Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jutro, evo update s molekularne, Lori, čisto da i ti imaš info… u zaostatku su radi covida tako da su mi poluobećali u narednih tjedan dana da će napraviti preostala tri faktora ( Leiden, II i još neki). Ostalo mi je gotovo, ali čeka eto još ta tri… dakle ako bude idući tjedan, to je 5 tjedana 🙄

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Jelena hvala na info. Nadam se da će biti onda idući tjedan, bome se dugo čeka Jesu ti bar poslali ostale nalaze?

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • lu

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    pingo

    Maj draga, kako ti misliš na mene♥️♥️♥️ ja sam bila u panici i depri zbog visokih inzulina, danas sam konačno bila kod diabetologa, situacija nije toliko kritična, dobila sam terapiju… nadam se da će biti sve ok.
    Bette,dobro se pratimo… meni je gin u bolnici nakon tableta rekao da M normalno usljedi 4-6 tjedana nakon zahvata, moj gin kaže da je najčešće i najbolje da usljedi nakon četri, meni je danas 31. dan i počelo je smeđarenje, nikad prije nisam smeđarila, ali sad se samo nadam da će krenut obilno… meni je gin prije deset dana na pregledu rekao da je jako dobro da prva M nakon spontanog bude obilnija da se sve iščisti… čak mi je rekao ako bude i mrvu oskudnija nego inaće, da dođem da pogleda jeli sve otišlo… tako da ja sad priželjkujem ugruške… luda sam više🤦


    I meni je tako krenilo, a i ja sam imala zaostale krvi i ugrušaka. Izašlo sve, prvo to staro tamno i gusto, onda je krenila svježija krv. Obilno je bilo, paket uložaka u subotu i sad je valjda gotovo. Danas nema ništa. Ja ću ovaj mjesec pokušati s trudnoćom, pa kako bude. Nalazi za trombofiliju mi trebaju stići 17.5

    👩35, 🧔40
    👶2008,👶2012
    3/2021 missed ab u 10. tj
    Nifty uredan, stiže cura 💗
    Termin 13.3
    Euthirox 100, hashimoto

  • Maaja92

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Lori1988

    Maja92- super da ti je tu seka koja ti je podrška. A vidim i dečko je malo došao k sebi. Slažem se s tobom da je najbolje da svako živi svoj život i po mogućnosti ne u istoj kući posebno u situaciji di se svekrva petlja di joj nije mjesto, kao što je kod tebe. Ali to je sada neka druga tema. Nadam se da će biti sve ok. Sretno danas kod psihologa.
    Jelenashvala ti! Nadam se da će tvoji nalazi biti gotovi kroz koji dan!
    Maja jako mi je žao čuti da za loše iskustvo sa ginekologom, takve bi trebalo prijavitiSuper da si sad našla nekoga kome vjeruješ.
    Pingo drago mi je da situacija nije toliko loša s inzulinom. Šta su ti rekli koliko ćete morati čekati s trudnoćom na kraju?
    Bette meni su isto rekli da M može biti obilna nakon spontanog i da to nije ništa zabrinjavajuće. Ja doduše nisam imala obilnu M a došla je za 29 dana. Ali sam zato imala užasno krvarenje nakon spontanog i izašlo je sve prije M (potvrđeno na uzv). Prošli tjedan sam također bila na uzv, znači nakon M i isto mi je rekla ginekologica da je sve čisto.


    Hvala Lori. Ipak je odgodjeno do cetvrtka, doktor je sprijecen da dodje. Ali ajde izdrzat cu. Bebica ostaje jer svakako cu napunit 10tjedana pa sta mi Bog da, ocigledno je tako sudjeno. Pregurat cu vec nekako sve ovo. Drzi se i ti ❤️

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Lori, nisu mi ostale poslali, šalju sve skupa. A to ćemo se još strpiti. 
    Lu, ja te razumijem jer bi i ja tako, samo moj muž je nekako više na kočnici dok ne dobijemo još sve nalaze. Tako da moje pitanje ne ide iz nikakve osude niti podbadanja već me čisto zanima, nije te strah pokušati dok nemaš nalaze? 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • lu

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    jelenas

    Lori, nisu mi ostale poslali, šalju sve skupa. A to ćemo se još strpiti.
    Lu, ja te razumijem jer bi i ja tako, samo moj muž je nekako više na kočnici dok ne dobijemo još sve nalaze. Tako da moje pitanje ne ide iz nikakve osude niti podbadanja već me čisto zanima, nije te strah pokušati dok nemaš nalaze?


    Nalazi će mi doći kad budem radila test za trudnoću, ako ubodem iz prvog puta 😁 Jedino sam za trombofiliju radila. Briseve sam uradila prije i u redu su. Tsh mi je u trudnoći bio 3.2, pokušavala sam mjesec dana prirodno ga spustiti, idem to krajem tjedna provjeriti. Pa ćemo vidjeti, kako bude. Doktori u bolnici su optimistični. 

    👩35, 🧔40
    👶2008,👶2012
    3/2021 missed ab u 10. tj
    Nifty uredan, stiže cura 💗
    Termin 13.3
    Euthirox 100, hashimoto

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Hej Lu i moji nalazi za trombofiliju bi trebali biti za mjesec dana, nas dvije se po svim boleštinama pratimo
    Ako slučajno ostaneš trudna prije nego ti stignu nalazi, čim vidiš plus počni piti andol 100. To mi je savjetovala ginekologica.
    JelenaS i Lu jeste radile koagulogram? Navodno se i po njemu vidi ako ima kakvih nepravilnosti u zgrušavanju? Meni je on uredan pa se nadam da bi i ostali nalazi mogli biti ok.

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Lori1988

    Hej Lu i moji nalazi za trombofiliju bi trebali biti za mjesec dana, nas dvije se po svim boleštinama pratimo
    Ako slučajno ostaneš trudna prije nego ti stignu nalazi, čim vidiš plus počni piti andol 100. To mi je savjetovala ginekologica.
    JelenaS i Lujeste radile koagulogram? Navodno se i po njemu vidi ako ima kakvih nepravilnosti u zgrušavanju? Meni je on uredan pa se nadam da bi i ostali nalazi mogli biti ok.


    Meni je pisao i koagulogram na uputnici ali nisam dobila nalaz. Samo sam dobila štitanjaču, ogtt i kks… 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Jelena, jesi sigurna? Meni su poslali nalaz isti dan. To ti je ono PV, INR, APTV…

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • lu

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Lori1988

    Hej Lu i moji nalazi za trombofiliju bi trebali biti za mjesec dana, nas dvije se po svim boleštinama pratimo
    Ako slučajno ostaneš trudna prije nego ti stignu nalazi, čim vidiš plus počni piti andol 100. To mi je savjetovala ginekologica.
    JelenaS i Lujeste radile koagulogram? Navodno se i po njemu vidi ako ima kakvih nepravilnosti u zgrušavanju? Meni je on uredan pa se nadam da bi i ostali nalazi mogli biti ok.


    Meni su vadili nema šta nisu. One nesretne sestre su slovkale jedna drugoj šta da napišu 😁 To sam vadila u jednoj bolnici, a u drugoj za trombofiliju to se dugo čeka. Možda je nešto od nalaza i gotovo, morala bih nazvati. Oni me čekaju na kontroli za mjesec dana.

    👩35, 🧔40
    👶2008,👶2012
    3/2021 missed ab u 10. tj
    Nifty uredan, stiže cura 💗
    Termin 13.3
    Euthirox 100, hashimoto

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.