Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Umjesto banana jastuka, meni pomaže i obični jastuk. malo tvrđi. Nema šanse da bez njega zaspim. 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar Marinaaa9

    Marinaaa9

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja ne stavljam nista , dobro spavam osim, non-stop odlaska na wc sto nisam navikla.. ustajanje po noci, a spavanje na bokovima mi je najlakse, inace naucila sam tako spavat, nadam se da ce ovako ostat i do na kraj trudnoce da nece bit problema sa spavanje, osim ako me moje maleno ne budilo..

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Meni su šogorice rekle da ih je spasio banana jastuk pri spavanju, posudile mi ga i ja se evo već enkoliko noći privikavam. Malo mi je glomazan pa se svađam s njim nekad, ali čini mi se mrvicu lakše jer mi ne da da se prebacim na trbuh. No, malo su me leđa boljela od njega prve 2-3 noći, možda se nisam dovoljno dobro namjestila.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Evo moje trudnice jos jedna noc u nizu od jedan sat sam budna digla sam se na vc i gotovo moje spavanje,tako mi fali spavat cjelu noc joj a tek sam 14 tj trudna.

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    evo ja kupila jastuk Banana i sad već par noći pokušavam se naviknut na njega….ogroman je ali ipak pomaže..nije da spavam savršeno ali ipak malo manje me bole kukovi s njim….;)..možda kad se još uspijem namjestit i nać pravi položaj bude i bolje…

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nama je jučer bilo 13tt. Cijeli život spavam na trbuhu, ali me sad strah pa se okrećem na lijevi bok ili leđa. Ne paše mi ta poza, ali valjda ću se s vremenom naviknuti. I također taj isprekidan san-odlasci na toalet…. Inače sam spavala po cijelu noć, bez prekida, ali sada to više ne ide. Ali - ne tužim se, slatke brige ;)

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ja sam u 26 tjednu i iskreno bez svoje bananice nemogu,svakome bih preporučila!ja inače za grčeve pijem magnezij 350mg i super se osjećam..

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ja imam drugi problem, prvo tromjesečje prošlo pa nema stalnih odlazaka na wc, još spavam na trbuhu, mali je trbušćić pa mogu, dok ide ide, muči me to kaj ne mogu spavat, nadam se da to ne diktira beba ritam već jer sam heba… ježa onda, uz dvogodišnjaka koji je aktivan i cijeli dan nešto izvodimo i ostale kućanske poslove mislila sam da ću ko krepana leć navečer i pola dana prespavat ali nee, legnem ne zaspim 3 sata i u pet sam već budna, ne dižem se da se mali ne budi bezveze tak rano jer čim se dignem i on ide zamnom, e sad stvar je u tome kaj je trudnoća uredna kao iz knjige, lima isto tako, brak klasika ugl ništa me ne muči da ne bi mogla zbog toga spavat, pa u čemu je onda problemm, itko??

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Probaj popit čaj od kamilice ili metvice navečer,imala sam i ja tih faza ali su na sreću brzo prošle…

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Drage moje mame mene vec izluduje ovo nespavanje neznam zasto kad se probudim ic na vc mokrit i kad se vratim ja vise nemogu zaspat a to je pretezno svaku noc oko dva sata i onda sam budna do 6 ja bi tad zaspala ali onda se bude moja dva andela i gotovo poslje sam cjeli dan slomljena neispavana i nervozna probala sam i sa cajem pa sa mljekom ali uzalud,kako vi sa spavanjem,

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.