Trudnice koje broje još sitno

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Crvenokosa i ja stigla s pregleda i CTG-a. Od petka se nisam dalje otvarala samo mi se cerviks skratio na 1/3 članka. Tako da oni trudovi za koje sam mislila da su pravi nisu bili jer me nisu otvorili ni mrvicu više.
    Miki meni ostalo 9 dana a prvu curku sam rodila 9 dana ranije a drugu 4. Inače meni je drugi porod bio teži- trajao je kraće 8 i pol sati od pucanja vodenjaka i uz drip ali mala se nije spuštala i pupčana vrpca joj bila oko vrata pa je teže išla van. Meni popucale i kapilare na licu i očima od tiskanja. I drugi put me drip više bolio- il sam bila osjetljivija. Pa sam i zapomagala i tražila nešto protiv bolova, a prvi put sam bila tiha. Ali meni je razlika između prvog i drugog poroda bila skoro 9 godina tako da možda i to ima veze.

    [lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Miki


    Mamice koje brojite još sitno koliko vam je ostalo? ja imam još 5 tj i nocima ne spavam samo mislim kad ce porod kako ce proci 2 mi je trudnoca , prvi porod je trajao 12 sati indocirano u 42 tj , nadam se da ce ovaj biti brži i lakši, a kako prolaze dani mena veca panika hvata!! 

    Evo, ja također čekam još 4 dana, no slabog pomaka ima prema porodu, nešt me plaši doktor sa carskim, a ja bi baš prirodan porod

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Curke da vam se javim mi stigle kući..princeza je prava cicoljupka a ja imam mlijeka da nahranim još dvoje djece..šaljemo vam puno pusa..čestitke novim mamicama i sretno curama koje čekate 

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Hvala Kiki i to je baš lijepo za čuti!! Meni je to dojenje stvarno super i ne razumijem žene koje mogu dojiti ali ne žele. Puno je jednostavnije i naravno zdravije. Samo vi lijepo papajte i uživajte a valjda ćemo i nas tri uskoro imati svoje malce u zagrljaju.

    [lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    e kiki, jel su ti se cice napunile u trudnoći, ili prije poroda ili tijekom, odnosno nakon poroda, jer su moje još prazne pa me malo strah, a kao 99% žena može dojiti. Stalno su mi iste, kao i prije trudnoće, čak izgledaju da su se smanjile jer mi trbuh narastao. bilo tko nek mi odg

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar Cardassia

    Cardassia

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Čestitam na bebačima! Glavno da je sve ok prošlo!
    Ja danas idem u bolnicu, a sutra na inducirani, malo me nervoza i frka hvata. Držite mi fige cure!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar crvenokosa

    crvenokosa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Hvala Kiki i to je baš lijepo za čuti!! Meni je to dojenje stvarno super i ne razumijem žene koje mogu dojiti ali ne žele. Puno je jednostavnije i naravno zdravije. Samo vi lijepo papajte i uživajte a valjda ćemo i nas tri uskoro imati svoje malce u zagrljaju.

    ja sam se s dojenjem ful mučila, nadam se da će sad biti lakše

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar crvenokosa

    crvenokosa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Cardassia


    Čestitam na bebačima! Glavno da je sve ok prošlo!
    Ja danas idem u bolnicu, a sutra na inducirani, malo me nervoza i frka hvata. Držite mi fige cure!

    sretno i želim ti brz porod.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Evo, evo, držimo fige!!!
    i sretno ti bilo!

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Cardassia sretno sutra!!!!
    Deverika ni meni nisu pune i još mi uopće ne izlazi mlijeko kao nekima. Ali ne brini kad rodiš onda krene- bar je meni bilo tako.
    Crvenokosa a znam da ne ide svima lako. Ja sam imala tu sreću da nisam imala problema s dojenjem i imala sam uvijek dosta mlijeka ( a imam male grudi). A možda će ti ovaj put bit lakše kad već imaš iskustva.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.