Trudnice koje broje još sitno

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar crvenokosa

    crvenokosa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Cardassia sretno sutra!!!!
    Deverika ni meni nisu pune i još mi uopće ne izlazi mlijeko kao nekima. Ali ne brini kad rodiš onda krene- bar je meni bilo tako.
    Crvenokosa a znam da ne ide svima lako. Ja sam imala tu sreću da nisam imala problema s dojenjem i imala sam uvijek dosta mlijeka ( a imam male grudi). A možda će ti ovaj put bit lakše kad već imaš iskustva.

    ja se nadam da će bit lakše, ali ako ne bude išlo, bome neću forsirat kao prvi put, baš sam se izmučila s tim dojenjem, to mi bilo gore nego porod.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    A znam imam ja cura oko sebe koje to isto kažu- kao svi govore da je porod grozan a nitko te ne priprema za ono poslije. Jedna prijateljica je imala strašne upale i probleme s dojenjem, ali je ipak na kraju uspjela. To je jednostavnije nama koje nemamo problema, ali ako ne ide drugačije i za tebe i za bebu je bolje ne mučiti se.

    [lilypie.com]

  • Avatar crvenokosa

    crvenokosa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Marlameri


    A znam imam ja cura oko sebe koje to isto kažu- kao svi govore da je porod grozan a nitko te ne priprema za ono poslije. Jedna prijateljica je imala strašne upale i probleme s dojenjem, ali je ipak na kraju uspjela. To je jednostavnije nama koje nemamo problema, ali ako ne ide drugačije i za tebe i za bebu je bolje ne mučiti se.

    to sam i ja rekla.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Jos 2tj do termina torba spremna, ja sam.sprmena da mogu svaki dan i jedva cekam i neda mi se vise cekat hehe moja prijateljica sad saznala da je trudna i prica kak jedva cekam ja joj kazem polako samo ces bit nervozna pred kraj
    Ja sam u zadnjih par dana postala nestrpljiva i drago mi je da nisam prije jer bi bila jos luđa nego što jesam u pozitivnom smislu hehe

    lu_os

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Lu_jo i ja sam tak postala nervozna i nestrpljiva čim sam zakoračila u 37 tjedan i od tad stalno čekam kad će krenut a ono ništa. Evo 6 dana do termina a prije sam se bojala da ću rodit ranije. A od 36 tjedna imam stalno neke lažnjake koji me znaju mučit cijelu noć, iscjedak pojačan, neka groznica me zna trest, imala već više puta čišćenje ko pred porod i još ništa konkretno nije krenulo. Nikako dočekat da mi pukne taj famozni vodenjak. Još kad stvarno i krene neću reagirat kad stalno imam lažne uzbune.

    [lilypie.com]

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Mene je nesting uhvatio odavno, a sto se tice ovih fizickih znakova ja vec 2tj mekana stolica, primjetila sam tako kad idem cesto piskit onak tockice crvene znaju bit al toliko sitne ne znam valjda od pritiska jer sam stalno na wcu i jos sam sad pehist se razboljela, a imala upalu uha prije mjedec dana i sad opet nesto s grlom nadam se da nece krenit dok ne ozdravim iako mi se sve cini stomak mi je skoz otiso dolje
    Imam neki filing da bi moglo bit izmedu 27.5-7.6. Bas imam osjecaj i mm isto 
    A vidit cemo iako mene osjecaj rijetko prevari samo da ozdravim da mogu disat kako spada na porodu :)

    lu_os

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    A o laznjacima da ne.pricam

    lu_os

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Ma meni je već muka od tih lažnjaka. A danas na CTG-u vidio se jedan kao pravi koji je išao do 90 a taj me nije ni upola bolio kak me znaju bolit oni lažni. Pa mi ništa nije jasno. A najgore je što bole a ništa ne naprave jer sam već tjedan dana otvorena 3cm i ništa se ne miče dalje.

    [lilypie.com]

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ne znam ni ja sto reci osim sto jos malo pa gotovo hihi
    Nije me bas nitko dozivo na proljetnim bebama pa cu ovdje postavit isti

    Imam pitanje mozda nisam jedina kojoj se to događa :)
    Zadnjih tjedan dana onako kad se beba mrda i rasteze, cujem dolje ko u maternici onako doslovno kvrc kao da mi pomice kosti al ne boli me to taj kvrc ne boli 
    Jel moguce da je to znak da cu roditi jako brzo? Nemam pojma sta da mislim i nije onako ko kad ti kuk kvrcne nego bas cujem onako dolje samo doslovan kvrc jel to mozda do otvaranja ili do cega? Sto vi mislite?

    lu_os

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Lu_jo ja sam ti odgovorila jer i ja čujem neke slične zvukove i uvijek mislim da to malac udara u vodenjak. Nisam to povezala s kostima jer mene je npr. peklo i bolilo kad sam se otvarala. Zapamtila sam taj osjećaj jer sam nakon toga završila u bolnici jer sam se prerano počela otvarat. I ja stalno osluškujem sve moguće zvukove i bolove i stalno čekam da nešto krene, a ono ništa. Ne znam koliko je tebi još ostalo ali ja nisam mislila da ću doći do termina pa evo me na još 4 dana do termina. I moj doktor me zeza- kao najprije smo se bojali hoću li iznijet do kraja a sad ću još prenijet. Zadnju kćer sam rodila 4 dana prije termina a to je danas ali ovaj mali neće van. Tvrdoglavo muško!!!!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.