Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lu

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    To za andol su i meni rekli. Da ne može škoditi, jedino ako krvarim onda ne.

    👩35, 🧔40
    👶2008,👶2012
    3/2021 missed ab u 10. tj
    Nifty uredan, stiže cura 💗
    Termin 13.3
    Euthirox 100, hashimoto

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Lori1988

    Hej Lu i moji nalazi za trombofiliju bi trebali biti za mjesec dana, nas dvije se po svim boleštinama pratimo
    Ako slučajno ostaneš trudna prije nego ti stignu nalazi, čim vidiš plus počni piti andol 100. To mi je savjetovala ginekologica.
    JelenaS i Lujeste radile koagulogram? Navodno se i po njemu vidi ako ima kakvih nepravilnosti u zgrušavanju? Meni je on uredan pa se nadam da bi i ostali nalazi mogli biti ok.


    Je li možda koagulogram u sklopu KKS? ne znam uopće kako izgleda taj nalaz… 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Lori1988

    Jelena, jesi sigurna? Meni su poslali nalaz isti dan. To ti je ono PV, INR, APTV…


    Sori, sad tek vidim! Ne, evo baš gledam i nemam to! Idem pogledati na e-gradani, ako nema ću ih zvati.

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Kod mene cekanje te prve menstruacije after. Zadnji put sam na kontroli pitala kad je mogu ocekivati, rekao dr da prvi dan krvarenja tijekom medikamentoznog racunam kao 1. DC. E sad, po tom mi je danas 25. dan ciklusa (ciklusi su mi kraci inace bili, 24-25 dana). Zadnjih 10-ak dana ne krvarim vise nego je to lagano smedjarenje i sluz poput jace ovulacijske s malo krvi ili svijetlo smedjega, pa ti sad znaj. I vidim da sam zivcana, prolaze me shize pa popuste, je li to pms ili sam to samo ja…  Osjetim strecanja oko jednog jajnika, pritisak dolje, jel se to sprema tetka iz Rusije or what. Onda ako je normalno 4-6 tjedana, cekaonica it is! 
    Drzite se 

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Ja mislim da će mi to poslati skupa s trombofilijom jer je na istoj uputnici! 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    jelenas

    Lori1988

    Hej Lu i moji nalazi za trombofiliju bi trebali biti za mjesec dana, nas dvije se po svim boleštinama pratimo
    Ako slučajno ostaneš trudna prije nego ti stignu nalazi, čim vidiš plus počni piti andol 100. To mi je savjetovala ginekologica.
    JelenaS i Lujeste radile koagulogram? Navodno se i po njemu vidi ako ima kakvih nepravilnosti u zgrušavanju? Meni je on uredan pa se nadam da bi i ostali nalazi mogli biti ok.

    Meni je pisao i koagulogram na uputnici ali nisam dobila nalaz. Samo sam dobila štitanjaču, ogtt i kks…


    Ako je sve na istoj uputnici, onda ti sve nalaze skupa pošalju. Možeš otići osobno kod njih pa ćeš dobiti parcijalne nalaze. To sam ja napravila.

    💔💔💔

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    jelenas

    Lori1988

    Hej Lu i moji nalazi za trombofiliju bi trebali biti za mjesec dana, nas dvije se po svim boleštinama pratimo
    Ako slučajno ostaneš trudna prije nego ti stignu nalazi, čim vidiš plus počni piti andol 100. To mi je savjetovala ginekologica.
    JelenaS i Lujeste radile koagulogram? Navodno se i po njemu vidi ako ima kakvih nepravilnosti u zgrušavanju? Meni je on uredan pa se nadam da bi i ostali nalazi mogli biti ok.

    Meni je pisao i koagulogram na uputnici ali nisam dobila nalaz. Samo sam dobila štitanjaču, ogtt i kks…

    Ako je sve na istoj uputnici, onda ti sve nalaze skupa pošalju. Možeš otići osobno kod njih pa ćeš dobiti parcijalne nalaze. To sam ja napravila.


    Hvala ti, moooožda se zaletim u petak ako ću imati vremena kroz jutro, ali još par dana ću preživjeti, ionako je ovulacija tek idući tjedan 🙈

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage,da vam se malo javim, danas mi je 2 tjedna od medikamentog pobacaja… 
    Ne krvarim vise, jedino se zna krpz dan spusiti neki smedi iscjedak.. 
    Zanima me dali su moguci vec sad seksulani odbosi i dali se mogu depilirati sa gelom za intimnu zonu?? jer sam se do sad obicnim sapunom. 

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    zoeeuzoee

    Pozdrav drage,da vam se malo javim, danas mi je 2 tjedna od medikamentog pobacaja…
    Ne krvarim vise, jedino se zna krpz dan spusiti neki smedi iscjedak..
    Zanima me dali su moguci vec sad seksulani odbosi i dali se mogu depilirati sa gelom za intimnu zonu?? jer sam se do sad obicnim sapunom.


    Meni je dr rekao da dok krvarim mogu odnose samo sa kondomom, kad stane krv mogu i bez.
    Za depilaciju mislim da ne bi trebao biti problem. 

    💔💔💔

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Curke, da se javim, uzv i brisevi odradeni, čekamo nalaz briseva, držite fige da su čisti! 
    Dao mi je duphastone i veli dr. da samo u lijevom jajniku vidi neki mali folikul i da moguće da nije bilo ovulacije prošli mjesec 🙄 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.