Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Maj4, uff. Nisam ulovila tvoju priču, jeste li kad saznali zašto je ova visoka trudnoća otišla?
    Jako suosjećam, hrabra naša laviceOvakve stvari samo Amazonke mogu preživjeti


    U guzvi sam zadnjih dana ne znam gdje mi je glava a gdje rep 🙈 
    Pupcana vrpca je bila uzrok, ne razvijena je bila izgleda poput krunice s vidljivim trombom koji je moguce posmrtno nastao, phd nalaz ukratko. Svoju sic gin i njene komentare na sve to i ne slanje na bilo kakve pretrage i gundanje na moja pitanja necu komentirat jer bi mogla jos jednu temu samo za to otvoriti. Ubiti tek sad kad se sve sleglo uvidam da je trebala drugacije postupiti. Ali lupat glavom nema smisla 🤷🏼‍♀️ sad sam uspjela doci do dobrog dr i idem hrabro naprijed 💪🏻
    Majaa imenjakinjo moja slazem se sa svime sto ti je MTBica rekla! Nadam se da ces donjet najbolju odluku za sebe, a mi smo ubmvijek tu da te saslusamo! 💜
    Lori bas mi je drago da si supjela odmah izvaditi krv bez cekanja i zuganja, brzo ce proci i tih mjesec dana do rezultata 🤞🏻
    Pingo se odavno nije kavila ili sam ja fulala post? 🙈
    Ne znam jesam htjela jos nesta napisat 😶 grlim vas sve 💜

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Maj4

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Maj4, uff. Nisam ulovila tvoju priču, jeste li kad saznali zašto je ova visoka trudnoća otišla?
    Jako suosjećam, hrabra naša laviceOvakve stvari samo Amazonke mogu preživjeti

    U guzvi sam zadnjih dana ne znam gdje mi je glava a gdje rep 🙈
    Pupcana vrpca je bila uzrok, ne razvijena je bila izgleda poput krunice s vidljivim trombom koji je moguce posmrtno nastao, phd nalaz ukratko. Svoju sic gin i njene komentare na sve to i ne slanje na bilo kakve pretrage i gundanje na moja pitanja necu komentirat jer bi mogla jos jednu temu samo za to otvoriti. Ubiti tek sad kad se sve sleglo uvidam da je trebala drugacije postupiti. Ali lupat glavom nema smisla 🤷🏼‍♀️ sad sam uspjela doci do dobrog dr i idem hrabro naprijed 💪🏻
    Majaa imenjakinjomoja slazem se sa svime sto ti je MTBica rekla! Nadam se da ces donjet najbolju odluku za sebe, a mi smo ubmvijek tu da te saslusamo! 💜
    Loribas mi je drago da si supjela odmah izvaditi krv bez cekanja i zuganja, brzo ce proci i tih mjesec dana do rezultata 🤞🏻
    Pingo se odavno nije kavila ili sam ja fulala post? 🙈
    Ne znam jesam htjela jos nesta napisat 😶 grlim vas sve 💜


    Uff, previše sam priča čula gdje je liječnička greška/nemar jedan od faktora u priči. Stvarno je bitno naći nekog kvalitetnog, sa dobrim UZVom da nas vodi, ne možemo se samo prepustiti. Na žalost.
    Nema smisla lupati glavom, slažem se. Super da si sad našla dobrog doktora. Idemo u nove pobjede.

    💔💔💔

  • Marita_07

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Hej cure,
    I dalje nisam dobila mengu… Čekam… 
     Zanima me da li netko ima iskustva s nalazima štitnjače? 
    Meni je TSH 2.35,i svi ostali su u ref. intervalima ok.
    Ali povišen mi je Anti-Tg.
    Doktorica kaže da sve dok je TSH u redu ne trebam brinuti. 🤔

