Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Bas da joj je usla u vaginu, sumnjam. Nije moguce. Nadam se da si u skoli, ako ne, prolistaj udzbenik iz biologije

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    DudePerfect

    Pozdrav!
    Moja cura i ja smo bili pod tusem te me oralno zadovoljavala. Ja sam joj svrsio na sise te smo se nakon toga otusirali. Mene zanima jel moguce da je ona trudna jer joj je nekako sprema usla u vaginu dog se tusirala posto je osjetila na bedrima nesto sluzavo (sperma). Molim pomoc 😖


    Nemoguće! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Ajde da se malo nasmijemo :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Hahahahahah show 😂😂😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Curke, dali koja ima bolne bradavice na dodir za vrijeme ovulacije / poslije ovulacije ? 

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ja, uvijek nakon ovulacije. Prestanu koji dan prije menge. Kad sam ostala trudna nisu prestale bit bolne, evo ima tri mjeseca da bole 

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Mene prosli mj mlo bolile. Inace do prije mj dana uopce nisu. Ili nisam zamjetila… ugl prosla ovulacija jos buba. Vidit cemo za 14 dana . Al nije da ubi od bolova. Boli kad se legnem na trbuh ili imam majicu bez grudnjaka po kuci pa onda zamjecujem 😁😁😂

  • Avatar Sofia88

    Sofia88

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Neshva01

    Mene prosli mj mlo bolile. Inace do prije mj dana uopce nisu. Ili nisam zamjetila… ugl prosla ovulacija jos buba. Vidit cemo za 14 dana . Al nije da ubi od bolova. Boli kad se legnem na trbuh ili imam majicu bez grudnjaka po kuci pa onda zamjecujem 😁😁😂


    I mene trenutno boli. Jučer i trbuh. Danas već lakše. I ja čekam 26.  MM i ja smo prvi put probali pa šta bude. Friško vjenčani, 7.7. 😊

    Everything happens for a reason.

    [daisypath.com]
    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Ja mislim da je mene zbog ovulacije. Ne mora nuzno bit T. Ajde skupa odbrojavamo ;) 

  • kammy5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozdrav mame..radimo na bebi..pila duphastone, pa zatim klomifen..ginicka mi otisla na g.o.. ovaj mjesec dosla mens. ali samo jedan dan svjetli iscjedak..napravila dva testica obojica negativni.. imam simptome: bolne grudi dva tjedna..probadanja u jajnicima..umor.. tamno zuti iscjedak.. samo upala,ili mozda ipak trudnoca??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.