologu na uzv i to je to. Plus zracili ste vrat ne jajnike. Ja bi bila zabrinuta ravno nula


    Hvala vam sto ste mi odmah u startu naveli da ste lijecnica. Smirio me vas odgovor.
    Na pregled cu kad mi se doktorica vrati s g.o.
    Hvala jos jednom.

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Ma samo hrabro dalje, ovo mozete slobodno zaboraviti! 

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • _happiness_

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ćao cure, morala sam vas pitati i pozdtav za sve i nadam se da se više nijendoj neće desiti pobačaj ❤️ 

    Ja sam 9tog Oktobra saznala da sam trudna, radila sam test, i tako naredna tri dana, samo što mi je zadnjeg dana bila blaža ceta od drugih. Negdje dam bila 4ta nedelja. Nakon dva dana, ja sam vidjela neko rozo krvarenje, a prije toga osjetila menstrualne bolove. I već sinoć i danas je krvarenje tu. Iskreno mislim sa je menstruacija ustvari. I da je to bila biohemijska trudnoća. Nemam naravno nikakve nenormalne bolove već kao sama menstruacija.  Bila sam kod ginekologa sinoć i pregledao me, gdje je rekao da nema apsolutno ničeg, opasnog a da se teudnoća ne moženi vidjeti i da je ima.

    Jutros sam radila test i on je pokazao samo jednu crtu. Vadila sam sve nalaze. I sjutra bih trebala otići kod njega na pregled. Ali šta vi mislite?
    Da li ću i ovog mjeseca, ako ustanovim da imam ovulaciju, moći opet da probam? 

  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    hapiness, možeš opet probati kad prođe menstruacija. Nemoj raditi test prije dana kad treba doći menstruacija, jer puno trudnoća ode u tom periodu a žene ni ne znaju da su bile trudne jer im normalno dođe menstruacija. A ako se ponovi opet pozitivan test pa dođe menstruacija, obrati se ginekologu.

    [lilypie.com]

  • _happiness_

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ja sam čak jutros uradila test,na kom se nazire linija, blijeda ali je tu, pomjeriš test,, tu je. Namjerno sam prije testiranja sa svake strane provjerila da li se nazire, da se ne bih ponadala bezveze. 
    Čak, jeste ludo ali sam ga sačuvala, i i dalje se nazire. Tako da sam zbunjena previše…

  • majaja

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zanima me da li je ijedna od vas imala odnose i dozivjela orgazam par dana nakon ovulacije i ostala trudna? Tj pitanje bi bilo, da li mislite da orgazam par dana nakon ovulacije moze da utiče negativno na začeće?

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Ne.

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.