Trudnice koje broje još sitno

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ma.luda sam vise od svega haha citala sam negdje da beba piri baloncice hahah

    lu_os

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    e da, moja plodna voda je mlječna, al kaže doktor da je to ok. Kako je vama ostalima koje ste vadile plodnu vodu i što su vam rekli?

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    deverika


    e da, moja plodna voda je mlječna, al kaže doktor da je to ok. Kako je vama ostalima koje ste vadile plodnu vodu i što su vam rekli?

    intenzivno mliječna, pardon

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    deverika


    deverika


    e da, moja plodna voda je mlječna, al kaže doktor da je to ok. Kako je vama ostalima koje ste vadile plodnu vodu i što su vam rekli?
    intenzivno mliječna, pardon

    Pa koliko sam upucena kad kazu da ti je mlijecna plodna voda znaci da je porod blizu i beba zrela za van a ako ti je gin. reko da je intenzivno mljecna po mom misljenju znaci da ti vrlo brzo stize bebac hehe 
    Ja bi to tako protumacila

    lu_os

  • Avatar crvenokosa

    crvenokosa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    meni je rekao da je plodna voda ok, nije mi ništa drugo rekao, baš ću pitat u utorak.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    lu_jo


    deverika


    deverika


    e da, moja plodna voda je mlječna, al kaže doktor da je to ok. Kako je vama ostalima koje ste vadile plodnu vodu i što su vam rekli?
    intenzivno mliječna, pardon
    Pa koliko sam upucena kad kazu da ti je mlijecna plodna voda znaci da je porod blizu i beba zrela za van a ako ti je gin. reko da je intenzivno mljecna po mom misljenju znaci da ti vrlo brzo stize bebac hehe 
    Ja bi to tako protumacila

    Pa kaj onda čeka?!
    hvala, eto sad i to znam

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • inna7

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice…Da malo temu opet podignemo🙂🙂
    Kolko Vas ima s terminom uskoro? Kako se osjecate? U kojoj bolnici budete rodile

  • Ajna13490

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Curke nova sam na forumu, 37 tjedan trudnoće sam i već 3 dan mi izlazi neki sluzavi iscjedak ljepljiv mal žućkaste boje da li bi mogao biti sluzni čep , slikala sam al ne znam sliku da postavim a gin mi rekao 7 dana pre termina da mu ponovo dodjem 

  • Avatar Miljevićka08.02

    Miljevićka08.02

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Curke nova sam na forumu, ja sam u 32 tjednu trudnoće, i vjerujte mi jedva cekam da se porodim, sve me boli, od nogu, ruku, sva sam nikakva i samo cekam kad Ce.
    Lp 😀

  • Avatar Miljevićka08.02

    Miljevićka08.02

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Termin za pregled mi je 21.12, a termin za porod 16.02.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.