    👩‍🏫 37.g., niski Amh 4.1,LH 4.1,visok FSH 10, (low responder),zametci odlicne kvalitete 5/5.
    👨‍💼 41.g., sve uredno.
    6 IVF stimulirana postupka, 2 missed ab 💔💔(medikam.prekid).
    7./21. trombofilija,PAI 4G/4G,FV Leiden
    5./22.prirodni postupak ,2 osmost.vraćena,beta 0
    5./23. IVF,1 oplođena, beta 0
    8./23.IVF,1 oplođena,beta 391🥳 2.beta 1050.5 2.missed ab🌈👶

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Rita_55

    Hej cure,
    I dalje nisam dobila mengu… Čekam…
    Zanima me da li netko ima iskustva s nalazima štitnjače?
    Meni je TSH 2.35,i svi ostali su u ref. intervalima ok.
    Ali povišen mi je Anti-Tg.
    Doktorica kaže da sve dok je TSH u redu ne trebam brinuti. 🤔


    Za trudnoću je preporučeno da je TSH između 1 i 2… u trudnoći on zna podivljati, pa je bolje da je inicijalno niži.
    Meni je TSH uvijek bio u referentnim intervalima, pa sam svejedno na terapiji koja mi ga drži na oko 1.5.

    💔💔💔

  • Marita_07

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Rita_55

    Hej cure,
    I dalje nisam dobila mengu… Čekam…
    Zanima me da li netko ima iskustva s nalazima štitnjače?
    Meni je TSH 2.35,i svi ostali su u ref. intervalima ok.
    Ali povišen mi je Anti-Tg.
    Doktorica kaže da sve dok je TSH u redu ne trebam brinuti. 🤔

    Za trudnoću je preporučeno da je TSH između 1 i 2… u trudnoći on zna podivljati, pa je bolje da je inicijalno niži.
    Meni je TSH uvijek bio u referentnim intervalima, pa sam svejedno na terapiji koja mi ga drži na oko 1.5.


    I bolje se osjećaš od kad imaš terapiju?
    Ne znam da li bi to moglo imat utjecaja možda na spontani… 🤷‍♀️

    👩‍🏫 37.g., niski Amh 4.1,LH 4.1,visok FSH 10, (low responder),zametci odlicne kvalitete 5/5.
    👨‍💼 41.g., sve uredno.
    6 IVF stimulirana postupka, 2 missed ab 💔💔(medikam.prekid).
    7./21. trombofilija,PAI 4G/4G,FV Leiden
    5./22.prirodni postupak ,2 osmost.vraćena,beta 0
    5./23. IVF,1 oplođena, beta 0
    8./23.IVF,1 oplođena,beta 391🥳 2.beta 1050.5 2.missed ab🌈👶

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Rita_55

    Hej cure,
    I dalje nisam dobila mengu… Čekam…
    Zanima me da li netko ima iskustva s nalazima štitnjače?
    Meni je TSH 2.35,i svi ostali su u ref. intervalima ok.
    Ali povišen mi je Anti-Tg.
    Doktorica kaže da sve dok je TSH u redu ne trebam brinuti. 🤔

    Za trudnoću je preporučeno da je TSH između 1 i 2… u trudnoći on zna podivljati, pa je bolje da je inicijalno niži.
    Meni je TSH uvijek bio u referentnim intervalima, pa sam svejedno na terapiji koja mi ga drži na oko 1.5.


    Jao a meni tsh 0,8 🙄 jel to ok ili prenisko? Ne pise mi L pored vrijednosti 🙄

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Rita_55

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Rita_55

    Hej cure,
    I dalje nisam dobila mengu… Čekam…
    Zanima me da li netko ima iskustva s nalazima štitnjače?
    Meni je TSH 2.35,i svi ostali su u ref. intervalima ok.
    Ali povišen mi je Anti-Tg.
    Doktorica kaže da sve dok je TSH u redu ne trebam brinuti. 🤔

    Za trudnoću je preporučeno da je TSH između 1 i 2… u trudnoći on zna podivljati, pa je bolje da je inicijalno niži.
    Meni je TSH uvijek bio u referentnim intervalima, pa sam svejedno na terapiji koja mi ga drži na oko 1.5.

    I bolje se osjećaš od kad imaš terapiju?
    Ne znam da li bi to moglo imat utjecaja možda na spontani… 🤷‍♀️


    Pitanje je što se događa kad krene trudnoća. Ja ga redovno mjerim u trudnoći, i narastao mi je zadnji put, uz terapiju, sa 1.3 do 6.5 unutar 10 dana. Onda su mi pojačali terapiju da ne raste dalje. Ako jako naraste a ne kontrolira se, da, zna utjecati i na spontani.
    Zato se traži da bude niži nego inače za trudnoću. Jako je bitan u prvom dijelu trudnoće (ne znam do kojeg mjeseca, moguće trećeg?).
    Naravno, to ne znači da je tebi on uzrokovao spontani, ali bilo bi dobro da ga mrvcu smanjiš.

    jelenas, mislim da ti je to OK, cure imaju i puno niži. A, kao što rekoh, u trudnoći ti vjerojatno raste.

    💔💔💔

  • Avatar pingo

    pingo

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Maj draga, kako ti misliš na mene♥️♥️♥️ ja sam bila u panici i depri zbog visokih inzulina, danas sam konačno bila kod diabetologa, situacija nije toliko kritična, dobila sam terapiju… nadam se da će biti sve ok. 
    Bette, dobro se pratimo… meni je gin u bolnici nakon tableta rekao da M normalno usljedi 4-6 tjedana nakon zahvata, moj gin kaže da je najčešće i najbolje da usljedi nakon četri, meni je danas 31. dan i počelo je smeđarenje, nikad prije nisam smeđarila, ali sad se samo nadam da će krenut obilno… meni je gin prije deset dana na pregledu rekao da je jako dobro da prva M nakon spontanog bude obilnija da se sve iščisti… čak mi je rekao ako bude i mrvu oskudnija nego inaće, da dođem da pogleda jeli sve otišlo… tako da ja sad priželjkujem ugruške… luda sam više🤦

    3/2021 gemini, missed ab. 10+5 💔💔

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Maja92 - super da ti je tu seka koja ti je podrška. A vidim i dečko je malo došao k sebi. Slažem se s tobom da je najbolje da svako živi svoj život i po mogućnosti ne u istoj kući posebno u situaciji di se svekrva petlja di joj nije mjesto, kao što je kod tebe. Ali to je sada neka druga tema. Nadam se da će biti sve ok. Sretno danas kod psihologa.
    Jelenas hvala ti! Nadam se da će tvoji nalazi biti gotovi kroz koji dan!
    Maja jako mi je žao čuti da za loše iskustvo sa ginekologom, takve bi trebalo prijaviti Super da si sad našla nekoga kome vjeruješ.
    Pingo drago mi je da situacija nije toliko loša s inzulinom. Šta su ti rekli koliko ćete morati čekati s trudnoćom na kraju?
    Bette meni su isto rekli da M može biti obilna nakon spontanog i da to nije ništa zabrinjavajuće. Ja doduše nisam imala obilnu M a došla je za 29 dana. Ali sam zato imala užasno krvarenje nakon spontanog i izašlo je sve prije M (potvrđeno na uzv). Prošli tjedan sam također bila na uzv, znači nakon M i isto mi je rekla ginekologica da je sve čisto. 

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Bette

    Bette

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Pingo- Ma da? Ja ne mogu reći da je moja obilna, ali ima ugrušaka. Doduše, meni M inače nisu baš obilne. Ali da, meni je počelo baš tako, prvo par dana smeđe pa sada krv tako da mislim da će i tebi tako 

    Lori1988- Da, i ja sam najčešće čula da nakon spontanog bude ful obilna, ali meni nije, ima ugrušaka, ali ništa specijalno. Doduše, meni inače nisu obilne. Ali da, i ja sam puno krvarila nakon spontanog tako da sam se iščistila (također potvrđeno na UZV). Čudno mi je bilo jedino kaj je došla nakon točno 28 dana, a inače dođe 31-32 dan. Ali dobro, bitno da je sve ok 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.